Podsumowanie ALMMA 188 Sochaczew i MP Młodzieżowców

Mistrzostwa Polski MMA Młodzieżowców i ALMMA 188 – Mistrzostwa Mazowsza za nami

Serdeczne podziękowania dla sponsorów:

Klasyfikacja generalna Mistrzostw Polski MMA Młodzieżowców

1. MMAtaleo Słupsk 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
2. Radomski Klub Taekwon-do 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
3. Akademia Sportów Walki Wilanów 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
3. Sportowy Białystok Team 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
3. Fanatycy Sportów Walki 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
3. Fight Club Łomża 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
7. Rio Grappling Club Wrocław 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x

Mistrzostwa Polski MMA 2020 Młodzieżowiec OPEN

1. Malinowski Michał (Fanatycy Sportów Walki)
2. Orzeł Tomasz (Halny Nowy Sącz/Sekcja)
3. Domański Krzysztof (Gwardia Warszawa)

Mistrzostwa Polski MMA 2020 Młodzieżowiec do 93 kg

1. Chudzik Karol (Radomski Klub Taekwon-do )
2. Socha Kamil (No Limits Inowrocław)
3. Rożej Darek (Aligatores Warszawa)

Mistrzostwa Polski MMA 2020 Młodzieżowiec do 84 kg

1. Wiśniewski Krystian (MMAtaleo Słupsk)
2. Szymanowski Jakub (Sporty Walki Gostyń)
3. Stasiewicz Karol (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki)

Mistrzostwa Polski MMA 2020 Młodzieżowiec do 77 kg

1. Żochowski Hubert (Fight Club Łomża)
2. Zarówny Denis (Rio Grappling Club Wrocław)
3. Sobotka Olaf (Grappling Team Mława)

Mistrzostwa Polski MMA 2020 Młodzieżowiec do 70 kg

1. Roszkowski Paweł (Sportowy Białystok Team)
2. Jarocki Filip (Malinowski Team)
3. Wójcik Rafał (X-Fight Piaseczno)

Mistrzostwa Polski MMA 2020 Młodzieżowiec do 66 kg

1. Melchert Miłosz (MMAtaleo Słupsk)
2. Będziński Kamil (Radomski Klub Taekwon-do )
3. Capik Patryk (Dziki Wschód)

Mistrzostwa Polski MMA 2020 Młodzieżowiec do 61 kg

1. Lizakowski Piotr (Akademia Sportów Walki Wilanów)
2. Haiwko Michał (Sporty Walki Piła)
3. Sadkowski Damian (Sportowe Puławy)

Klasyfikacja generalna ALMMA 188 – Mistrzostw Mazowsza MMA

1. Akademia Sportów Walki Wilanów 5 x złoto – 3 x srebro – 0 x brąz
2. Dziki Wschód 4 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
3. Academia Gorila Tomaszów Maz. 2 x złoto – 2 x srebro – 1 x brąz
4. Rio Grappling Club Wrocław 1 x złoto – 2 x srebro – 2 x brąz
5. Gladio 1 x złoto – 2 x srebro – 1 x brąz
6. Muay-thai Jarocin 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
6. MKS Lubartów 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
6. Ronin Gold Team Koszalin 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
9. Dragons Den Fight Club 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x

Turniej Full Contact do 93 kg

1. Pohnke Adrian (Mad Dogs Gdynia) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Bailay Patrick – ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Turniej Full Contact do 84 kg

1. Rabiec Kamil – RGTK (Ronin Gold Team Koszalin) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Barański Przemysław – SSWM (Strefa Sztuk Walki Mogilno) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Gozdek Dawid – AFC (Adrenalina Fight Częstochowa) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Turniej Full Contact do 77 kg

1. Zwierzchowski Adrian (United Gym Aleksandrów Łódzki)
2. Zacholski Maciej (Ronin Gold Team Koszalin)
3. Napierajczyk Sebastian (Berserkers Team Stargard )

Turniej Full Contact do 70 kg

1. Bulecki Bogdan (Akademia Sportów Walki Wilanów)
2. Przewłocki Mariusz (GLKS Nadarzyn)

Turniej Ograniczona Formuła Senior OPEN

1. Szewczyk Bartosz (Akademia Sportów Walki Wilanów)
2. Kotok Bohdan (Gold Team Polska)
3. Piórkowski Krzysztof (Gimnazjon Kuźnia Wyszków)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 93 kg

1. Nowak Łukasz (Sportowe Puławy)
2. Połosak Kamil (Akademia Sportów Walki Wilanów)
3. Michaluk Marek (Academia Gorila)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Klasa Kacper (Baltic Fighters Gdańsk )
2. Grosicki Krzysztof (Akademia Sportów Walki Wilanów)
3. Paszotta Jakub (K.O. Fight Team)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Makowiecki Kamil (Akademia Sportów Walki Wilanów)
2. Knap Hubert (Fightman)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Grzeszczak Paweł  (Gladio)
2. Przybył Tomasz (Muay-thai Jarocin )
3. Skwarek Przemysław (Rio Grappling Club Wrocław)

Turniej  Junior do 84 kg

1. Małkiński Wojtek (Akademia Sportów Walki Wilanów)
2. Wocial Dominik (Klub Walki Grappler)
3. Walentowicz Dominik (MMA & BOXING „BULDOG” TEAM)

Turniej  Junior do 77 kg

1. Andrzejczak Mikołaj (Muay-thai Jarocin )
2. Kurkiewicz Marcin (Gladio)
3. Janicki Filip (No Limits Janikowo)

Turniej  Junior do 70 kg

1. Nowaczenko Daniel (Dziki Wschód)
2. Chwesiuk Łukasz (Dziki Wschód)
3. Dąbrowski Wiktor (Ludus Żuromin)

Turniej  Junior do 66 kg

1. Łaguna Krzysztof (Vale Tudo Białystok)
2. Wiśniowski Piotr (Rio Grappling Club Wrocław)
3. Czyżo Bartosz (SHARK TOP TEAM)

Turniej  Junior do 61 kg

1. Hulbój Marcel (Klub Sportowy Sparta Jaworzno)
2. Kowalczyk Krystian (Fight Club Łomża )
3. Krupa Damian (Gladio)

Turniej Pierwszy Krok OPEN

1. Pałubski Kamil (Academia Gorila Tomaszów Maz.)
2. Ambros Marcin (Academia Gorila Tomaszów Maz.)
3. Garncarek Daniel (Rio Grappling Club Wrocław)

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

1. Kubiak Patryk (Academia Gorila Tomaszów Maz.)
2. Wajszczyk Adrian (Academia Gorila Tomaszów Maz.)
3. Konopko Volodymyr (Sparta Gym Warszawska Szkoła Walki)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Sawicki Piotr (Dziki Wschód)
2. Dąbrowski Sebastian (Akademia Walki )
3. Jasiński Dawid (SHARK TOP TEAM)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Wilk Alexander (Rio Grappling Club Wrocław)
2. Pecyna Daniel (Akademia Walki )
3. Plich Emilian (Academia Gorila Tomaszów Maz.)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Czachor Adrian (Akademia Sportów Walki Wilanów)
2. Beczyński Piotr (Ludus Żuromin)
3. Lasota Rafał (Piękna i Bestia Fitness Club)

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Mirzabekian Arsen (Dragons Den Fight Club)
2. Topal Dmytro (Strefa Sztuk Walki Mogilno)
3. Kovalchuk Yaroslav (Aligatores Warszawa)

Turniej Ograniczona Formuła Senior Kobiet +66 kg

1. Tarsińska Anna (Dziki Wschód)
2. Rodzik Marta (MKS Lubartów)

Turniej Ograniczona Formuła Senior Kobiet do 66 kg

1. Rodzik Marta (MKS Lubartów)
2. Cicha Klaudia (Rio Grappling Club Wrocław)

Turniej Ograniczona Formuła Senior Kobiet do 57 kg

1. Pietruszka Weronika (Dziki Wschód)
2. Olszowa Julia (Gladio)
3. Marczak Klaudia (MMA & BOXING „BULDOG” TEAM)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 70 kg

1.Kowalewski Łukasz (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki)
2. Braszko Krzysztof (MKS Lubartów)
3. Wysocki Krystian (Vale Tudo Białystok)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 77 kg

1. Semeniuk Patryk (Sportowe Puławy)
2. Ksiądz Jakub (MKS Lubartów)
3. Domolewski Cezary (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 84 kg

1. Kowalski Bartłomiej (Akademia Walki)
2. Wrzochol Krystian (Be Fit MMA Skierdy)
3. Krawczyk Kamil (Aligatores)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy +93 kg

1. Nadolny Robert (Spartan Chorzów)
2. Panek Paweł (United Gym)
3. Niwiński Jan (GLKS Nadarzyn)