Podsumowanie ALMMA 143 Łódź

Klasyfikacja generalna:

1. Shark Łódź 3 x złoto – 2 x srebro – 1 x brąz
2. Octagon Team 3 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
3. Dziki Wschód 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
4. Wrox Gym 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
5. Legia Fight Club 0 x złoto – 2 x srebro – 1 x brąz

 

Ranking mężczyzn

Turniej Full Contact do 93 kg

1. Wiwatowski Kewin (Grappler Grudziądz)
2. Gać Jacek (Legia Fight Club)
3. Mirzyński Adam (Dragon Gorzów Wlkp.)

Turniej Full Contact do 77 kg

1. Głąb Mateusz (Wrox Gym)
2. Remiszewski Łukasz (Legia Fight Club)
3. Grzyb Maciej (Legia Fight Club)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 93 kg

1. Sosnowski Mateusz (Copacabana Warszawa)
2. Greń Damian (Octagon Team )

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Michalak Karol (Dziki Wschód)
2. Bronkowski Konrad (MMA Solo Team Namysłów)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Król Robert (S4 Fight&CrossGym)
2. Mokras Mateusz  (Rio Grappling Ostrów Wlkp)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Malinowski Daniel (Octagon Team )
2. Bartoszewicki Filip (Rio Grappling Ostrów Wlkp)
3. Tyborowski Dorian (ASW Black Panther Bydgoszcz)

Turniej Junior do 84 kg

1. Młot Krystian (United Gym)
2. Lesiński Michał (No Limit Toruń)
3. Malinowski Michał (Grappling Szczerbiec Wolbórz)

Turniej Junior do 77 kg

1. Worowski Krzysztof (TNT Kobyłka)
2. Kaczmarek Kacper (Octagon Team )

Turniej Junior do 66 kg

1. Szuman Dawid (Brak klubu)
2. Nowak Patryk (Octopus Łódź)
3. Gromada Robert (UKS Hyosai)

Turniej Pierwszy Krok OPEN

1. Cyran Rafał (Shark Łódź)
2. Mościński Łukasz (Adrenalina Fight Częstochowa)

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

1. Zasada Łukasz (Shark Łódź)
2. Zasada Mateusz (Shark Łódź)
3. Bartos Piotr (Fanatycy Sportów Walki)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Stefański Marcin (CRS Pabianice)
2. Tulin Jakub (Copacabana Łódź )
3. Kosmalski Damian (Rio Grappling Club Wrocław)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Borawski Paweł (Sportowe Zagłębie )
2. Kuszyk Paweł  (Wrox Gym)
3. Kot Kamil (Fanatycy Sportów Walki)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Kukuła Michał (Shark Łódź)
2. Niedbalski Filip ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Giez Kamil (Dziki Wschód)
2. Waszczykowski Rafał (Fanatycy Sportów Walki)
3. Góralczyk Kamil (Gracie Barra Łódź)

Turniej Pierwszy Krok do 61 kg

1. Anthony Samuel – OT (Octagon Team)
2. Popławski Sebastian – SŁ (Shark Łódź)
3. Zaszczerzyński Adam – SŁ (Shark Łódź)

Ranking kobiet

Turniej Ograniczona Formuła Senior Kobiet do 57 kg

1. Giemza Paulina (Octagon Team)
2. Wojdat Marta (Golden Dragon Bydgoszcz)
3. Zasępa Nikola (Uechi-Ryu SPARTAN Częstochowa)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *