ALMMA 105 Poznań

Puchar Wielkopolski

Termin i miejsce zawodów: 09.04.2016 w Luboniu k.Poznania ul.Kołłątaja 2 sala OSiR

Organizatorzy:
Pankration Poznań i ALMMA Polska

Klasyfikacja generalna

1. Ankos Zapasy Poznań
2. Pretorian Gorzów Wlkp. 
3. Vera Fight Club 
3. Gold Team Polska 
5. Black Seven Śrem
5. Czerwony Smok Poznań

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Bułajewski Piotr (Black Seven Śrem)

2. Orlicki Mateusz (Ankos Zapasy Poznań )

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Rybak Mateusz (K.O.zak Gorzów Wielkopolski)

2. Herrmann Szymon (Ankos Zapasy Poznań )

3. Bartosiński Kamil (Ankos Zapasy Poznań )

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Szpakowski Anatolii (Pretorian Gorzów Wlkp)

2. Dziudzia Łukasz (Ankos Zapasy Poznań )

3. Królczyk Jacek (MMA Devil Poznań)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 120 kg

1. Węgrzyn Norbert (Juggernaut Gold Team)

2. Stolarek Krzysztof (Pretorian Gorzów Wlkp)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Kozicz Adrian (Gold Team Polska)

2. Mroczkowski Jakub (Czerwony Smok Poznań)

3. Rogacki Dawid (Gold Team Polska)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Schleemann Sebastian (Kohorta Poznań)

2. Stasiak Adrian (ŁKS Łódź boks)

3. Kubiak Michał (Vera Fight Club)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Statkiewicz Rafał (Ankos Zapasy Poznań )

2. Roźniakowski Patryk (Vera Fight Club)

3. Kotowski Adrian (Rio Grappling)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Pawlik Krystian (Pretorian Gorzów Wlkp)

2. Smolarczyk Aleks (Pretorian Gorzów Wlkp)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Borzykowski Patryk (Ankos Zapasy Poznań )

2. Cisłowski Błażej (Gorillas Koszalin)

3. Judt Michał (KRAV MAGA WOLSZTYN)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Stelmaszyk Denis (Ankos Zapasy Poznań )

2. Bilicki Piotr (MMA Witkowo)

3. Walowski Szymon (Walka Gniezno)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Lotta Hubert (Ankos Zapasy Poznań)

2. Rusin Mateusz (Ronin Gold Team Koszalin)

3. Szymczak Jakub (Bone Breakers Zgierz )

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Osendowski Kamil (Bone Breakers Zgierz )

2. Lewandowski Mateusz (MMA Devil Świebodzin) –

3. Kaska Cezary (Berserkers Team Łódź)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Celka Arkadiusz (Czerwony Smok Poznań)

2. Cholewiński Mateusz (Ankos Zapasy Poznań )

3. Dominikowski Marcin (Walka Gniezno)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Kostrzewa Sebastian (Vera Fight Club)

2. Radkiewicz Robert (Walka Gniezno)

3. Kiźło Bartosz (MMA Devil Poznań)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Buczkowski Patryk (Pretorian Gorzów Wlkp)

2. Paciej Dominik (Gold Team Polska)

3. Pawlak Dawid (Pretorian Gorzów Wlkp)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Woźniak Artur (Ankos Zapasy Poznań )

2. Ortega Daniel (Ankos Zapasy Poznań )

3. Podejma Rafał (Ankos Zapasy Poznań)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Pająk Wojciech (Pretorian Gorzów Wlkp)

2. Pewiński Dawid (Black Seven Śrem)

3. Frankowski Radosław (Ankos Zapasy Poznań )