Podsumowanie ALMMA 154 Jelenia Góra

Klasyfikacja generalna

1. Streffa Fight Team Lubin 3 x złoto – 3 x srebro – 0 x brąz
2. OBAMMA Fight Team 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
3. Fightman 1 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz

 

 

 

Ranking mężczyzn

 

Turniej Full Contact do 84 kg

1. Janur Mateusz (Streffa Fight Team Lubin)
2. Leboda Paweł (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego )

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Cichoń Michał (GB Spartan Team Chorzów)
2. Kobiałka Patryk (Berserkers Team Jelenia Góra)
3. Brzezicki Jacek (Niedźwiedzie Stronie Śląskie)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Miś Gracjan (Streffa Fight Team Lubin)
2. Paczyński Mateusz  (Fightman)
3. Pielaszkiewicz Patryk (Niedźwiedzie Stronie Śląskie)

Turniej Junior do 84 kg

1. Kaczmarski Kuba (OBAMMA Fight Team)
2. Jagusztyn Bartłomiej (GKS Bełchatów)
3. Staniszewski Dawid (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego )

Turniej Junior do 70 kg

1. Duda Patryk (Streffa Fight Team Lubin)
2. Zaniewski Stanisław (CHOY LEE FUT- SANDA)

Turniej Junior do 61 kg

1. Panna Krzysztof  (Fightman)
2. Kliś Filip (Warszawskie Centrum Atletyki)
3. Knap Hubert (Fightman)

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

1. Karyś Bartłomiej (Puncher Wrocław)
2. Torzecki Tomasz (Streffa Fight Team Lubin)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Dragański Bartłomiej (Dragon Fight Club Sochaczew)
2. Pelc Paweł (Streffa Fight Team Lubin)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Kowalczyk Szczepan (GKS Bełchatów)
2. Perkowski Mateusz (Berserkers Team Jelenia Góra)

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Kaczmarski Konrad (OBAMMA Fight Team)
2. Jachyra Jakub (Streffa Fight Team Lubin)
3. Klimas Szymon (Tyberian Team)

Turnieje BJJ No Gi

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 61 kg

1. Piersiak Szymon (Tyberian Team)
2. Pietruszewski Jędrzej (Berserkers Team Jelenia Góra)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 66 kg

1. Śliwiński Szymon (Berserkers Team Jelenia Góra)
2. Zawadzki Kuba (Berserkers Team Jelenia Góra)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 77 kg

1. Kwaśnica Olaf (Berserkers Team Jelenia Góra)
2. Łędziński Piotr (Berserkers Team Jelenia Góra)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 84 kg

1. Dalidowicz Wojtek (Streffa Fight Team)
2. Dudek Mateusz (Berserkers Team Jelenia Góra)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy OPEN

1. Stankiewicz Kamil (Berserkers Team Jelenia Góra)
2. Kurek Mateusz (Berserkers Team Jelenia Góra)

Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy

1. Kopka Dawid (Berserkers Team Jelenia Góra)
2. Kopka Sylwester (Berserkers Team Jelenia Góra)
3. Rożenko Robert (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego)