Podsumowanie ALMMA 194 VIP Sochaczew

Podsumowanie ALMMA 194 VIP Sochaczew

Klasyfikacja generalna

1. Ares Fight Club Warszawa
2. Copacabana Warszawa
3. Rio Grappling Ostrów Wlkp
3. CNT Wołomin
5. Vale Tudo Białystok

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Dragański Bartłomiej (Dragon Fight Club Sochaczew)
2. Przywoźny Bartosz (CNT Wołomin)
3. Sobieraj Damian (Dragon Fight Club Sochaczew)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Mleczko Dawid CNT (CNT Wołomin)
2. Śmigacz Krzysztof (Akademia Sportów Walki Wilanów)
3. Szymański Patryk (Aligatores Warszawa)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Rakowski Michał –(MMA Czarni Słupsk )
2. Polański Adam –(Rio Grappling Ostrów Wlkp)

Turniej Junior do 93 kg

1. Woszczyński Szymon (Shooters Konin)
2. Pajdo Kuba (Klincz Kielce)

Turniej Junior do 70 kg

1. Shatunskyi Vladyslav (Ares Fight Club Warszawa)
2. Walczak Antek (Dragon Fighter)
3. Petelski Mikołaj (Vale Tudo Białystok)

Turniej Junior do 66 kg

1. Łaguna Krzysztof (Vale Tudo Białystok)
2. Szymański Patryk (Dragon Fighter)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Haiduk Stepan (Ares Fight Club Warszawa)
2. Feliksiak Kacper (Copacabana Warszawa)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Sternak Piotr (Copacabana Warszawa)
2. Lotoshnikov Bohdan (Ares Fight Club Warszawa)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Saienko Ivan (Ares Fight Club Warszawa)
2. Kucherenko Mykhailo (Ares Fight Club Warszawa)
3. Perun Marian (Copacabana Warszawa)

Turniej Pierwszy Krok do 61 kg

1. Krokhmalskyi Elhar (Ares Fight Club Warszawa)
2. Sadkowski Damian –(MMA & BOXING „BULDOG” TEAM)

Turniej Ograniczona Formuła Senior Kobiet do 57 kg

1. Frąszczak-Graja Weronika (Rio Grappling Ostrów Wlkp) ów
2. Adamkiewicz Natalia (5D Gym)

Turnieje BJJ No Gi

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 66 kg

1. Szymański Patryk (Dragon Fighter)
2. Jankowski Damian (Control Naczaj Team)
3. Polienko Nazarii (Ares Fight Club Warszawa)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 70 kg

1. Polański Adam (Rio Grappling Club Ostrów Wielkopolski)
2. Piotrowski Jan (Akademia Walki)
3. Zahryvyi Volodymyr (Ares Fight Club Warszawa)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 77 kg

1. Mleczko Dawid (Control Naczaj Team)
2. Kajewski Krystian (Vale Tudo Białystok)
 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 84 kg

1. Tsiak Serhii (Vale Tudo Białystok)
2. Aplas Kacper (Klincz Kielce)
3. Błocki Barłomiej (Akademia Walki)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy OPEN

1. Myrtazaliev Dzhamultdin (Ares Fight Club Warszawa)
2. Beim Bartosz (XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *