Podsumowanie Mistrzostw Polski MMA 2021

Podsumowanie Mistrzostw Polski MMA 2021

 

Znamy już tegorocznych Mistrzów i Mistrzynie Polski MMA

Dziękujemy wszystkim Zawodnikom, Zawodniczkom i Trenerom za obecność i świetną atmosferę, w jakiej przebiegały Mistrzostwa.

Nie mogłyby się one odbyć, gdyby nie wsparcie i zaangażowanie ze strony osób, firm i innych podmiotów.

Serdeczne podziękowania kierujemy w szczególności do:
Urzędu Miasta Sochaczew i Pana Burmistrza Piotra Osieckiego

Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 oraz jej zespołu

FAME MMA

Extreme Hobby TM

Storm Cloud

Zapraszamy do obejrzenia relacji z Mistrzostw Polski MMA 2021, przygotowanej przez portal MMARocks.pl, głównego patrona medialnego zawodów Amatorskiej Ligi MMA:

 

 

Klasyfikacja generalna

1. Arrachion Olsztyn
2. Fight Club Łomża
3. Fight Club Bytom
4. Octagon Team
4. Golden Dragon Bydgoszcz
6. Gladio
7. ASW Black Panther Bydgoszcz
8. Aligatores Warszawa
9. MMA Krosno
10. Octopus Łódź
10. KOTWICA MMA TEAM
 
 
 

Mistrzostwa Polski MMA 2021 Full Contact do 84 kg

1. Klasa Kacper (Baltic Fighters Gdańsk )
2. Brzezicki Jacek (Arrachion Olsztyn)
3. Zardzewiały Marek (Sparta Przeworsk)
 
 
 

Mistrzostwa Polski MMA 2021 Full Contact do 77 kg

1. Sulewski Hubert (Fight Club Łomża )
2. Wieryszko Patryk (Black Horse MMA Łomża )
3. Kwaśny Dawin (Pepe MMA Zielona Góra)
3. Niemyjski Marek (UKS Mały Wojownik Warszawa)
 
 

Mistrzostwa Polski MMA 2021 Full Contact do 70 kg

1. Mitko Mateusz (Octagon Team )
2. Nosek Krystian (Fight Club Łomża )
3. Sobaszek Kamil (Rybnicki Klub Ju-Jitsu Sportowego)
 
 

Mistrzostwa Polski MMA 2021 Full Contact do 66 kg

1. Pokorski Piotr (Arrachion Olsztyn)
2. Hadała Kamil  (KOTWICA MMA TEAM)
3. Janusz Paweł (Top Team Rzeszów)
 
 
 

Mistrzostwa Polski MMA 2021 Ograniczona Formuła Senior Mężczyźni OPEN

1. Baraniewski Iwo (Aligatores Warszawa)
2. Dziki Artur (Arrachion Olsztyn)
3. Rudzki Michał (Rawski Klub Karate Kyokushin)
3. Stolarek Krzysztof (Ankos MMA)
 
 
 

Mistrzostwa Polski MMA 2021 Ograniczona Formuła Senior Mężczyźni do 93 kg

1. Szczygieł Oliwier (Academia Gorila Rybnik)
2. Sochacki Kacper (Bambero Team Wyszków)
3. Gulewaty Patryk (Shark Top Team Bytom)
3. Strzelecki Maciej (Gladio)
 
 

Mistrzostwa Polski MMA 2021 Ograniczona Formuła Senior Mężczyźni do 84 kg

1. Czyżuk Adrian (Aligatores Warszawa)
2. Gamla Szymon (Gold Team Polska)
3. Borowiec Karol  (Gladio)
3. Patra Grzegorz (Przemol Boxing Team)
 
 

Mistrzostwa Polski MMA 2021 Ograniczona Formuła Senior Mężczyźni do 77 kg

1. Więcek Wiktor (KOTWICA MMA TEAM)
2. Błaziak Marcin (Gladio)
3. Niemiec Kacper (Gladio)
3. Kopcza Marcin (GŁD Team Piła)
 
 

Mistrzostwa Polski MMA 2021 Ograniczona Formuła Senior Mężczyźni do 70 kg

1. Kościelak Dawid (Golden Dragon Bydgoszcz )
2. Żmijewski Tomasz (Legia Fight Club)
3. Grosicki Krzysztof (Akademia Sportów Walki Wilanów)
3. Biedroń Dawid (Strefa Sportów Walki Artfight Rzeszów)
 
 
 

Mistrzostwa Polski MMA 2021 Ograniczona Formuła Senior Mężczyźni do 66 kg

1. Grzeszczak Paweł (Gladio)
2. Hawro Michał (Shark Top Team Bytom)
3. Miler Kamil (Octagon Team )
3. Makowiecki Kamil (Akademia Sportów Walki Wilanów)
 
 

Mistrzostwa Polski MMA 2021 Ograniczona Formuła Senior Mężczyźni do 61 kg

1. Oracki Sebastian (ASW Black Panther Bydgoszcz)
2. Kowalczyk Krystian (Fight Club Łomża )
3. Lizakowski Piotr (Akademia Sportów Walki Wilanów)
 
 
 

Mistrzostwa Polski MMA 2021 Junior Mężczyźni do 93 kg

1. Woszczyński Szymon (Shooters Konin)
2. Penar Piotr (MMA Krosno)
3. Grzegorczyk Kacper (TKO Niemce)
3. Pajdo Kuba (Klincz Kielce)
 
 
 

Mistrzostwa Polski MMA 2021 Junior Mężczyźni do 84 kg

1. Gręda Dominik (Victoria Ostrołęka)
2. Aplas Kacper (Klincz Kielce)
3. Waliński Robert (For Your Body Kościerzyna)
3. Zaborowski Nikodem (For Your Body Kościerzyna)
 
 
 

Mistrzostwa Polski MMA 2021 Junior Mężczyźni do 77 kg

1. Kowalczyk Kacper (Fight Club Łomża )
2. Tworek Pascal (Shark Top Team Bytom)
3. Lenart Oliwier (KOTWICA MMA TEAM)
 
 
 

Mistrzostwa Polski MMA 2021 Junior Mężczyźni do 70 kg

1. Fornalski Kacper (Streffa Fight Team Lubin)
2. Gierczak Filip (Warszawskie Centrum Atletyki)
3. Zubrzycki Kacper (Sportowe Puławy)
3. Początko Dominik  (Fightman)
 
 
 

Mistrzostwa Polski MMA 2021 Junior Mężczyźni do 66 kg

1. Balko Mateusz (Fight Club Bytom .)
2. Kruk Miłosz (Akademia Holistyczna)
3. Erdmann Patryk (GŁD Team Piła)
3. Mieczkowski Aleks (Czerwony Smok Poznań)
 
 

Mistrzostwa Polski MMA 2021 Junior Mężczyźni do 61 kg

1. Dziasek Paweł (Fight Club Bytom .)
2. Wiącek Korneliusz (Spartakus Rzeszów)
3. Podkański Paweł (Spartakus Rzeszów)
3. Knopik Stanisław (ASW Black Panther Bydgoszcz)
 
 

Mistrzostwa Polski MMA 2021 Junior Pierwszy Krok Mężczyźni do 84 kg

1. Trepiński Oskar(Golden Dragon Bydgoszcz )
2. Baran Dawid (Top Team Rzeszów)
3. Hawran Michał (Przemol Boxing Team)
 
 

Mistrzostwa Polski MMA 2021 Junior Pierwszy Krok Mężczyźni do 77 kg

1. Wiszniewski Dominik (Centrum Sportów Walki „Champion” Lubawa)
2. Siudak Maksym (Ronin Gold Team Koszalin)
3. Grys Oliwier (Top Team Rzeszów)
3. Jatczak Adrian (Octopus Łódź)
 
 
 

Mistrzostwa Polski MMA 2021 Junior Pierwszy Krok Mężczyźni do 70 kg

1. Nowak Mikołaj (Octopus Łódź)
2. Niziołek Grzegorz (Academia Gorila)
3. Skrzęta Szymon (MMA Krosno)
3. Lewandowski Angelo ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)
 
 
 

Mistrzostwa Polski MMA 2021 Junior Pierwszy Krok Mężczyźni do 66 kg

1. Gołąb Gracjan (Silesian Cage Club)
2. Nowicki Bartosz (Octopus Łódź)
3. Czernik Radosław (Kaito Stalowa Wola)
3. Rarek Oskar (Arrachion Olsztyn)
 
 
 

Mistrzostwa Polski MMA 2021 Junior Pierwszy Krok Mężczyźni do 61 kg

1. Wlazły Jakub (TKO Niemce)
2. Rabada Dawid (MMA „Sokół” Rymanów)
3. Such Filip (MMA Krosno)
3. Delura Franciszek (KSW Cross Fight Gym)
 
 
 

Mistrzostwa Polski MMA 2021 Pierwszy Krok OPEN

1. Rychlicki Kamil (Legion Team Tarnów)
2. Turalski Kamil (Brawler Końskie)
3. Michniewicz Łukasz (Elite Fight Club Lidzbark Warmiński)
3. Beim Bartosz ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)
 
 
 

Mistrzostwa Polski MMA 2021 Pierwszy Krok do 93 kg

1. Mosimchuk Andrii (Klub Sportowy Sparta Jaworzno)
2. Winiarski Krystian (Top Team Rzeszów)
3. Dysarz Mateusz (For Your Body Kościerzyna)
3. Król Mateusz (Rybnicki Ośrodek Walk)
 
 

Mistrzostwa Polski MMA 2021 Pierwszy Krok do 84 kg

1. Dąbrowski Sebastian (Akademia Walki )
2. Lubrant Dawid (Academia Gorila Rybnik)
3. Michalak Kamil (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki)
3. Błocki Bartłomiej (Akademia Walki )
 
 

Mistrzostwa Polski MMA 2021 Pierwszy Krok do 77 kg

1. Wieczorek Mateusz (Cross Fight Radom)
2. Dubaczyński Patryk (FABRYKA SPORTU CHEŁM)
3. Ekielski Grzegorz (Academia Gorila)
3. Skowronek Tomasz (Rybnicki Ośrodek Walk)
 
 

Mistrzostwa Polski MMA 2021 Pierwszy Krok do 70 kg

1. Czyż Krystian (Octagon Team )
2. Sobaszek Kamil (Rybnicki Klub Ju-Jitsu Sportowego)
3. Cieśla Filip (Arrachion Olsztyn)
3. Grzesiak Jakub (Gladio)
 
 

Mistrzostwa Polski MMA 2021 Pierwszy Krok do 66 kg

1. Tłuściak Patryk (MMA Krosno)
2. Kłos Łukasz (Strefa Sportów Walki Artfight Rzeszów)
3. Berkowski Marceli (Mighty Bulls Gdynia)
3. Data Dawid  (Fightman)
 
 

Mistrzostwa Polski MMA 2021 Pierwszy Krok do 61 kg

1. Ostrowicz Krystian (Puncher Wrocław)
2. Kowalewski Łukasz (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki)
3. Sadkowski Damian (Sportowe Puławy)
3. Włosiński Adam (Grappling Kraków)
 
 

Mistrzostwa Polski MMA 2021 Masters do 88 kg

1. Kosiński Rafał (Arrachion Olsztyn)
2. Zientek Hubert (Przemol Boxing Team)
 
 

Mistrzostwa Polski MMA 2021 Ograniczona Formuła Senior Kobiety +70 kg

1. Fornal Lara (MMA & BOXING „BULDOG” TEAM)
2. Kon Dominika – AO (Arrachion Olsztyn)
3. Gnida Weronika – STTB (Shark Top Team Bytom)
 
 

Mistrzostwa Polski MMA 2021 Ograniczona Formuła Senior Kobiety do 66 kg

1. Kontna Paulina ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)
2. Wasiluk Agata (Golden Dragon Bydgoszcz )
3. Szczekutowicz Agnieszka (BONZAI MMA Wrocław)
3. Steczkowska Dominika (Fight Club Łomża )
 

Mistrzostwa Polski MMA 2021 Ograniczona Formuła Senior Kobiety do 57 kg

1. Chłobuszewska Karolina (Fight Club Bytom .)
2. Piątek Iga (OLIMPUS FIGHT CLUB)
3. Gęściak Paulina (Golden Dragon Bydgoszcz )
3. Ciaskowska Martyna (23 Evolution Fight Academy)
 
 

Mistrzostwa Polski MMA 2021 Junior Kobiety +66 kg

1. Przybylska Martyna (Arrachion Olsztyn)
2. Gruchalska Izabela (Bambero Team Wyszków)
3. Chachaj Martyna  (Gladio)
 
 

Mistrzostwa Polski MMA 2021 Junior Kobiety do 66 kg

1. Czyżewska Wiktoria (Brawler Końskie)
2. Bocianowska Magdalena (Przemol Boxing Team)
3. Lisiak Julia (Shooters Konin)
3. Remiszewska Pola (Arrachion Olsztyn)
 
 

Mistrzostwa Polski MMA 2021 Junior Kobiety do 57 kg

1. Brzozowska Daria (ASW Black Panther Bydgoszcz)
2. Stępień Blanka (Octagon Team )
3. Jabłońska Zuzanna (Fight Club Łomża )
3. Sós Marta (Czerwony Smok Poznań)
 
 

Mistrzostwa Polski MMA 2021 Kadet Chłopcy +77 kg

1. Stachelek Bartosz (MMA Zapasy Grajewo)
2. Bralewski Damian (Gimnazjon Kuźnia Wyszków)
 
 

Mistrzostwa Polski MMA 2021 Kadet Chłopcy do 70 kg

1. Wiśniewski Kacper (MMATaleo Słupsk)
2. Rogala Kacper (UKS Mały Wojownik Warszawa)
3. Orszulak Wojciech (Arrachion Olsztyn)
3. Bartel Paweł (Team Fighting Zielona Góra)
 
 
 

Mistrzostwa Polski MMA 2021 Kadet Chłopcy do 66 kg

1. Janko Błażej (Cross Fight Radom)
2. Łuszczyński Marcin (Octopus Kłodzko)
3. Ciemiński Maciej (Arrachion Olsztyn)
 
 
 
 

Mistrzostwa Polski MMA 2021 Kadet Chłopcy do 61 kg

1. Jędrzejak Dawid (Silesian Cage Club)
2. Szmaj Aleksander (Streffa Fight Team Lubin)
3. Urbański Oskar (Fight Club Bytom)
3. Jaśkowiak Szymon (Shark Top Team)
 
 
 

Mistrzostwa Polski MMA 2021 Kadet Chłopcy do 55 kg

1. Rogowski Marcel (Poland Top Team Grudziądz)
2. Szwed Piotr (UKS Mały Wojownik Warszawa)
3. Grosicki Aleksander (Dragon Starachowice)
3. Zięba Mikołaj (Dragon Starachowice)
 
 

Mistrzostwa Polski MMA 2021 Kadet Dziewczęta do 66 kg

1. Mołodecka Maja (Legion Głogów)
2. Kozłowska Martyna (MKS Lubartów)
 
 

Mistrzostwa Polski MMA 2021 Kadet Dziewczęta do 57 kg

1. Karczewska Paulina (Fight Club Bytom)
2. Skórska Zuzanna (Silesian Cage Club)
3. Lewandowska Julia (UKS Mały Wojownik Warszawa)
3.  Miąso Wiktoria (Iron Dragon Mielec)