Podsumowanie ALMMA 144 Sochaczew

VII Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych za nami.

Dziękujemy wszystkim, którzy wraz z nami uczcili ten szczególny Dzień Pamięci Wyklętych.

   

Serdeczne podziękowania dla sponsorów

 

Sędziowie i organizatorzy

 

Najlepszy trener Amatorskiej Ligi MMA 2017 – Leszek Kulik – Cross Fight Radom

 

Klasyfikacja generalna:

1. Cross Fight Radom 4 x złoto – 1 x srebro – 3 x brąz
2. Arrachion Olsztyn 3 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
3. Sportowy Białystok Team 3 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
4. Black Horse MMA Łomża 1 x złoto – 3 x srebro – 1 x brąz
5. Shark Łódź 1 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz

 

Ranking mężczyzn

 

Turniej Full Contact do 77 kg

1. Tokarski Piotr (Arrachion Olsztyn)
2. Pałkowski Arkadiusz (Baltic Fighters Gdańsk)
3. Przywoźny Bartosz (TNT Kobyłka)

Turniej Full Contact do 66 kg

1. Błoński Adrian (Arrachion MMA Iława)
2. Pokorski Piotr (Arrachion Olsztyn)

Turniej Ograniczona Formuła Senior OPEN

1. Cyran Rafał (Shark Łódź)
2. Ponder Tomasz (Berserkers Team Kętrzyn)
3. Ozga Jakub (Cross Fight Radom)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 93 kg

1. Mochocki Piotr (Cross Fight Radom)
2. Sosnowski Mateusz (Copacabana Warszawa)
3. Nowak Bartosz (S4 Fight&CrossGym)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Szkiłądź Paweł (Sportowy Białystok Team)
2. Sparzak Piotr (S4 Fight&CrossGym)
3. Kubicki Maciej (SK Kickboxing Kielce)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Orczyk Marcin (Hulk Team Police)
2. Arnista Piotr (Black Horse MMA Łomża)
3. Wawrzycki Adrian (Hulk Team Police)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Porada Robert (Cross Fight Radom)
2. Rzempołuch Karol (Academia Gorila Ostrów Maz.)
3. Kosiński Piotr (Zenith Łódź)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Dederko Mateusz (Sportowy Białystok Team)
2. Więcaszek Kacper (Cross Fight Radom)
3. Birski Seweryn (Berserkers Team Kętrzyn)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 61 kg

1. Kiereś Damian (Gladiators Kick-boxing)
2. Machnacz Dariusz (Black Horse MMA Łomża)
3. Gruszka Michał (Cross Fight Radom)

Turniej Junior do 77 kg

1. Sobotka Olaf (Grappling Team Mława)
2. Żmudzin Gabriel (Dragons Den)
3. Górski Patryk (Hulk Team Police)

Turniej Junior do 70 kg

1. Roszkowski Paweł (Sportowy Białystok Team)
2. Czyrka Piotr (Rawski Klub Karate Kyokushin)
3. Jaszczuk Maksymilian (Fenix Warszawa)

Turniej Junior do 66 kg

1. Vazaev Islam (Stowarzyszenie Strefa Mocy)
2. Wieryszko Patryk (Black Horse MMA
3. Golus Mikołaj (Radomski Klub Taekwon-do)

Turniej Junior do 61 kg

1. Kuchmacz Kacper (Arrachion Olsztyn)
2. Przyborowski Filip (Arrachion Olsztyn)
3. Bugalski Damian (Hulk Team Police)

Turniej Pierwszy Krok OPEN

1. Kroczak Aleksander (Cross Fight Radom)
2. Chimczuk Przemysław  (S4 Fight&CrossGym)
3. Pater Rafał (Bushido Centrum Bemowo)

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

1. Kaczmarczyk Paweł (Arrachion Olsztyn)
2. Lidke Damian (Baltic Fighters Gdańsk)
3. Miliszewski Łukasz (Black Horse MMA Łomża )

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Miniszewski Bartłomiej (Sowilo BJJ Kielce)
2. Kozicki Patryk (Academy Martial Arts Włocławek)
3. Postek Kamil (Okniński MMA Grudziądz )

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Kaźmierczak Filip (Baltic Fighters Gdańsk)
2. Rajkowski Tomasz (Cross Fight Radom)
3. Nowak Bartłomiej (Cross Fight Radom)

Turniej Pierwszy Krok 70 kg

1. Shkilniak Andrii (Hunter MMA)
2. Kukuła Michał (Shark Łódź)
3. Borowy Paweł (Academia Gorila Ostrów Maz.)

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Suwezda Adrian (Black Horse MMA Łomża )
2. Suska Łukasz (S4 Fight&CrossGym)
3. Górzyński Michał (Be Fit MMA Skierdy)

Turniej Pierwszy Krok do 61 kg

1. Kisiel Karol (Cross Fight Radom)
2. Zalewski Kamil (Be Fit MMA Skierdy)
3. Piątkiewicz Michał (Forca Dęblin)

Ranking kobiet

Turniej Ograniczona Formuła Senior +66 kg

1. Fornal Lara (Academia Gorilla)
2. Stańczak Urszula (Hac Ho Wołomin)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Wąsowska Ilona (Dragons Den)
2. Białogłowa Karolina (Dragon Fight Club Sochaczew)
3. Cisło Weronika (Shark Łódź)

Turniej BJJ No Gi

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 66 kg

1. Borisow Mariusz (S4Fight&Cross Gym)
2. Błoński Adrian (Arrachion MMA Iława)
3. Klonowski Bartłomiej (Grappling Team Mława)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 70 kg

1. Głażewski Krystian (Sportowy Białystok Team)
2. Kukuła Michał (Shark Łódź)
3. Dziewięcki Jacek (SK Kickboxing Kielce)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 77 kg

1. Ludwiński Mateusz (Grappling Team Mława)
2. Ozimek Marek (S4Fight&Cross Gym)
3. Młyński Tomasz (Sowiło BJJ Kielce)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 84 kg

1. Piętka Tomasz (Sportowy Białystok Team)
2. Popławski Szymon (S4Fight&Cross Gym)
3. Przywoźny Jakub (TNT Kobyłka)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy OPEN

1. Wrzochol Krystian (Be Fit MMA Skierdy)
2. Buśko Maciej (Sportowy Białystok Team)

Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy do 77 kg

1. Duński Patryk (Arrachion MMA Iława)
2. Sokólski Marcin (Stowarzyszenie Strefa Mocy)
3. Vazaev Zaurbek (Stowarzyszenie Strefa Mocy)

Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy do 93 kg

1. Żochowski Paweł (Academia Gorila)
2. Lendzion Kamil (Arrachion MMA Iława)
3. Klimek Jakub (Hunter)