Licencje na 2022

Licencje na 2022

Szanowni Zawodnicy i Trenerzy,

Polski Związek Mieszanych Sztuk Walki wprowadza roczne opłaty licencyjne dla klubów i zawodników, którzy chcą startować w zawodach Amatorskiej Ligi MMA. Opłaty licencyjnej dokonać trzeba zarówno za klub, jak i za zawodników klubu. Opłatę licencyjną zarówno za klub, jak i za zawodników klubu, dokonuje klub z konta klubowego (nie każdy z zawodników z prywatnego).

Opłatę należy uiścić przed dokonaniem zgłoszenia zawodników na zawody.

Kolejność działań:

1. Wykonanie przelewu za opłatę licencyjną za klub oraz za zawodników (w tytule przelewu należy wpisać „Opłata licencyjna za klub (nazwa klubu) oraz (liczba zawodników) zawodników”.

2. Wysłanie potwierdzenia przelewu za opłatę licencyjną za klub oraz za zawodników mailowo na adres slawomir.cypel@o2.pl, w treści maila podając pełną nazwą klubu, imieniem i nazwiskiem głównego trenera oraz listą zawodników (imię i nazwisko), za których dokonana jest opłata licencyjna. W odpowiedzi zwrotnej wysłane zostanie potwierdzenie zarejestrowania klubu oraz trenera w systemie.

3. Rejestracja zawodników na zawody.

Koszt rocznej opłaty licencyjnej za klub w 2022 – 100 zł

Koszt rocznej opłaty licencyjnej za 1 zawodnika w 2022 – 20 zł

Płatności dokonujemy na konto:

Stowarzyszenie Amatorska Liga MMA

ul. Sienkiewicza 2, 96 -500 Sochaczew

nr konta 66 1240 1822 1111 0010 6179 4790

UWAGA: NIE JEST to konto, na które dokonuje się opłaty startowej za udział w Pucharze Polski MMA 2022 oraz w pozostałych zawodach. Dane konta, na które należy dokonać opłaty startowej, podane są w komunikacie organizacyjnym zawodów.