Wyniki Young Dragons

Dziękujemy wszystkim młodym zawodnikom, którzy wzięli udział w pierwszej edycji zawodów Young Dragons.

 

Turnieje No Gi

 

Turniej U8 Chłopcy No Gi do 21 kg

1. Kobylas Marcel (Katana Szczytno)

2. Sylwestrzak Filip (Katana Szczytno)

 

Turniej U8 Chłopcy No Gi do 34 kg

1. Szewczak Igor (Katana Szczytno)

2. Stachula Ignacy (Katana Szczytno)

3. Sitarek Dariusz (UKS Thang Long)

 

Turniej U10 Chłopcy No Gi do 30 kg

1. Marszał Julian (Dragon’s Den Team)

2. Wcisłek Patryk (Adamusik Team)

3. Łuczak Oliwier (Adamusik Team)

 

Turniej U10 Chłopcy No Gi do 40 kg

1. Ciński Adam (Arrachion Olsztyn)

2. Pomiński Gabriel (UKS Hac Ho Wołomin)

3. Szczerbo Dominik (Katana Szczytno)

 

Turniej U10 Dziewczęta No Gi +40 kg

1. Budziarek Wiktoria (Dragon Fight Club)
2. Kotowska Aleksandra (UKS Hac Ho Wołomin)

 

Turniej U12 Chłopcy No Gi do 30 kg

1. Jaśkowiak Szymon (Adamusik Team)

2. Koroch Krystian (Adamusik Team)

3. Pysaniuk Artur (Dragon Fight Club)

 

Turniej U12 Chłopcy No Gi do 40 kg

1. Stachula Tymoteusz (Katana Szczytno)

2. Nalewajko Michał (UKS Thang Long)

3. Staniszewski Oliwier (Arrachion Olsztyn)

 

Turniej U12 Chłopcy No Gi do 50 kg

1. Święciński Gaspar (Katana Szczytno)

2. Zawadzki Jakub (Arrachion Olsztyn)

3. Okniński Aleksander (Akademia Sztuk Walki Wołomin)

 

Turniej U12 Chłopcy No Gi do 60 kg

1. Woźniak Krystian (Dragon Fight Club)

2. Siekierzyński Jan (Akademia Sztuk Walki Wilanów)

 

Turniej U12 Chłopcy No Gi +60 kg

1. Skorzycki Jakub (UKS Thang Long)

2. Szewczak Piotr (Katana Szczytno)

 

Turniej U12 Dziewczęta No Gi do 34 kg

1. Iunusova Zheiran (UKS Hac Ho Wołomin)

2. Poradecka Adrianna (Adamusik Team)

3. Balcerak Amelia (Dragon Fight Club)

 

Turniej U15 Chłopcy No Gi do 47 kg

1. Magamurziev Ishadzhi (UKS Hac Ho Wołomin)

2. Merek Hubert (Adamusik Team)

3. Kowalski Mateusz (Adamusik Team)

 

Turniej U15 Chłopcy No Gi do 56 kg

1. Rogósz Kacper (Adamusik Team)

2. Srebrzyński Damian (Katana Szczytno)

 

Turniej U15 Chłopcy No Gi do 74 kg

1. Magamurziev Vishadzhi (UKS Hac Ho Wołomin)

2. Szatkowski Igor (Katana Szczytno)

 

Turniej U15 Dziewczęta No Gi do 52 kg

1. Pałyska Maria (Dragon Fight Club)

2. Kupczyk Paulina (Dragon Fight Club)

 

Turniej U18 Chłopcy No Gi do 62 kg

1. Wieryszko Patryk (Black Horse MMA Łomża)

2. Kania Mateusz (Black Horse MMA Łomża)

3. Jagoda Kuba (Dragon Fight Club)

 

Turnieje Gi

 

Turniej U8 Chłopcy Gi do 24 kg

1. Kobylas Marcel (Katana Szczytno)

2. Doroziński Szymon (Dragon’s Den Team)

3. Sylwestrzak Filip (Katana Szczytno)

 

Turniej U8 Chłopcy Gi do 34 kg

1. Szewczak Igor (Katana Szczytno)

2. Stachula Ignacy (Katana Szczytno)

 

Turniej U10 Chłopcy Gi do 33 kg

1. Marszał Julian (Dragon’s Den Team)

2. Ochenkowski Ksawery (Katana Szczytno)

3. Surowiec Dominik (Rosomak Białystok)

 

Turniej U10 Chłopcy Gi do 41 kg

1. Ciński Adam (Arrachion Olsztyn)

2. Pomiński Gabriel (UKS Hac Ho Wołomin)

3. Szczerbo Dominik (Katana Szczytno)

 

Turniej U12 Chłopcy Gi do 42 kg

1. Stachula Tymoteusz (Katana Szczytno)

2. Brzeziński Michał (Academia Gorila Skierniewice)

3. Staniszewski Oliwier (Arrachion Olsztyn)

 

Turniej U12 Chłopcy Gi do 52 kg

1. Święciński Gaspar (Katana Szczytno)

2. Zawadzki Jakub (Arrachion Olsztyn)

3. Okniński Adam (Akademia Sportów Walki Wilanów)

 

Turniej U12 Chłopcy Gi +52 kg

1. Szewczak Piotr (Katana Szczytno)

2. Siekierzyński Jan (Akademia Sportów Walki Wilanów)

 

Turniej U15 Chłopcy Gi do 55 kg

1. Magamurziev Ishadzhi (UKS Hac Ho Wołomin)

2. Srebrzyński Damian (Katana Szczytno)

 

Turniej U15 Chłopcy Gi do 74 kg

1. Szatkowski Igor (Katana Szczytno)

2. Magamurziev Vishadzhi (UKS Hac Ho Wołomin)