Podsumowanie ALMMA VIP

Klasyfikacja generalna

1. Octagon Team 7 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
2. Akademia Sportów Walki Wilanów 4 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
3. Shooters Konin 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
3. Academia Gorila Żyrardów 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
5. Różal Team 0 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz

Turniej Ograniczona Formuła Senior OPEN

1. Turczyński Karol (Akademia Sportów Walki Wilanów)
2. Motyka Robert (Forma Fight Team Częstochowa)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 93 kg

1. Szewczyk Bartosz (Akademia Sportów Walki Wilanów)
2. Gajewski Kamil (Różal Team)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Połosak Kamil (Akademia Sportów Walki Wilanów)
2. Kawka Michał (Warszawskie Centrum Atletyki)
3. Dragański Bartłomiej (Dragon Fight Club Sochaczew)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Pierwoła Kuba (Octagon Team )
2. Demeschenko Vadym (Akademia Sportów Walki Wilanów)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Rygiel Dawid (Octagon Team )
2. Biedroń Dawid (MMA Krosno)
3. Kowalski Patryk (Hunter MMA)

Turniej Junior do 84 kg

1. Kaczmarek Kacper (Octagon Team)
2. Górecki Szymon (NEXT LEVEL BJJ Opole)

Turniej Junior do 66 kg

1. Sławiczek Klaudiusz (Octagon Team)
2. Dąbrowski Wiktor (Ludus Żuromin)

Turniej Junior do 61 kg

1. Nowakowski Mateusz (Academia Gorila Żyrardów)
2. Czapski Patryk (Klub Walki Grappler)

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

1. Budziński Klaudiusz (Octagon Team)
2. Rojek Marcin (MKS Gimnazjon Wyszków 1991)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Nowakowski Jakub (Shooters Konin)
2. Fiedorek Maciej (Brak klubu)
3. Olek Konrad (Brak klubu)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Tokarski Damian (Akademia Sportów Walki Wilanów)
2. Mittelstadt Radosław (Copacabana Warszawa)
3. Aszurkiewicz Krzysztof (Stowarzyszenie Strefa Mocy)

Turniej Pierwszy Krok do 61 kg

1. Sztymon Nikodem (Octagon Team)
2. Kusztelak Dominik (Brak klubu)

Turniej Ograniczona Formuła Senior Kobiet do 57 kg

1. Giemza Paulina (Octagon Team )
2. Orędowicz Marta (Różal Team)

Turnieje grapplingowe

Turniej Grappling U15 +70 kg

1.Woźniak Krystian (Dragon Fight Club Sochaczew)
2. Makowski Patryk (Dragon Fight Club Sochaczew)

Turniej Grappling U15 Extra Fight

1. Popiel Łukasz (Control Naczaj Team)
2. Makowski Patryk (Dragon Fight Club Sochaczew)

Turniej Grappling U18 do 66 kg

1. Dąbrowski Wiktor (Ludus Żuromin)
2. Pruszkowski Maciej (Control Naczaj Team)
3. Popiel Kamil (Control Naczaj Team)

Turniej Grappling Senior do 77 kg

1. Goszcz Radosław (Dragon Fight Club Sochaczew)
2. Wojciechowski Filip (Barbarian Fight Club)
3. Drzewiecki Damian (Octopus Łódź)

Turniej Grappling Senior do 93 kg

1. Kuśmierkiewicz Maciej (Gracie Barra Toruń)
2. Wrzochol Krystian (Be Fit MMA Skierdy)
3. Ścięgosz Arkadiusz (Academia Gorilla Skierniewice)