ALMMA 45 Bochnia

 

 

 

 

 

 

Mistrzostwa Polski Południowej

 

Termin i lokalizacja:

9 października 2013 r.
I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego, Pl. ks. Czaplińskiego 1, 32-700 Bochnia

 

 

Klasyfikacja generalna

1. LL Team Rzeszów
2. Octagon Team 
3. DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
4. Fight Club Bytom
5. GKS Górnik Łęczna – MMA
 
 

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Ćwikła Łukasz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)
2. Kuźnik Sławomir (Ju-Jitsu Tygrys Team)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Szafran Krystian (LL Team Rzeszów)
2. Łaszczak Krzysztof (RCB )

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Płaza Konrad (GKS Górnik Łęczna – MMA)
2. Borończyk Piotr (Fight Team )
3. Meier Maciej (Grappling Kraków)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Tokarski Adam (LL Team Rzeszów)
2. Domagała Paweł (SKK Boxing Kielce)
3. Sasiński Marcin – GK (Grappling Kraków)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Mituła Patryk (GKS Górnik Łęczna – MMA)
2. Momot Marcin (Grappling Kraków)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Hamułka Witold (LL Team Rzeszów)
2. Kiszka Tomasz (GRACIE BARRA RZESZÓW)
3. Łuczyński Marcin (GKS Górnik Łęczna – MMA)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Puszkarewicz Rafał (LL Team Rzeszów)
2. Pelc Damian (LL Team Rzeszów)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Siorak Wacław (Octagon Team )
2. Raba Dariusz (SPARTAN Myślenice )
3. Murawski Michał (Octagon Team )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Labisz Adam (Drysdale Jiu Jitsu)
2. Pająk Piotr (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)
3. Lassota Rafał (Spartakus Rzeszów)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Dziadek Łukasz (Oświęcimski Klub MMA)
2. Gawlak Miłosz (Octagon& Fenix Kraków)
3. Kania Adam (MMA Wariors Zabrze )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Frydrych Tymoteusz (Octagon Team )
2. Gąsior Ariel (Wodzisław Śl. (niezrzeszony)
3. Kościelski Patryk (GKS Górnik Łęczna – MMA)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Wincenciak Kamil (SPARTAN Myślenice )
2. Skiba Grzegorz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Górniak Denis (”Shirokuma” MMA Suwałki )
2. Reguła Kamil (LL Team Rzeszów)
3. Wyka Michał (Spartakus Rzeszów)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Świętek Mateusz (Ronin Ruda Śląska)
2. Kamczyk Krzysztof (Ju-Jitsu Tygrys Team)
3. Stolarz Dawid (Fightman)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Cyrybał Patryk (Legion Team Tarnów)
2. Nowak Przemek (Fightman)
3. Leszczyński Piotr (SPARTAN Myślenice )

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Legierski Mateusz (Octagon Team )
2. Mitko Mateusz (Octagon Team )
3. Leniart Maciej (Ryoku Dojo)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Mosgalik Kamil (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Pietras Kamil (Iron Dragon Mielec) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Żak Adrian (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Rzepka Bartosz (Spartakus Rzeszów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Majdan Błażej (Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Wojtusiak Grzegorz (Octagon Team ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Waliczek Dominik (Kodokan Gliwice ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Szupernak Jakub (LL Team Rzeszów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Malczyk Jakub (Rio Grappling Dąbrowa Górnicza ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Tkocz Krzysztof (Berserkers Venganza Racibórz) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Gajda Piotr (Szkoła Walki Drwala) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kadluczka Wojciech (Grappling Kraków) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Krzaczyński Sebastian (Gladiators Kick-boxing)
2. Synowiec Adrian (Szkoła Walki Drwala)
3. Palacki Szymon (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Serba Bartosz (Grappling Kraków)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Kwaśniak Marcin (Lutadores Wrocław)
2. Dubiel Mateusz (Iron Dragon Mielec)
3. Wietrzak Mateusz (Fightman)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Kołoczek Piotr (Octagon Team )
2. Krysta Piotr (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 55Kg

1. Lokaj Stefania (Berserkers Venganza Racibórz)
2. Kózka Joanna (Fightman)