Wyniki zawodów – Polska Liga Ju-Jitsu Dzieci i Młodzieży i Young Dragons II

Polska Liga Ju-Jitsu Dzieci i Młodzieży – 14. 04. 2018 r. Sochaczew

 

Ne-Waza Gi U8 -24 kg

1. Doroziński Tymon (Dragons Den)

2. Stępień Julian (Dragons Den)

 

Ne-Waza Gi U10 -24 kg

1. Kowalski Mikołaj (Gracie Barra Łódź)

2. Kobylas Marcel (Katana Szczytno)

 

Ne-Waza Gi U10 -27 kg

1. Ochenkowski Ksawery (Katana Szczytno)

2. Bodecki Jarosław (Klub Walki Grappler)

Ne-Waza Gi U10 -34 kg

1. Bankiewicz Dawid (brak klubu)

2. Stachula Ignacy (Katana Szczytno)

Ne-Waza Gi U10 -38 kg

1. Pietrasik Bartek (Klub Walki Grappler)

2. Szewczak Igor (Katana Szczytno)

 

Ne-Waza Gi U10 +42 kg

1. Novyk Ivan (Klub Walki Grappler)

Ne-Waza Gi U10 -40 kg

1. Sierak Lena (Katana Szczytno)

Ne-Waza Gi U12 -30 kg

1. Błaszczak Marcin (Katana Szczytno)

2. Wieczorek Damian (Klub Walki Grappler)

 

Ne-Waza Gi U12 -34 kg

1. Zdanowski Konrad (Sochaczewskie Centrum Sportów Walki)

2. Fabiańczyk Aleksander (Sochaczewskie Centrum Sportów Walki)

3. Wolski Jakub (Dragons Den)

3. Malon Marcel (Katana Szczytno)

Ne-Waza Gi U12 -38 kg

1. Lipski Piotr (Klub Walki Grappler)

2. Wolski Maciej (Dragons Den)

Ne-Waza Gi U12 -42 kg

1. Przerwa Oliwier (Virtus Radom)

2. Stachula Tymoteusz (Katana Szczytno)

3. Cyran Łukasz (Klub Walki Grappler)

 

Ne-Waza Gi U12 -32 kg

1. Kobylas Wiktoria (Katana Szczytno)

2. Wolińska Natalia (Klub Walki Grappler)

Ne-Waza Gi U12 -36 kg

1. Kozera Monika (Klub Walki Grappler)

 

Ne-Waza Gi U12 +42 kg

1. Skowroński Antoni (Katana Szczytno)

 

Ne-Waza No Gi U8 -24 kg

1. Doroziński Tymon (Dragons Den)

2. Stępień Julian (Dragons Den)

3. Salikowski Dominik (UKS Lechita)

 

Ne-Waza No Gi U10 -24 kg

1. Kowalski Mikołaj (Gracie Barra Łódź)

2. Kobylas Marcel (Katana Szczynto)

Ne-Waza No Gi U10 -27 kg

1. Ochenkowski Ksawery (Katana Szczytno)

2. Bodecki Jarosław (Klub Walki Grappler)

Ne-Waza No Gi U10 -34 kg

1. Bankiewicz Dawid (Brak klubu)

2. Stachula Ignacy (Katana Szczytno)

Ne-Waza No Gi U10 -38 kg

1. Pietrasik Bartek (Klub Walki Grappler)

2. Szewczak Igor (Katana Szczytno)

 

Ne-Waza No Gi U10 -28 kg

1. Lipska Agata (Klub Walki Grappler)

 

Ne-Waza No Gi U10 -40 kg

1. Sierak Lena (Katana Szczytno)

 

Ne-Waza No Gi U12 -34 kg

1. Frankiewicz Andrzej (Klub Walki Grappler)

2. Zdanowski Konrad (Sochaczewskie Centrum Sportów Walki)

3. Fabiańczyk Aleksander (Sochaczewskie Centrum Sportów Walki)

3. Malon Marcel (Katana Szczytno)

Ne-Waza No Gi U12 -38 kg

1. Wolski Maciej (Dragons Den)

2. Lipski Piotr (Klub Walki Grappler)

 

Ne-Waza No Gi U12 -42 kg

1. Przerwa Oliwier (Virtus Radom)

2. Stachula Tymoteusz (Katana Szczytno)

3. Cyran Łukasz (Klub Walki Grappler)

 

Ne-Waza No Gi U12 +50 kg

1. Skowroński Antoni (Katana Szczytno)

2. Woźniak Krystian (Dragon Fight Club)

Ne-Waza No Gi U12 -32 kg

1. Kobylas Wiktoria (Katana Szczytno)

2. Wolińska Natalia (Klub Walki Grappler)

 

Ne-Waza No Gi U12 -36 kg

1. Balcerak Amelia (Dragon Fight Club)

2. Kozera Monika (Brak klubu)

Ne-Waza No Gi U12 -44 kg

1. Bartosiewicz Natalia (Dragon Fight Club)

2. Budziarek Wiktoria (Dragon Fight Club)

Ne-Waza No Gi U12 +48 kg

1. Cypel Natalia (Dragon Fight Club)

 

Young Dragons II

 

Ne-Waza Gi U15 -45 kg

1. Zdanowski Eryk (Sochaczewskie Centrum Sportów Walki)

2. Sitek Aleks (Klub Walki Grappler)

3. Kosut Filip (Klub Walki Grappler)

 

Ne-Waza Gi U15 -50 kg

1. Święciński Gaspar (Katana Szczytno)

2. Okniński Aleksander (Brak klubu)

3. Jęda Kuba (Klub Walki Grappler)

 

Ne-Waza Gi U15 -66 kg

1. Godłoza Łukasz (Klub Walki Grappler)

 

Ne-Waza Gi U15 -36 kg

1. Kowalska Zuzanna (Dragons Den)

2. Bodecka Aleksandra (Klub Walki Grappler)

 

Ne-Waza Gi U15 -57 kg

1. Klepacka Wiktoria (Klub Walki Grappler)

 

Ne-Waza Gi U18 -63 kg

1. Przerwa Maja (Virtus Radom)

 

Ne-Waza No Gi U15 -37 kg

1. Wojciechowski Maciej (Dragon Fight Club)

2. Pysaniuk Artur (Dragon Fight Club)

 

Ne-Waza No Gi U15 -45 kg

1. Zdanowski Eryk (Sochaczewskie Centrum Sportów Walki)

2. Sitek Aleks (Klub Walki Grappler)

3. Balcerak Aleksander (Dragon Fight Club)

3. Kosut Filip (Klub Walki Grappler)

 

Ne-Waza No Gi U15 -50 kg

1. Święciński Gaspar (Katana Szczytno)

2. Okniński Aleksander (Brak klubu)

3. Jęda Kuba (Klub Walki Grappler)

Ne-Waza No Gi U15 -66 kg

1. Nowakowski Robert (Okniński Grudziądz)

2. Godłoza Łukasz (Klub Walki Grappler)

Ne-Waza No Gi U15 -36 kg

1. Kowalska Zuzanna (Dragons Den)

2. Bodecka Aleksandra (Klub Walki Grappler)

Ne-Waza No Gi U15 -40 kg

1. Fabisiak Julia (Dragon Fight Club)

2. Kupczyk Paulina (Dragon Fight Club)

Ne-Waza No Gi U15 -52 kg

1. Kawecka Natalia (Dragon Fight Club)

Ne-Waza No Gi U15 -57 kg

1. Kalinowska Alicja (Ludus Żuromin)

2. Klepacka Wiktoria (Klub Walki Grappler)

3. Pałyska Maria (Dragon Fight Club)

Ne-Waza No Gi U18 -60 kg

1. Baron Adrian (Okniński Grudziądz)

2. Falkowski Aleksander (Ludus Żuromin)

3. Winnik Jakub (Ludus Żuromin)

Ne-Waza No Gi U18 -66 kg

1. Kowalski Łukasz (Okniński Grudziądz)

2. Chodyna Oliwier (Okniński Grudziądz)

 

Ne-Waza No Gi U18 -63 kg

1. Przerwa Maja (Virtus Radom)

 

EXTRA FIGHT Ne-Waza Gi U10 -38 kg

1. Sierak Lena (Katana Szczytno)

2. Szczerbo Dominik (Katana Szczynto)

 

EXTRA FIGHT Ne-Waza Gi U10 -28 kg

1. Bodecki Jarosław (Klub Walki Grappler)

2. Lipska Agata (Klub Walki Grappler)

 

EXTRA FIGHT Ne-Waza No Gi U10 -42 kg

1. Sierak Lena (Katana Szczytno)

2. Szczerbo Dominik (Katana Szczytno)