ALMMA 44 Wołomin

Mistrzostwa Mazowsza

Termin i lokalizacja

5 października 2013 r.

Hala OSiR „Huragan” Wołomin ul. Korsaka 4

Klasyfikacja generalna

1. Puławy Koks Gym
3. GLKS Nadarzyn
4. Gracie Barra Łódź
5. TNT Kobyłka

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Ślepowroński Oskar (TNT Kobyłka)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Płaza Konrad (GKS Górnik Łęczna – MMA)
2. Tulshaev Muslim (Copacabana)
3. Majewski Dawid (GLKS Nadarzyn)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Jasiński Bartłomiej (Wołk Team )
2. Rutkowski Daniel (Cross Fight Radom)
3. Bibulatov Ikhvan (Okniński Team )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Matyjaszek Dawid (Puławy Koks Gym)
2. Medyński Maciej (Fight Academy Stargard )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Juszczyk Cezary (GLKS Nadarzyn)
2. Leśniak Kacper (Drysdale Jiu Jitsu)
3. Wojdat Michał (Cross Fight Radom)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Kęsik Cezariusz (Cross Fight Radom)
2. Dominiak Mateusz (Gracie Barra Łódź)
3. Rybicki Konrad (Katana Szczytno)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Siński Mateusz (Hunter MMA)
2. Biegański Michał (Katana Szczytno)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Mantaj Artur (Drysdale Łódź )
2. Gozdalik Artur (Drysdale Łódź )
3. Jatczak Krzysztof (Drysdale Łódź )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Vardanyan Gevorg (Marky Mark)
2. Wieder Paweł (GLKS Nadarzyn)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Hornowski Kamil KS (Katana Szczytno)
2. Czuba Andrzej (GLKS Nadarzyn)
3. Łyszcz Adrian (Puławy Koks Gym)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Oleksiejczuk Michał (GKS Górnik Łęczna – MMA)
2. Szklarczyk Jakub (GLKS Nadarzyn)
3. Kowalski Michał Garwolin (Ośrodek Sportów Walki w Garwolinie)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Zaniewicz Adrian (Okniński Team )
2. Olczak Szymon (Bone Breakers Kutno)
3. Skowronek Artur (Drysdale Łódź )

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Walawski Piotr (Gracie Barra Łódź)
2. Brzeziński Jan (”Shirokuma” MMA Suwałki )
3. Czajkowski Alan (Cross Fight Radom)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Czekaj Damian (Drysdale Łódź )
2. Pustoł Michał (Brak klubu)
3. Gąska Tobiasz (Fight Academy Ostrołęka)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Ceberek Łukasz (Fight Academy Ostrołęka)
2. Szmigielski Dominik (Gracie Barra Łódź)