Podsumowanie ALMMA 138 Poznań

Klasyfikacja generalna:

1. Golden Dragon Bydgoszcz 3 x złoto – 2 x srebro – 1 x brąz
2. Gold Team Polska 3 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
3. Ankos Zapasy Poznań 1 x złoto – 4 x srebro – 0 x brąz
4. Rio Grappling Ostrów Wlkp 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
5. MMA Devil Poznań 1 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz

 

 

Ranking mężczyzn

Turniej Full Contact do 93 kg

1. Wiwatowski Kewin(Grappler Grudziądz) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Konieczny Damian (Brak klubu) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Turniej Full Contact do 84 kg

1. Kraska Kamil(Rio Grappling Ostrów Wlkp) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Perzanowski Piotr(Brak klubu) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Turniej Full Contact do 70 kg

1. Roźniakowski Patryk(Vera Fight Club) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Przybylski Dawid (MMA Devil Poznań) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Turniej Full Contact do 61 kg

1. Stańczuk Jakub (Jatubaht Szczecin) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Lewandowski Mateusz (MMA Devil Świebodzin) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 93 kg

1. Domaniecki Mikołaj (judo Miejska Górka ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kucharski Seweryn(Przemol Boxing Team) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Ferber Patryk(MMAtaleo Słupsk) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Rabiec Kamil (Ronin Gold Team Koszalin) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Palacz Adam (Ankos Zapasy Poznań ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Laskowski Patryk (Grappler Grudziądz) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Brzostowski Karol(Gold Team Polska) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Zacholski Maciej (Ronin Gold Team Koszalin) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Hałota Robert(Czerwony Smok Poznań) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Maizenhilder Kamil (Zenith Głuponie) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Trębacz Wojciech (Zenith Głuponie) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Jarmoliński Michał (Jatubaht Szczecin) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Kucharczyk Tomasz (Gold Team Polska) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Pracz Jan (MMA Devil Poznań) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Gomułka Mariusz (Contender Kamienna Góra ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 61 kg

1. Morgiel Patryk (Rio Grappling Ostrów Wlkp) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Nalewajko Adrian (Golden Dragon Bydgoszcz ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Turniej Junior do 84 kg

1. Robótka Krystian (Golden Dragon Bydgoszcz ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Meldner Adam (MMA Czarni Słupsk ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Durczewski Szymon (judo Miejska Górka ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Turniej Junior do 77 kg

1. Niewiadomski Natan (Berserkers Team Kołobrzeg) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Judt Michał (Sihasapa Gold Team) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kłosowski Jakub (GŁD Team Piła) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Turniej Junior do 70 kg

1. Szczepaniak Oskar(Berserker Szczecin ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kaczmarski Kuba (OBAMMA Fight Team) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kozłowski Krystian (Walka Gniezno) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Turniej Junior do 66 kg

1. Miś Gracjan (Streffa Fight Team Lubin)  – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Karolczyk Szymon (Walka Gniezno)   – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Berkieta Maciej (MMA Czarni Słupsk ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Turniej Junior do 61 kg

1. Lewandowski Mateusz (MMA Devil Świebodzin) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Ratajczyk Sebastian (Czerwony Smok Luboń) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Paruszewski Mikołaj (MMA Witkowo ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Turniej Pierwszy Krok OPEN

1. Całkowski Paweł (Zenith Łódź) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Fidala Paweł (Golden Dragon Bydgoszcz ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Dzikowski Borys (MMA Rawicz) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

1. Krukowski Mikołaj (Krav Maga Nowy Tomyśl) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Cholewiński Mateusz (Ankos Zapasy Poznań ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Witczak Paweł (Gracie Barra Łódź) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Szydłowski Krzysztof (Sihasapa Gold Team) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Walent Wojciech (judo Miejska Górka ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Stukus Adrian (Rclub Old School Fighters) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Wyroślak Gracjan (GŁD Team Piła) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Andrzejewski Krystian (Gold Team Polska) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Fryśny Oskar (Sihasapa Gold Team) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Góralski Adam (Berserkers Team Stargard ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Koczorowski Mariusz (MMA Extreme Poznań ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Chabucki Angelo (Grappler Grudziądz) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Oleksy Michał (Contender Kamienna Góra ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Nowacki Marcel (Ankos Zapasy Poznań ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Trytek Oskar (Berserkers Team Stargard ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Turniej Pierwszy Krok do 61 kg

1. Iaroshenko Ihor (Golden Dragon Bydgoszcz ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Bartkowiak Hubert (Ankos Zapasy Poznań ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Skonieczny Bartłomiej (Golden Dragon Bydgoszcz ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Akademickie Mistrzostwa Polski kategoria do 84 kg

1. Palacz Adam – AZP(Ankos Zapasy Poznań ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Roicki Szymon(Brak klubu) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Akademickie Mistrzostwa Polski kategoria do 77 kg

1. Perzanowski Dominik(MMA Devil Poznań) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Ślugaj Remigiusz (AZS Politechnika Rzeszowska) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Akademickie Mistrzostwa Polski kategoria do 70 kg

1. Rychły Adrian (Gold Team Polska) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Koriat Jędrzej (Copacabana Łódź ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Akademickie Mistrzostwa Polski kategoria do 66 kg

1. Kowalski Aleksander (Golden Dragon Bydgoszcz ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Tyborowski Dorian (ASW Black Panther Bydgoszcz) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Turnieje BJJ i BJJ No Gi

Turniej BJJ No Gi Kadet do 67 kg

1. Drozdowski Jakub (ASW Black Panther Bydgoszcz)

2. Nowicki Kevin

3. Raba Jakub (Przemol Boxing Team)

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 66 kg

1. Pawlicki Filip (Zenith BJJ)

2. Lewandowski Mateusz (MMA Devil Świebodzin)

3. Katowicz Adrian (Przemol Boxing Team)

 

Turniej BJJ Białe Pasy do 70 kg

1. Pawlicki Filip (Zenith BJJ)

2. Skorzybót Kajetan (Przemol Boxing Team)

3. Katowicz Adrian (Przemol Boxing Team)

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 77 kg

1. Lisiecki Jurand

2. Szyba Adrian (Contender Kamienna Góra)

3. Dałek Piotr

Turniej BJJ No Gi Kobiety do 57 kg

1. Wojdat Marta

2. Jałocha Anna

3. Ziętak – Czeszak Angelika

 

Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy do 84 kg

1. Jabłoniewski Robert

2. Brdys Mateusz

3. Nałkiewicz Adrian

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 80 kg

1. Maciąg Patryk

2. Konieczny Tomasz

3. Andruszko Jacek

 

Turniej BJJ Białe Pasy do 84 kg

1. Sztuba Fryderyk

2. Brdys Mateusz

3. Jabłonowski Robert

 

Turniej BJJ Kolorowe Pasy do 77 kg

1. Wójcik Krzysztof

2. Zawisła Albin

 

Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy do 77 kg

1. Rosiak Przemysław

2. Wójcik Krzysztof

3. Schedruk Shirwi

 

Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy OPEN

1. Sztuba Fryderyk

2. Piwowarczyk Tymoteusz

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy OPEN

1. Budzewicz Łukasz

2. Borkiewicz Marcin

3. Frelich Dariusz

 

Turniej BJJ Białe Pasy do 84 kg

1. Andruszko Jacek

2. Tews Tomasz

3. Konieczny Tomasz

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 80 kg

1. Skorzybót Kajetan

2. Szymankiewicz Robert

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *