Podsumowanie ALMMA 171 Bytom

Klasyfikacja generalna

1. Fight Club Bytom . 4 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
2. Szkoła Walki Drwala 1 x złoto – 3 x srebro – 4 x brąz
3. Grappling Kraków 2 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
4. NEXT LEVEL BJJ Opole 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
5. Octagon Team 1 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
6. Poznańska Akademia Linke Gold Team 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
6. Spartakus Team Zakopane 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz

Turnieje MMA

Turniej  Ograniczona Formuła Senior do 93 kg

1. Olech Mateusz (NEXT LEVEL BJJ Opole)
2. Prost Karol (Szkoła Walki Drwala)
3. Rzemieniewski Remigiusz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

Turniej  Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Świerczek Patryk (NEXT LEVEL BJJ Opole)
2. Buczko Jacek (Szkoła Walki Drwala)
3. Micuda Dawid (Szkoła Walki Drwala)

Turniej  Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Ścigała Marcel (Fight Club Byto)
2. Gołąb Dawid (SPARTAN Myślenice)
3. Gośko Gustaw (Grappling Kraków)

Turniej  Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Olszowy Sebastian (Grappling Kraków)
2. Nalepka Daniel (Legion Team Tarnów)
3. Dziewięcki Jacek (SK Kickboxing Kielce)

Turniej  Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Flasz Mateusz (Fight Club Bytom)
2. Ludwiński Dominik (Legion Team Tarnów)
3. Bartoszewicki Filip (Rio Grappling Ostrów Wlkp)

Turniej  Ograniczona Formuła Senior do 61 kg

1. Bałasz Eryk (Szkoła Walki Drwala)
2. Wojtusiak Grzegorz (Octagon Team)

Turniej Junior do 84 kg

1. Senkowski Remigiusz (Oświęcimski Klub MMA)
2. Nowak Michał (Poznańska Akademia Linke Gold Team)

Turniej Junior do 77 kg

1. Sobieraj Dominik (Fight Club Bytom)
2. Więcek Wiktor (Szkoła Walki Drwala)

Turniej Junior do 70 kg

1. Rogalski Tymoteusz (Fit&Fun MMA Team)
2. Walaszczyński Szymon (Uczniowski Klub Sportowy Sztuk Walk Kempo)
3. Klyszcz Patryk (Fight Club Bytom)

Turniej Junior do 66 kg

1. Wieczorek Cyprian (UKS Ronin)
2. Pyrdoł Szymon (Fight Club Bytom) punktów
3. Poprawa Krystian (United Gym)

Turniej Junior do 61 kg

1. Santillan Dawid (Fight Club Bytom)
2. Fąfara Radek (SK Kickboxing Kielce)
3. Kisielewski Karol (Szkoła Walki Drwala)

Turniej Pierwszy Krok OPEN

1. Chrapliwy Piotr (Streffa Fight Team Lubin)
2. Wojciechowski Artur (Barbarian Fight Club)

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

1. Przystasz Mateusz (Fighting X Club)
2. Tront Sebastian (Brak klubu)
3. Pustułka Dawid (Szkoła Walki Drwala)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Kawka Michał (Warszawskie Centrum Atletyki)
2. Raczkowski Dawid (Gold Team Polska)
3. Jackowiec Michał (KTJ MMA TEAM)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Wałęsa Kamil (Poznańska Akademia Linke Gold Team)
2. Trela Tomasz (Klincz Kielce)
3. Wojtowicz Łukasz (Kame House Kędzierzyn Koźle)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Dęborowski Hubert (Combat Team Dębica)
2. Staszak Wiktor (Grappling Kraków)
3. Ochojski Daniel (Bastion Tychy)

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Żesławski-Rzeszowski Sebastian (Grappling Kraków)
2. Klocek Michał (Octagon Team )
3. Rajca Damian (Szkoła Walki Drwala)

Turniej Pierwszy Krok do 61 kg

1. Poradzisz Piotr (Spartakus Team Zakopane)
2. Malec Bartłomiej (Silesian Cage Club)

Turniej Ograniczona Formuła Senior Kobiet +66 kg

1. Załuska Oliwia (Aligatores Warszawa)
2. Klamerus Amina (Spartakus Team Zakopane)

Turniej Ograniczona Formuła Senior Kobiet do 57 kg

1. Giemza Paulina (Octagon Team)
2. Cichoń Klaudia (Dexters Team)
3. Michalska Olga (Rio Grappling Ostrów Wlkp)

Turniej Kadet +66 kg

1. Kręgiel Piotr (Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza)
2. Nagórzański Wojciech (Combat Team Dębica)
3. Psiuk Olgierd (Uechi-Ryu Spartan Częstochowa)

Turniej Kadet do 66 kg

1. Poprawa Krystian (United Gym)
2. Moryń Aleksander (Fit&Fund MMA Team)
 

Turniej Kadet do 55 kg

1. Dziasek Paweł (Fight Club Bytom)
2. Gomółka Dominik (Silesian Cage Club)
3. Drian Ioan Alexandru (RKSiSW Bushido Ruda Śląska)

Turnieje BJJ No Gi Białe Pasy

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 77 kg

1. Bryndal Maciej (Legion Team Tarnów)
2.  Witkowski Adam (Spartan Knurów)
3. Buczkowski Patryk (SK Kickboxing Kielce)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 93 kg

1. Olech Mateusz (Next Level BJJ Opole)
2.  Pawlik Andrzej (Rapax MMA Siemianowice)
3.  Czekała Arkadiusz (Next Level BJJ Opole)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy OPEN

1. Stępień Łukasz (Silesian Cage Club)
2.  Nadolny Robert (GB Spartan Chorzów)