Podsumowanie ALMMA 145 Poznań

Klasyfikacja drużynowa

1. MMAtaleo Słupsk
2. Streffa Fight Team Lubin
3. Tornado Kalisz MMA
4. Panteon Mistrzów MMA Poznań
5. Apogeum MMA Rogoźno

Ranking mężczyzn

Turniej Full Contact do 93 kg

1. Janur Mateusz (Streffa Fight Team Lubin)
2. Rybak Mateusz (K.O.zak Gorzów Wielkopolski)
3. Grabowski Patryk (Zenith Vera Łódź)

Turniej Full Contact do 84 kg

1. Dąbrowski Michał (Panteon Mistrzów MMA Poznań)
2. Noga Marek (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze )

Turniej Full Contact do 77 kg

1. Miłek Michał (Streffa Fight Team Lubin)
2. Wątrobski Norbert (Tornado Kalisz MMA)
3. Dopieralski Grzegorz (Tornado Kalisz MMA)

Turniej Full Contact do 70 kg

1. Jarmoliński Michał (Jatubaht Szczecin)
2. Lewandowski Mateusz (MMA Devil Świebodzin)

Turniej Ograniczona Formuła Senior OPEN

1. Dzikowski Borys  (MMA Rawicz)
2. Czajka Bartłomiej (MMA Witkowo )
3. Adamczyk Sebastian (Sparta Fight Team)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Rabiec Kamil (Ronin Gold Team Koszalin)
2. Alenowicz Michał  (Wrox Gym)
3. Powarzyński Szymon (MMAtaleo Słupsk)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Kosmowski Piotr (No Limit Toruń)
2. Zacholski Maciej (Ronin Gold Team Koszalin)
3. Małowicki Alan (GŁD Team Piła)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Arent Kacper (Golden Dragon Bydgoszcz )
2. Tyburczy Damian  (MMAtaleo Słupsk)
3. Małecki Mateusz (MMAataleo Słupsk)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Miś Gracjan (Streffa Fight Team Lubin)
2. Kucharczyk Tomasz (Gold Team Polska)
3. Jakubiak Marcin (Czerwony Smok Poznań)

Turniej Junior OPEN

1. Cegła Wktor  (Tornado Kalisz MMA)
1. Iwańczuk Brajan (Berserker Szczecin )
3. Witkowski Tomasz (Apogeum MMA Rogoźno)

Turniej Junior do 84 kg

1. Ślusarski Robert (Zet Gold Team)
2. Ożadowicz Szymon (Brak klubu)
3. Zawodniak Adam (Pride Złotoria)

Turniej Junior do 77 kg

1. Wiśniewski Krystian  (MMAtaleo Słupsk)
2. Polit Damian (MKS Lubartów)
3. Gozdowski Łukasz (Jamniuk Gorzów)

Turniej Junior do 70 kg

1. Kaczmarski Kuba (OBAMMA Fight Team)
2. Karolczyk Szymon (Walka Gniezno)
3. Nowicki Kevin (Walka Gniezno)

Turniej Junior do 66 kg

1. Dopierała Mateusz (Panteon Mistrzów MMA Poznań)
2. Obłoza Adrian (OBAMMA Fight Team)
3. Drozdowski Jakub (ASW Black Panther Bydgoszcz)

Turniej Junior do 61 kg

1. Ratajczyk Sebastian (Czerwony Smok Luboń)
2. Halik Arek –(Apogeum MMA Rogoźno)

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

1. Paluszczak Robert (Tornado Kalisz MMA)
2. Krukowski Mikołaj (Sihasapa Gold Team)
3. Konkel Konrad (Sparta Fight Team)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Jabłoński Norbert (Apogeum MMA Rogoźno)
2. Waśko Michał (Brak klubu)
3. Różycki Adrian (Brak klubu)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Wyroślak Gracjan (GŁD Team Piła)
2. Dałek Piotr (Murowana Goślina Team )
3. Soboniak Kamil (No Limits Janikowo)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Włodarczyk Tomasz –(MMA Devil Poznań)
2. Lazarowicz Adam (MMA Devil Poznań)
3. Kościelak Dawid (Golden Dragon Bydgoszcz )

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Woźniak Adam (Czerwony Smok Poznań)
2. Ciesielski Dawid (Murowana Goślina Team )
3. Oracki Sebastian (ASW Black Panther Bydgoszcz)

Turniej Pierwszy Krok do 61 kg

1. Melchert Miłosz (MMAtaleo Słupsk)
2. Radlak Oskar (MMAtaleo Słupsk)
3. Szymański Mateusz (MMA Devil Świebodzin)

Ranking kobiet

Turniej Kobiet Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Eszer Weronika (Wrox Gym)
2. Rodzik Marta (MKS Lubartów)
3. Wojdat Marta (Golden Dragon Bydgoszcz )

Turnieje BJJ i BJJ No Gi

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 66 kg

1. Kubisiak karol (Berserkers Szczecin)
2. Kaczmarski Patryk (MMA Devil Międzychód)
3. Minkiewicz Damian (Gold Team Polska)
3. Lewandowski Mateusz (MMA Devil Świebodzin)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 70 kg

1. Lipski Łukasz (Gold Team Polska)
2. Wyderkiewicz Robert (Gold Team Polska)
3. Jurek Kacper (Streffa Fight Team)
3. Tyborowski Dorian (ASW Black Panther)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 77 kg

1. Rogiński Nobert (Apogeum MMA Rogoźno)
2. Maćkowiak Mateusz (Brak klubu)
3. Lewandowski Bartosz (No Limits Toruń)
3. Sznigir Mikołaj (Kliasen Team)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 84 kg

1. Rogowicz Marek (SSW Mogilno/MMA Witkowo)
2. Strugarek Leszek (Street Fighter’s Słubice)
3. Stupienko Damian (Pride Złotoria)
3. Świech Przemysław (Berserkers Szczecin)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 93 kg

1. Budzewicz Łukasz (ASW Black Panther)
2. (Nowakowski Konrad (No Limits Inowrocław)
3. Adamczyk Sebastian (Sparta Fight Team)
3. Kuśmirek Piotr (Street Fighter’s Słubice)

Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy do 77 kg

1. Maćkowiak Marcin (Brak klubu)
2. Bobiński Mariusz (Gracie Barra Poznań Team Draculino)
3. Ławoński Jakub (Walka Gniezno)

Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy do 93 kg

1. Sztuba Fryderyk (Gracie Barra Poznań Team Draculino)
2. Paluszczak Robert (Tornado Kalisz MMA)

Turniej BJJ No Gi Kobiet do 66 kg

1. Skonecka Zuzanna (Kliasen Team)
2. Kujawa Kamila (SSW Mogilno/MMA Witkowo)

Turniej BJJ Białe Pasy do 66 kg

1. Kubisiak Karol (Berserkers Szczecin)
2. Kasprzak Michał (Walka Gniezno)

Turniej BJJ Białe Pasy do 70 kg

1. Gaudyn Patryk (Zenith BJJ)
2. Lipski Łukasz (Gold Team Polska)

Turniej BJJ Białe Pasy do 77 kg

1. Wiśniewski Marcin (ASW Black Panther)
2. Bandosz Jakub (Gold Team Polska)
3. Wesołowski Jakub (Zenith BJJ)
3. Królak Dawid (Tornado Kalisz MMA)

Turniej BJJ Białe Pasy OPEN

1. Budzewicz Łukasz (ASW Black Panther)
2. Anioła Piotr (Zenith BJJ)

Turniej BJJ Kolorowe Pasy do 93 kg

1. Sztuba Fryderyk (Gracie Barra Poznań Team Draculino)
2. Bobiński Mariusz (Gracie Barra Poznań Team Draculino)