Podsumowanie ALMMA 147 Bielawa

 

Klasyfikacja generalna

1. Rio Grappling Club Wrocław 4 x złoto – 2 x srebro – 1 x brąz
2. Contender Kamienna Góra 2 x złoto – 2 x srebro – 1 x brąz
3. Tyberian Team 2 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
3. Saiyan Gold Team 2 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
5. Bebson Gold Team Bielawa 2 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz

 

Ranking mężczyzn

Turniej Full Contact do 70 kg

1. Stefaniak Sergiusz (Rio Grappling Club Wrocław)
2. Baszczyj Marcin (Saiyan Gold Team)
3. Sakowicz Paweł (K.O. Gym Świebodzice)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Rybiński Radosław (Tyberian Team)
2. Gałka Grzegorz (Brak klubu)
3. Gałecki Artur (Contender Kamienna Góra )

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Markowski Piotr (Rio Grappling Club Wrocław)
2. Nowicki Maciej (MMA Solo Team Namysłów)
3. Grabia Adrian (Rio Grappling Club Wrocław)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Gomułka Mariusz (Contender Kamienna Góra )
2. Robak Dawid (Rio Grappling Club Wrocław)

Turniej Junior OPEN

1. Zabijak Marcel (Saiyan Gold Team)
2. Szwed Sebastian (Tyberian Team)

Turniej Junior do 84 kg

1. Sochański Kasjan (Bebson Gold Team Bielawa)
2. Berestecki Norbert (Saiyan Gold Team)

Turniej Junior do 77 kg

1. Kaczmarski Kuba (OBAMMA Fight Team)
2. Pietrzak Łukasz (Contender Kamienna Góra )
3. Hołod Tymon (Combat Sambo Wrocław)

Turniej Junior do 70 kg

1. Dziwak Piotr (Contender Kamienna Góra )
2. Ratajczyk Patryk (Contender Kamienna Góra )

Turniej Junior do 66 kg

1. Obłoza Adrian (Wrox Gym)
2. Ganczarek Szymon (Rio Grappling Club Wrocław)
3. Wieczorek Cyprian (UKS Ronin )

Turniej Pierwszy Krok OPEN

1. Pałasz Adam (Rio Grappling Club Wrocław)
2. Fabiszewski Sebastian (Tyberian Team)

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

1. Kaczorowski Kamil (Saiyan Gold Team)
2. Jóskowiak Mateusz (Brak klubu)
3. Antczak Rafał (Combat Sambo Wrocław)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Fida Jarosław (Tyberian Team)
2. Robaszyński Robert (Brak klubu)
3. Królak Aleksy (Bebson Gold Team Bielawa)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Piasecki Mateusz (Rio Grappling Club Wrocław)
2. Kuszyk Paweł (Wrox Gym)
3. Płoskonka Adam (Kudowa)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Zarówny Denis (Gym-Fight Wrocław )
2. Zadorożny Jarosław (Combat Sambo Wrocław)
3. Małek Patryk (Gym-Fight Wrocław )

Ranking kobiet

Turniej Kobiet Ograniczona Formuła Senior +66 kg

1. Małecka Dominika (Bebson Gold Team Bielawa)
2. Walorczyk Michalina (Combat Sambo Wrocław)

 

 

 

 

 

 

Turnieje BJJ i BJJ No Gi

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy OPEN

1. Zabłocki Łukasz (Saiyan Gold Team)

2. Bobrowski Maciej

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 84 kg

1. Kasprzyk Radosław (Saiyan Gold Team)

2. Bronkowski Konrad (MMA Solo Team Namysłów)

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 70 kg

1. Pikuliński Mateusz (Saiyan Gold Team)

2. Michalczyk Marek (Junior Dzierżoniów)

3. Ratajczyk Patryk (Contender Kamienna Góra)

 

Turniej BJJ No Gi Niebieskie Pasy OPEN

1. Paduch Patryk (Checkmat Wrocław)

2. Frelich Darek (Contender Kamienna Góra)

3. Pernej Kamil (Horda MMA Wałbrzych)

 

Turniej BJJ No Gi Niebieskie Pasy do 77 kg

1. Pisarski Patryk (Rio Grappling Club Oława)

2. Pogorzelski Michał (Rio Grappling Club Wrocław)

3. Michalak Mateusz (Rio Grappling Club Wrocław)

 

Turniej BJJ No Gi Niebieskie Pasy do 70 kg

1. Kulesza Patryk (MMA Solo Team Namysłów)

2. Latarowski Andrzej (FightLab Wrocław)

3. Stefaniak Segiusz (Rio Grappling Club Wrocław)

 

Turniej BJJ No Gi Elita do 84 kg

1. Chrzan Wojciech (Saiyan Gold Team)

2. Młyński Oliwier (Rio Grappling Club Wrocław)

 

Turniej BJJ No Gi Elita do 70 kg

1.Pisarski Patryk (Rio Grappling Club Oława)

2. Joniak Mariusz (Bebson Gold Team)

3. Czop Oskar (Rio Grappling Club Wrocław)

 

Turniej BJJ Białe Pasy do 66 kg

1. Obłoza Adrian (Wroxgym)

2. Karcz Eryk (Horda MMA Wałbrzych)

 

Turniej BJJ Niebieskie Pasy Open

1. Paduch Patryk (Checkmat Wrocław)

2. Eliasik Rafał (Brak klubu)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *