Podsumowanie Pucharu Polski MMA 2018

Dziękujemy serdecznie wszystkim zawodnikom oraz ich trenerom za tak liczne przybycie na Puchar Polski MMA 2018.

Po raz drugi w Sochaczewie walki toczyły się jednocześnie w trzech octagonach.

Dziękujemy zawodnikom za czyste, sportowe walki, dzięki którym zawody były pięknym, sportowym widowiskiem.

 

 

Serdecznie dziękujemy również wszystkim sponsorom, fundatorom nagród oraz wszystkim firmom i osobom zaangażowanym w organizację Pucharu Polski MMA 2018:

 

 

 

Sędziowie i techniczni

 

Najszybsze poddanie – duszenie gilotynowe w 0:11 – Jan Majewski z klubu Fighter Lębork z nagrodą ufundowaną przez DBX BUSHIDO

Zwycięzca najliczniej obsadzonej kategorii – Karol Chochoł z klubu Cross Fight Radom z nagrodą ufundowaną przez DBX BUSHIDO

 

 

Klasyfikacja generalna

1. Spartakus Rzeszów 2 x złoto – 3 x srebro – 2 x brąz
2. Cross Fight Radom 3 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
3. MMA Team Ełk 2 x złoto – 0 x srebro – 3 x brąz
4. Gracie Barra Łódź 2 x złoto – 0 x srebro – 2 x brąz
5. S4 Fight&CrossGym 2 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
6. SHARK TOP TEAM 1 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
7. Arrachion Olsztyn 1 x złoto – 0 x srebro – 5 x brąz

 

 

 

Turniej Full Contact do 93 kg

1. Rybak Mateusz (K.O.zak Gorzów Wielkopolski)
2. Trzciński Marcin (Nastula Club)
3. Mazur Dawid (Spartakus Rzeszów)
3. Rożenko Robert (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego )

Turniej Full Contact do 84 kg

1. Łuczaj Kamil (Vale Tudo Białystok)
1. Makowski Tomek (Arrachion MMA Iława )
3. Ślepowroński Oskar (TNT Kobyłka)

Turniej Full Contact do 77 kg

1. Tokarski Piotr (Arrachion Olsztyn)
2. Horynecki Kacper (Spartakus Rzeszów)

Turniej Full Contact do 66 kg

1. Bieniek Krzysztof (Fightman)
2. Tkaczyk Dominik (Radomski Klub Taekwon-do )
3. Pokorski Piotr (Arrachion Olsztyn)

Turniej Ograniczona Formuła Senior OPEN

1. Kroczak Aleksander (Cross Fight Radom)
2. Kozłowski Łukasz (Dragon Fight Club Sochaczew)
3. Biernat Paweł (Spartakus Rzeszów)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 93 kg

1. Mochocki Piotr (Cross Fight Radom)
2. Sosnowski Mateusz (Copacabana Warszawa)
3. Podlaski Piotr (MMA Team Ełk)
3. Olszewski Piotr (S4 Fight&CrossGym)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Kupka Wiktor (Fight Club Bytom .)
2. Zardzewiały Marek  (Spartakus Rzeszów)
3. Alenowicz Michał (Wrox Gym)
3. Roicki Szymon (Arrachion Olsztyn)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Sobiech Adrian  (Sako Gdańsk)
2. Herczyk Oskar (Baltic Fighters Gdańsk )
3. Wojciechowski Filip (Barbarian)
3. Arnista Piotr (Black Horse MMA Łomża )

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Krzewina Kamil (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska)
2. Paul Aleksander (Sako Gdańsk)
3. Porada Robert (Cross Fight Radom)
3. Szczepański Maciej (MMA Team Ostróda)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Porębny Jakub (Spartakus Rzeszów)
2. Temirbiev Ramzan CA (Warszawskie Centrum Atletyki)
3. Lech Marcin (Vale Tudo Białystok)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 61 kg

1. Kiereś Damian (Gladiators Kick-boxing)
2. Machnacz Dariusz (Black Horse MMA Łomża )
3. Nalewajko Adrian (Golden Dragon Bydgoszcz )
3. Koch Mariusz (Brak klubu)

Turniej Junior do 93 kg

1. Sochacki Kacper (TNT Kobyłka)
2. Witkowski Damian (SHARK TOP TEAM)

Turniej Junior do 84 kg

1. Mękal Kamil (FABRYKA SPORTU CHEŁM)
2. Malinowski Michał (Fanatycy Sportów Walki)
3. Robótka Krystian (Golden Dragon Bydgoszcz )
3. Winkler Emil (Dziki Wschód)

Turniej Junior do 77 kg

1. Żmudzin Gabriel (Dragons Den)
2. Dutkowski Alan (Sochaczewskie Centrum Sportów Walki)
3. Makowski Wojtek (Arrachion MMA Iława )
3. Jabłoński Oskar (Fight Team MMA Brodnica)

Turniej Junior do 70 kg

1. Kozikowski Kacper (MMA Team Ełk)
2. Burz Krzysztof (Spartakus Rzeszów)
3. Czyrka Piotr (Rawski Klub Karate Kyokushin)
3. Majewski Jan (Fighter Lębork)

Turniej Junior do 66 kg

1. Drozdowski Jakub (ASW Black Panther Bydgoszcz)
2. Wieryszko Patryk (Black Horse MMA Łomża )
3. Goszczycki Kastor (Be Fit MMA Skierdy)
3. Vazaev Islam (Stowarzyszenie Strefa Mocy)

Turniej Junior do 61 kg

1. Niedźwiedzki Dawid (MMA Team Ełk)
2. Knap Hubert  (Fightman)
3. Przyborowski Filip (Arrachion Olsztyn)
3. Szymański Mikołaj (Gold Team Polska.)

Turniej Pierwszy Krok OPEN

1. Żołowski Karol (Berserker’s Team Suwałki)
2. Miśkiewicz Szymon (SHARK TOP TEAM)
3. Sadowski Łukasz (Stowarzyszenie Strefa Mocy)
3. Zawadzki Tomasz (Klub Sparta Chełmno)

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

1. Muzyka Denis (S4 Fight&CrossGym)
2. Pawełek Michał (Dragons Den)
3. Kaczmarczyk Paweł (Arrachion Olsztyn)
3. Kalinowski Paweł (MMA Team Ełk)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Muchowski Piotr (Spartakus Rzeszów)
2. Tumiński Krzysztof (Academia Gorilla)
3. Rios Turek Tomasz(GLKS Nadarzyn)
3. Bartos Piotr (Fanatycy Sportów Walki)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Sieklucki Kamil (Kaiser Sports Olsztyn)
2. Dąbrowski Mateusz (Fight Team MMA Brodnica)
3. Walendzik Robert (Shark Łódź)
3. Mili Mikołaj (Gold Team Polska)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Chochoł Karol (Cross Fight Radom)
2. Baszak Paweł (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska)
3. Krakotnik Mark (Gracie Barra Łódź)
3. Okrągły Łukasz  (MMA Team Ełk)

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Krzysztofiak Szymon (Gracie Barra Łódź)
2. Zawadzki Dominik (Kohorta Poznań)
3. Zaręba Rafał (Warszawskie Centrum Atletyki)
3. Oracki Sebastian (ASW Black Panther Bydgoszcz)

Turniej Pierwszy Krok do 61 kg

1. Dudkiewicz Szymon (Gracie Barra Łódź)
2. Tersa Mateusz (Brawler Końskie)
3. Gałęziok Grzegorz (Gracie Barra Łódź)
3. Wójcik Emil (Stalker Team Kozienice)

Turniej Kadet do 55 kg

1. Balko Mateusz (Fight Club Bytom)
2. Mroczek Hubert (Forma Fight Team Częstochowa)

Turniej Kadet do 61 kg

1. Włodarczyk Igor (Arrachion Olsztyn)
2. Pyrdoł Szymon (Fight Club Bytom)
3. Pietrzak Natan (Shark Łódź)
3. Kozłowski Hubert (Black Horse MMA Łomża)

Turniej Kadet +66 kg

1. Liberadzki Igor (Fight Club Bytom)
2. Kucharski Piotr (Club MMA Przemyśl)
3. Lisiecki Norbert (Walka Gniezno)

 

Turniej Kobiet Ograniczona Formuła Senior +66 kg

1. Kurasz Dominika (S4 Fight&CrossGym)
2. Jodzis Angelika (Berserker’s Team Suwałki)
3. Stańczak Urszula (Hac Ho Wołomin)

Turniej Kobiet Ograniczona Formuła Senior do 57 kg

1. Bekus Anita (SHARK TOP TEAM)
2. Wojdat Marta (Golden Dragon Bydgoszcz )
3. Rodzik Marta (MKS Lubartów)
3. Firlej Sylwia (Arrachion Olsztyn)

Turniej Kobiet Junior +57 kg

1. Fornal Lara (Academia Gorilla)
2. Sobczuk Angelika (Eko Różanka Pankration Team)
3. Urbanik Martyna (Fight Club Bytom .)

Turniej Kobiet Junior do 57 kg

1. Pietruszka Weronika (Dziki Wschód)
2. Mielczarek Aleksandra (GKMMA Sieradz)
3. Kujawin Patrycja (GKMMA Sieradz)

Turnieje BJJ No Gi

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 70 kg

1. Błoński Adrian (Arrachion MMA Iława)
2. Stasiak Przemysław (Bone Breakers Zgierz)
3. Wójcik Emil (Stalker Team Kozienice)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 77 kg

1. Chamny Mateusz (Strzelec Gold Team)
2. Rosiak Mateusz (Stalker Team Kozienice)
3. Ściepuro Paweł (Fighter Giżycko)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 84 kg

1. Kosmowski Piotr (No Limits Toruń)
2. Pesta Piotr (Fighter Giżycko)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 93 kg

1. Gąsowski Jakub (MMA Team Ełk)
2. Sochacki Kacper (TNT)
3. Żyłkiewicz Kamil (Stowarzyszenie Strefa Mocy)

Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy do 77 kg

1. Niedzielko Piotr (Vale Tudo Białystok)
2. Bolatov Yakub (Stowarzyszenie Strefa Mocy)

Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy do 84 kg

1. Staśkiewicz Miłosz (Berserker’s Team Suwałki)
2. Ślepowroński Oskar (TNT)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 93 kg

1. Gądziak Miłosz (Strzelec Gold Team)
2. Lendzion Kamil (Arrachion MMA Iława)
3. Grabowski Filip (Fight Club Bytom)
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *