Podsumowanie ALMMA 182 Stegna

Klasyfikacja generalna

1. Ronin Gold Team Koszalin 2 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
2. Poland Top Team 2 x złoto – 0 x srebro – 3 x brąz
3. Octagon Team 1 x złoto – 2 x srebro – 2 x brąz
4. Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki 2 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
5. Mighty Bulls Gdynia 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz

Turniej Full Contact do 84 kg

1. Górnowicz Dawid (Mighty Bulls Gdynia)
2. Szymański Alan (MMA Team Ostróda)
3. Drzyzga Hubert (Shooters Konin)

Turniej Full Contact do 77 kg

1. Karolczyk Szymon (MMA Witkowo )
2. Zacholski Maciej (Ronin Gold Team Koszalin)
3. Nowakowski Jakub (Fight Team MMA Brodnica)

Turniej Full Contact do 66 kg

1. Martynik Dawid (Octagon Team)
2. Martynik Patryk (Octagon Team)
3. Malitsaev Said-Ela (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki)

Turniej Ograniczona Formuła Senior OPEN

1. Sieracki Maciej (Strefa Sztuk Walki Mogilno)
2. Jarmołowicz Piotr ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)
3. Dreczkowski Michał  (MMA Witkowo )

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 93 kg

1. Bersanukaev Islam (Poland Top Team)
2. Witkowski Mariusz (Dragon Fighter)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Klasa Kacper (Brak klubu)
2. Kosiński Rafał (Arrachion Olsztyn)
3. Szymanowski Jakub (Sporty Walki Piła)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Zarówny Denis (Rio Grappling Club Wrocław)
2. Gnatkowski Krystian (Fight Academy Ostrołęka)
3. Nowakowski Jakub (Shooters Konin)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Rogalski Tymoteusz  (Fit&Fun MMA Team)
2. Bogdan Patryk (Puncher Wrocław)
3. Anisiewicz Kacper (Marga Garwolin )

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Wieliczko Adrian (Ronin Gold Team Koszalin)
2. Knap Hubert  (Fightman)
3. Le Tobiasz (Octagon Team )

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 61 kg

1. Stabach Grzegorz (Ronin Gold Team Koszalin)
2. Sławiczek Klaudiusz (Octagon Team )
3. Wojtusiak Grzegorz (Octagon Team )

Turniej Junior do 93 kg

1. Woszczyński Szymon (Shooters Konin)
2. Kortus Kacper (Alliance BJJ)
3. Cichocki Jakub (Poland Top Team)

Turniej Junior 84 kg

1. Redner Olaf  (Shark Łódź)
2. Kostrzewa Marek (Fight Team MMA Brodnica)
3. Dzwonkowski Radosław (Berserkir Prabuty)

Turniej Junior do 77 kg

1. Andrzejczak Mikołaj (Muay-thai Jarocin )
2. Kulmajer Wiktor (Alliance BJJ)
3. Kraszewski Michał  (Underground MMA Elbląg)

Turniej Junior do 70 kg

1. Iracki Hubert (Murowana Goślina Team )
2. Blaszyński Nikodem (MMA Witkowo )
3. Siemieniewicz Damian (Underground MMA Elbląg)

Turniej Junior do 66 kg

1. Wieczorek Cyprian (UKS Ronin Świętochłowice)
2. Walczak Antek (Dragon Fighter)
3. Rzepka Mateusz (Poland Top Team)

Turniej Junior do 61 kg

1. Didaev Ilman (Poland Top Team)
2. Knopik Stanisław (ASW Black Panther Bydgoszcz)
3. Didaev Usman (Poland Top Team)

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

1. Volkau Ivan (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki)
2. Koziara Filip (Tiger Team Kwidzyn)
3. Rożej Darek (Brak klubu)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Gudelski Karol (GLKS Nadarzyn)
2. Paszkowski Damian (Brak klubu)
3. Zajkowski Kamil (Brak klubu)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Możdżeń Adrian (Gladio)
2. Boguszewicz Paweł (Tiger Team Kwidzyn)
3. Węgrecki Paweł (Tiger Team Kwidzyn)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Shakhban Davidov (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki)
2. Liaushou Kanstantsin (Academia Gorilla)
3. Jurzysta Jędrzej (Golden Dragon Bydgoszcz )

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Dybowski Tomasz (Golden Dragon Bydgoszcz )
2. Białaszczyk Karol (MMAtaleo Słupsk)
3. Łukasik Grzegorz (Dragon Fighter)

Turniej Pierwszy Krok do 61 kg

1. Deyna Patryk (Mighty Bulls Gdynia)
2. Kovalchuk Yaroslav (Aligatores Warszawa)
3. Ficner Zenon (Kohorta Poznań)

Turniej Ograniczona Formuła Senior Kobiety do 57 kg

1. Wiśniewska Paulina (MMA Team Ostróda)
2. Krokwa Aleksandra (Aligatores Warszawa)
3. Kosakowska Paulina (Underground MMA Elbląg)