ALMMA 82 Lubartów

Puchar Polski Wschodniej MMA i BJJ

Termin i miejsce zawodów:
16 maj 2015 r.
Lubartów – Zespół Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki
ul. Chopina 6

Dziękujemy za możliwość organizacji tak dużej rangi zawodów w Lubartowie. Mamy nadzieję, że nie zawiedliśmy waszych oczekiwań. Była to pierwsza większa impreza w naszym mieście więc na pewno za rok poprawimy wszelkie błędy i postaramy się o jeszcze lepsze nagrody dla zawodników.

Podziękowania również dla wszystkich zawodników startujących na ALMMA 82 w Lubartowie, Krzyśka Rosy i Krystiana Grzejszczaka za świetny Super Fight, Marcina Helda za poświęcony czas oraz oczywiście dla wszystkich sponsorów, bez których te zawody nie doszły by do skutku.

Emil Lech

Młodzieżowy Klub Sportowy „Lubartów”, Gladio

Klasyfikacja generalna

1. MKS SAMBO CHEŁM 
2. GKS Górnik Łęczna – MMA
3. Dziki Wschód
4. Gladio
5. Forca Dęblin

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Oleksiejczuk Michał (GKS Górnik Łęczna – MMA)
2. Kijańczuk Rafał (MKS SAMBO CHEŁM )

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Czajkowski Alan (Cross Fight Radom)
2. Prokopiuk Kamil (Lubelski Klub Karate Kyokushin)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Sokołowski Brunon (Akademia Holistyczna)
2. Ptasiński Robert (Dziki Wschód)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Kijańczuk Rafał (MKS SAMBO CHEŁM )
2. Kępka Artur (Forca Dęblin)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Stańkowski Adrian (MKS SAMBO CHEŁM )
2. Kuna Konrad (Gladio)
3. Kułakowski Michał (Gladio)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Wrzosek Przemysław (Dziki Wschód)
2. Soroczyński Michał (Dziki Wschód)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Pień Tymoteusz (Gladio)
2. Szymański Bartłomiej (MKS Kalina Lublin )
3. Pawlik Marcin (SK Kickboxing Kielce)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Matuszek Daniel (Ryoku Dojo)
2. Kasprzak Grzegorz (Alliance)
3. Pawlukowski Eliasz (Dziki Wschód)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Just Kacper (Dziki Wschód)
2. Zając Krzysztof (FABRYKA SPORTU CHEŁM)
3. Żak Adrian (GKS Górnik Łęczna – MMA)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Borchashvili Kemran (Gladio)
2. Zdunek Michał (Forca Dęblin)
3. Trzeciak Damian (Eko Różanka Drysdale JJ Włodawa)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Pawlik Artur (Forca Dęblin)
2. Niewiadomski Jakub (GKS Górnik Łęczna – MMA)
3. Jakubowski Wiktor (Herkules Łęczna)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Pawlik Maciej (K.O.Fight Club Łuków)
2. Szyszka Jakub (GKS Górnik Łęczna – MMA)
3. Stańkowski Karol (MKS SAMBO CHEŁM )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria OPEN

1. Kołdej Szymon (Brak klubu)
2. Ziemichód Karol (Alliance)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Fechner Sebastian (Harnaś Group Sandomierz )
2. Mika Piotr (Herkules Łęczna)
3. Buda Marcin (Ryoku Dojo)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Żuchnik Wojciech (Gladio)
2. Lipski Jakub (Alfa)
3. Poliszczuk Kostia (MKS SAMBO CHEŁM )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Soroczyński Michał (Dziki Wschód)
2. Sobczuk Damian (FABRYKA SPORTU CHEŁM)
3. Wyszomirski Nazar (MKS SAMBO CHEŁM )
3. Wrzosek Przemysław (Dziki Wschód)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Szyszka Marcin (GKS Górnik Łęczna – MMA)
2. Marcinek Damian (MKS SAMBO CHEŁM )
3. Kozak Patryk (GKS Górnik Łęczna – MMA)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Wróbel Jarosław (GKS Górnik Łęczna – MMA)
2. Gnieżdżiło Kamil (MKS SAMBO CHEŁM )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Wasilewski Mateusz (GKS Górnik Łęczna – MMA)
2. Czernikarz Bartosz (FABRYKA SPORTU CHEŁM)

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 52 kg

1. Tapałaj Diana (MKS SAMBO CHEŁM )
2. Albrecht Magda (Eko Różanka Drysdale JJ Włodawa)
3. Kasner Paula (FABRYKA SPORTU CHEŁM)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 57 kg

1. Tapałaj Diana (MKS SAMBO CHEŁM )
2. Szoda Marlena (MKS SAMBO CHEŁM )