ALMMA 106 Jarosław

PUCHAR PODKARPACIA

Termin i lokalizacja:  10.04.2016(NIEDZIELA) , Jarosław, hala MOSiR
ul. Gen. Wł. Sikorskiego 5 37-500 Jarosław

Organizatorzy:
Stowarzyszenie Polska Federacja Mieszanych Sztuk Walki
Spartakus MMA
MMARzeszow.pl
ALMMA

Klasyfikacja generalna

1. Spartakus Rzeszów
2. Kaito Stalowa Wola
3. Harnaś Group Sandomierz 
4. Fightman 
4. Emers Shidokan 
4. Fight Jubkies Kielce 

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 120 kg

1. Sudoł Bartłomiej (Kaito Stalowa Wola)

2. Kolcun Tomasz (Spartakus Rzeszów)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Bolanowski Paweł (Fight Junkies Kielce)

2. Bednarczyk Marcin (Spartakus Rzeszów)

3. Jagiełłowicz Artur (Brak klubu)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Piechota Tomasz (Spartakus Rzeszów)

2. Sulich Adrian (Kaito Stalowa Wola)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Delimat Marcin (Spartakus Rzeszów) –

2. Pietras Kamil (Iron Dragon Mielec)

3. Krztoń Maciej (Spartakus Rzeszów)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Góral Łukasz (Fightman)

2. Biłas Szymon (Spartakus Rzeszów)

3. Rybak Krzysztof (Kaito Stalowa Wola)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 120 kg

1. Zając Sergiusz (Spartakus Rzeszów)

2. Biernat Paweł (Spartakus Rzeszów)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Jedziniak Krzysztof (Spartakus Rzeszów) –

2. Kaczorowski Damian (Harnaś Group Sandomierz)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Ożóg Patryk (Spartakus Rzeszów)

2. Olszowy Sebastian (Iron Dragon Mielec)

3. Szczęch Jakub (Kaito Stalowa Wola)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Decowski Sebastian (Spartakus Rzeszów)

2. Ferro Giuseppe (Combat Team Dębica)

3. Oślizło Dominik (Legion Team Tarnów)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Filip Witold (Spartakus Rzeszów)

2. Sudoł Julian (Kaito Stalowa Wola)

3. Fechner Krystian (Harnaś Group Sandomierz)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 120 kg

1. Szałankiewicz Paweł (Spartakus Rzeszów)

2. Dult Adrian (Harnaś Group Sandomierz )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Fechner Sebastian (Harnaś Group Sandomierz )

2. Karaś Rafał (Dragon Fight Club Sochaczew)

3. Jurewicz Aleksander (Spartakus Rzeszów)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Bal Marek (Spartakus Rzeszów)

2. Sówka Jakub (Spartakus Rzeszów)

3. Frolich Karol (Spartakus Rzeszów)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Pistor Krzysztof (Kaito Stalowa Wola)

2. Dobek Maksymilian – (Spartakus Rzeszów)

3. Piotrowski Kamil (GRACIE BARRA RZESZÓW)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Lenart Bartłomiej (Spartakus Rzeszów)

2. Nalepka Daniel (Legion Team Tarnów)

3. Pruchnik Damian (GRACIE BARRA RZESZÓW)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Kłosiński Karol (Emers Shidokan )

2. Kuczma Maciej (GRACIE BARRA RZESZÓW)