Podsumowanie ALMMA 180 Lublin

Klasyfikacja generalna

1. Gladio 3 x złoto – 1 x srebro – 2 x brąz
2. Fabryka Sportu Chełm Pankration Włodawa 3 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
3. Klub Walki Grappler 2 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
4. Gladio Niemce 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
5. KOTWICA MMA TEAM 1 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
6. K1 Fighting Center 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
 

 

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Cuber Jakub (KOTWICA MMA TEAM)
2. Dragański Bartłomiej (Dragon Fight Club Sochaczew)
3. Borowiec Karol (Gladio)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Wocial Wojtek (Klub Walki Grappler)
2. Więcek Wiktor (KOTWICA MMA TEAM)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Arent Kacper (Golden Dragon Bydgoszcz)
2. Lewandowski Oktawian (Gladiator Siedlce)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Grzeszczak Paweł (Gladio)
2. Anisiewicz Kacper (Marga Garwolin )
3. Albrecht Adam (Fabryka Sportu Chełm Pankration Włodawa)

Turniej Junior do 84 kg

1. Niedbała Jakub (Brak klubu)
2. Krusiewicz Maksymilian (Klub Walki Grappler)

Turniej Junior do 77 kg

1. Krukowski Wiktor (Gladio)
2. Paluchowski Krystian (Dragon Fight Club Sochaczew)
3. Rejniak Dawid (Brak klubu)

Turniej Junior do 70 kg

1. Staszewski Szymon (K1 Fighting Center)
2. Zubrzycki Kacper (Sportowe Puławy)
3. Hawryluk Piotr – SCh (MKS SAMBO CHEŁM )

Turniej Junior do 66 kg

1. Kłos Jakub (Fabryka Sportu Chełm Pankration Włodawa)
2. Szewczyk Olaf (K1 Fighting Center)
3. Łukasiewicz Michał (Brak klubu)

Turniej Junior do 61 kg

1. Czapski Patryk (Klub Walki Grappler)
2. Dziółko Patryk (Bastion Katowice)
3. Biczyk Brajan (Klub Walki Grappler)

Turniej Pierwszy Krok OPEN

1. Piech Bartłomiej (Fabryka Sportu Chełm Pankration Włodawa)
2. Mordzyński Bartosz (Rio Grappling Club Wrocław)

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

1. Kryński Paweł (Brak klubu)
2. Tomalski Mikołaj (Natal Gold Team)
3. Panasiuk Maciej (Gladiator Siedlce)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Łukaszuk Grzegorz (Dziki Wschód)
2. Antoniak Jakub (Gladio)
3. Kokoszka Paweł (KOTWICA MMA TEAM)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Błaziak Marcin (Gladio)
2. Barczyk Sebastian (Dragon Fight Club Sochaczew)
3. Tubilewicz Szymon (Gladio)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Kasperek Krystian (Gladio Niemce)
2. Wierzchucki Dawid (Sportowy Białystok Team)

Turniej Pierwszy Krok do 61 kg

1. Pervushyn Denys F (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm)
2. Wojciechowski Jan (Fight Gym Lublin)

Turniej Ograniczona Formuła Senior Kobiet +66 kg

1. Małyska Angelika (Gladio Niemce)punktów
2. Sząbara Marlena (MMA Krosno) w

Turniej Ograniczona Formuła Senior Kobiet

do 57 kg

1. Grabowska Maria (Grappling Kraków)
2. Żuchowska Magdalena (KSW Cross Fight Gym)
 
 
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *