ALMMA 83 Oborniki Śląskie

Puchar Dolnego Śląska MMA i BJJ

 

Termin i lokalizacja:

17. 05. 2015 r. (sobota)

Oborniki Śląskie

 

 

 

Klasyfikacja generalna

 
1. Szkoła Walki Drwala
2. Octagon Team
3. TS Wisła Kraków
4. Rio Grappling Ostrów Wlkp
5. Fight Club Bytom

 

Formuła full contact (FC) – kategoria OPEN

1. Augustyniak Benjamin (ELITARNI MMA TEAM )
2. Wiwatowski Kewin (Kokoro Grudziądzki Klub Kyokushin)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Bartoszewicki Maksymilian (Rio Grappling Ostrów Wlkp)
2. Kołoczek Paweł (Octagon Team )
3. Galiński Maciej (Sako Gdańsk)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Stelmac Nitaj (UKS Taekwon-do Gryf )
2. Stec Łukasz – JD (Junior Dzerżoniów)
3. Doleżał Ernest (Wolf Boi-Team Jiu-Jitsu)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Krzaczyński Sebastian (Gladiators Kick-boxing)
2. Bińkowski Łukasz (Fight Club Bytom .)
3. Adriańczyk Tobiasz (Team 13 Bełchatów)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Kaliciński Maciej (Contender Kamienna Góra )
2. Oniszczuk Kamil (Oniszczuk Team)
3. Pacuła Maciej (Rio Grappling Wrocław)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Rzeźnicki Kacper (Rio Grappling Club Wrocław)
2. Miszczak Patryk (Fight Club Bytom .)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Kołoczek Piotr (Octagon Team )
2. Grzywacz Łukasz (Octagon Team )
3. Karczewski Tomasz (Fight Club Bytom .)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Wojtusiak Grzegorz (Octagon Team )
2. Spoida Damian (Kempo Bushido Ruda Śląska )

Formuła junior (J) – kategoria OPEN

1. Sporek Marcel (Contender Kamienna Góra )
2. Krzyżaniak Maciej (MMA Solo Namysłów)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Bigos Mateusz (Rio Grappling Club Krotoszyn)
2. Bator Maciej (TS Wisła Kraków)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Janeczek Kamil (Szkoła Walki Drwala)
2. Szady Artur (Szkoła Walki Drwala)
3. Mazajczyk Michał (Rio Grappling Club Krotoszyn)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Kaszubowski Krzysztof (Fight Club Bytom .)
2. Kowal Bartosz (Szkoła Walki Drwala)
3. Rudzki Patryk G.T. (Gwardia Tychy )
3. Sołtysiak Mariusz (Gwardia Tychy )

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Herman Piotr (Arrachion Olsztyn)
2. Gazurek Szymon (Octagon Team )
3. Mencel Kacper (Rio Grappling Club Oława )

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Jędrusiak Karol SWD (Szkoła Walki Drwala)
2. Morgiel Patryk (Rio Grappling Ostrów Wlkp)
3. Koczan Michał (Contender Kamienna Góra )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria OPEN

1. Gąsiorek Maciej (Rio Grappling Ostrów Wlkp)
2. Gabrysiak Rafał (Brak klubu)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Zinchenko Artem (TS Wisła Kraków)
2. Majchrowski Konrad (Rio Grappling Ostrów Wlkp)
3. Koziorzębski Łukasz (Rio Grappling Club Wrocław)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Siekirka Kamil (ELITARNI MMA TEAM )
2. Drańczarek Michał (Rio Grappling Club Krotoszyn)
3. Krata Dominik (Gwardia Tychy )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Kania Mateusz (Szkoła Walki Drwala)
2. Nowakowski Kamil (Bebson Gold Team Bielawa)
3. Kułak Artur (S4 Fight&CrossGym)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Psiuk Dawid (Rio Grappling Ostrów Wlkp)
2. Wędzik Adrian (Horda MMA Wałbrzych)
3. Smaga Jacek (Dybol Team Zabrze)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Motyka Jakub (TS Wisła Kraków)
2. Malinowski Daniel (Octagon Team )
3. Grabia Adrian (Rio Grappling Club Wrocław)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Matejko Szymon (TS Wisła Kraków)
1. Chudzik Ireneusz (Walka Gniezno)

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 57 kg

1. Zygmunt Weronika (Szkoła Walki Drwala)
2. Dróżdż Katarzyna (Szkoła Walki Drwala)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Węgrzyn Angelika (Fight Club Bytom .)
2. Baczyńska Natalia (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego )