Podsumowanie ALMMA 142 Oborniki Śląskie

Klasyfikacja generalna

1. Rio Grappling Club Wrocław 2 x złoto – 2 x srebro – 3 x brąz
2. MMA Solo Team Namysłów 3 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
3. Wrox Gym 2 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
4. Contender Kamienna Góra 1 x złoto – 2 x srebro – 1 x brąz
5. CHECKMAT Wrocław 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
6. Octagon Team 1 x złoto – 1 x srebro – 2 x brąz

 

Ranking mężczyzn

Turniej Full Contact do 84 kg

1. Głąb Mateusz (Wrox Gym) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Baran Łukasz (Rio Grappling Club Wrocław) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Młyński Oliwier (Rio Grappling Wrocław) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Turniej Full Contact do 77 kg

1. Pogorzelski Michał (CHECKMAT Wrocław) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Czop Oskar (Rio Grappling Club Wrocław) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Turniej Full Contact do 70 kg

1. Wdowiak Bartłomiej (MMA Solo Team Namysłów ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kępa Adrian (MMATADORES Katowice) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Pilch Rafał (Contender Kamienna Góra ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 93 kg

1. Rożenko Robert (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kupczyk Jarosław (23 Evolution Fight Academy) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Graczyk Jakub (Rio Grappling Club Wrocław) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Alenowicz Michał (Wrox Gym) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Bednarek Kamil (Junior Dzerżoniów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Gil Marcin (FightLab Wrocław) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Stefaniak Igor – RGC(Rio Grappling Club Wrocław) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Gałka Grzegorz(Brak klubu) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Rybiński Radosław(Tyberian Team) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Żurek Michał (Tyberian Team) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kobiałka Patryk (Berserkers Team Jelenia Góra) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Grabia Adrian (Rio Grappling Club Wrocław) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Gomułka Mariusz (Contender Kamienna Góra ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Oleksy Michał (Contender Kamienna Góra ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Malinowski Daniel (Octagon Team ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Turniej Junior OPEN

1. Olech Łukasz (BJJ NEXT LEVEL) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Ćwikłowski Jakub (Berserkers Team Jelenia Góra) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Turniej Junior do 84 kg

1. Sochański Kasjan (Bebson Gold Team Bielawa) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Skoczke Piotr (Berserkers Team Jelenia Góra) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Turniej Junior do 77 kg

1. Kaczmarek Kacper (Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Staniszewski Dawid (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Dutkowski Alan (Sochaczewskie Centrum Sportów Walki) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Turniej Junior do 70 kg

1. Kaczmarski Kuba (OBAMMA Fight Team) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Grzesiak Damian (Puncher Wrocław) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Mateusiak Kuba (Rio Grappling Club Wrocław) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Turniej Junior do 66 kg

1. Walkowiak Marcin (Rio Grappling Ostrów Wlkp) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Obłoza Adrian (OBAMMA Fight Team) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Anthony Samuel (Octagon Team ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Turniej Pierwszy Krok OPEN

1. Baron Mateusz (MMATADORES Katowice) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Dzikowski Borys (MMA Rawicz) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Ociepka Adrian (Brak klubu) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

1. Wasiela Kamil (Strzelec Gold Team Ostrów Wlkp.) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Machoń Łukasz (Jenel Fight Club) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Zagajewski Patryk (Bebson Gold Team Bielawa) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Charmuszko Mariusz (Rio Grappling Wrocław) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Fida Jarosław (Tyberian Team) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Dwornik Grzegorz (Saiyan Gold Team) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Pilarz Paweł (MMA Solo Team Namysłów ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Jabłoński Remik (Contender Kamienna Góra ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Deleś Łukasz (Jenel Fight Club) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Nowicki Maciej (MMA Solo Team Namysłów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Zarówny Denis (Gym-Fight Wrocław ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Shveyko Valik (Saiyan Gold Team) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Wiewiórka Maksymilian (CHECKMAT Wrocław) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Le Tobiasz (Octagon Team) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Pielaszkiewicz Patryk(Niedźwiedzie Stronie Śląskie) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Turniej Pierwszy Krok do 61 kg

1. Grzegorski Artur (Rio Grappling Club Wrocław) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Leszczyński Kacper (Wrox Gym) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Turnieje BJJ No Gi

Turniej BJJ No Gi Kobiety do 66 kg

1. Gosk Katarzyna (FightLab Wrocław)

2. Rodzik Marta (MKS Lubartów)

3. Kurzeja Renata (Berserker’s Team Jelenia Góra)

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 67,5 kg

1. Przymusiński Filip (Invictus)

2. Baran Bartek (Octagon Team)

3. Miś Gracjan (Streffa Fight Team)

3. Murawski Mateusz (Sparta Gold Team)

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 73,5 kg

1. Dziurkowski Paweł (Berserker’s Team Wrocław)

2. Zachara Robert (Next Level BJJ)

3. Kręcisz Wiesław (Sparta Gold Team)

3. Pikuliński Mateusz (Saiyan Gold Team)

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 79,5 kg

1. Tiuchty Mateusz (Invictus)

2. Olko Sławomir (FightLab Wrocław)

3. Polit Damian (MKS Lubartów)

3. Poranek Kamil (Adrenalina Fight Kluczbork)

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 85,5 kg

1. Radowicz Nathan (Invictus)

2. Hulbój Piotr (Berserker’s Team Wrocław)

3. Piotrowski Józef (Invictus)

3. Juszczak Przemysław (Berserker’s Team Jelenia Góra)

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy +97,5 kg

1. Ochoński Marcin (Berserkers Team Jelenia Góra)

2. Ferlis Dariusz

 

Turniej BJJ No Gi Niebieskie Pasy do 79,5 kg

1. Ogonowski Patryk (Sparta Gold Team)

2. Zając Radosław (Academia Gorila)

3. Szpociński Marcin (brak klubu)

3. Skołuda Grzegorz (Berserker’s Team Wrocław)

 

Turniej BJJ No Gi Niebieskie Pasy do 85,5 kg

1. Chrzan Wojciech (Saiyan Gold Team)

2. Głąb Mateusz (Wroxgym)

3. Urban Mariusz (Saiyan Gold Team)

 

Turniej BJJ No Gi Niebieskie Pasy do 91,5 kg

1. Chudy Michał (Invictus)

2. Pernej Kamil (Horda MMA Wałbrzych)

 

Turniej BJJ No Gi Niebieskie Pasy +97,5 kg

1. Kusztal Mateusz (Invictus)

2. Kopa Dawid (Berserker’s Team Jelenia Góra)

3. Kuczkowski Piotr (Invictus)

 

Turniej BJJ No Gi Białe + Niebieskie OPEN

1. Olech Łukasz (Next Level BJJ Opole)

2. Ogonowski Patryk (Sparta Gold Team)

3. Kuczkowski Piotr (Invictus)

 

Turniej BJJ No Gi Brąz + Czarne OPEN

1. Pukała Paweł (Boi Team Strzelin)

2. Waligórski Mateusz (Invictus)

3. Czop Oskar (Rio Grappling Club Wrocław)

4 Comments

  1. Ochonski Marcin turniej bjj no to białe pasy +97,5 kg to zawodnik klubu Berserkers Team Jelenia Góra. Bardzo proszę o poprawienie

  2. Turniej bjj no gi niebieskie pasy + 97,5kg zawodnik co zajął drugie miejsce to Dawid Kopa, a nie Daniel Kopa, proszę o korektę.

Comments are closed.