Wyniki Mistrzostw Mazowsza Ju-Jitsu Dzieci i Młodzieży – Young Dragons V

Turnieje Gi

U8 Gi do 22 kg

1. Mazurek Jakub (Kaito Team)

2. Godala Pola (Dragon’s Den)

U8 Gi do 26 kg

1. Kwiatkowski Tyson (Alliance BJJ)

2. Bezat Eryk (Akademia Młodego Wojownika)

3. Pasztaleniec Piotr (Virtus Radom)

U8 Gi do 28 kg

1. Pogoda Aleksander (Dragon’s Den)

2. Rej Mikołaj (Kaito Team)

U8 Gi do 32 kg

1. Kuć Jakub (Dragon’s Den)

2. Kupidura Oliwia (Virtus Radom)

U8 Gi Extra Fight

1. Cichocki Bartek (Virtus Radom)

2. Bezat Eryk (Akademia Młodego Wojownika)

U10 Gi Chłopcy do 27 kg

1. Kozłowski Maksymilian (Kaito Team)

2. Stępień Julian (Dragon’s Den/Radiola Warszawa)

3. Witoński Adrian (Unia Ju-Jitsu Shark Łódź)

U10 Gi Chłopcy do 30 kg

1. Stankiewicz Nikodem (Ronin Gold Team Koszalin)

2. Kowalski Mikołaj (Unia Ju-Jitsu)

3. Doroziński Tymon (Dragon’s Den/Radiola Warszawa)

U10 Gi Chłopcy do 38 kg

1. Koniński Dorian (United Gym)

2. Mikhelovych Kamil (Virtus Radom)

3. Grotek Mikołaj (Virtus Radom)

U10 Gi Chłopcy +42 kg

1. Twardowski Bartłomiej (UKS Orły Zakręt)

2. Porada Michał (Marga SFG Radom)

3. Steapńczak Vincent (Kaito Team)

U12 Gi Chłopcy do 38 kg

1. Sołowiej Szymon (Kaito Team)

2. Bawiec Adrian (Kaito Team)

3. Iwasieczko Igor (Kaito Team)

U12 Gi Chłopcy do 42 kg

1. Marszał Julian (Dragon’s Den/Radiola Warszawa)

2. Grzesiak Kordian (Rio Grappling Club Ostrów Wlkp.)

U12 Gi Dziewczynki do 32 kg

1. Romanowska Emilia (Dragon’s Den/Radiola Warszawa)

2. Jakubiak Basia (Virtus Radom)

U12 Gi Dziewczynki do 48 kg

1. Kowalska Wiktoria (Unia Ju-Jitsu)

2. Nasylan Emilia (Kaito Team)

U15 Gi Chłopcy do 45 kg

1. Żurawski Sebastian (Kaito Team)

2. Majszczyk Kacper (UKS Orły Zakręt)

U15 Gi Chłopcy do 50 kg

1. Sawa Wiktor (UKS Orły Zakręt)

2. Krasnowski Wiktor (Kaito Team)

U15 Gi Chłopcy do 55 kg

1. Sołowiej Michał (Kaito Team)

2. Brzeziński Michał (Academia Gorila Skierniewice)

3. Cholewiński Błażej (Virtus Radom)

U15 Gi Chłopcy do 60 kg

1. Czernik Radek (Kaito Team)

2. Okniński Aleksander (Akademia Sportów Walki Wilanów)

3. Dembski Maksymilian (Rio Grappling Club Ostrów Wlkp.)

U15 Gi Chłopcy +66 kg

1. Iwasieczko Alex (Kaito Team)

2. Józefiak Bartek (Kaito Team)

3. Głowacki Gabriel (Shark Łódź)

U15 Gi Chłopcy Extra Fight

1. Łokaj Paweł (Kaito Team)

2. Dembski Maksymilian (Rio Grappling Club Ostrów Wlkp.)

U18 Gi Chłopcy do 60 kg

1. Nowakowski Mateusz (Academia Gorila Żyrardów)

2. Nasylan Arsen (Kaito Team)

3. Pruszkowski Maciej (Control Naczaj Team)

Turnieje No Gi

U8 No Gi do 22 kg

1. Mazurek Jakub (Kaito Team)

2. Godala Pola (Dragon’s Den)

U8 No Gi do 24 kg

1. Antczak Boryst (Szkoła Sztuk Walki Kabat Academy)

2. Aleksandrzak Szymon (United Gym)

U8 No Gi do 26 kg

1. Kwiatkowski Tyson (Alliance BJJ)

2. Bezat Eryk (Akademia Młodego Wojownika)

U8 No Gi do 28 kg

1. Pogoda Aleksander (Dragon’s Den)

2. Kuć Jakub (Dragon’s Den)

3. Rej Mikołaj (Kaito Team)

U10 No Gi Chłopcy do 24 kg

1. Szmuraj Maciej (Grappler Grudziądz)

2. Kawiński Wiktor (Kaito Team)

3. Chmura Bartosz (Kaito Team)

U10 No Gi Chłopcy do 27 kg

1. Stępień Julian (Dragon’s Den/Radiola Warszawa)

2. Taraszewski Marcin (HacHo Wołomin)

3. Demski Kuba (Grappler Grudziądz)

U10 No Gi Chłopcy do 30 kg

1. Stankiewicz Nikodem (Ronin Gold Team Koszalin)

2. Kowalski Mikołaj (Unia Ju-Jitsu)

3. Sosnowski Mikołaj (Grappler Grudziądz)

U10 No Gi Chłopcy do 34 kg

1. Kaczmarczyk Staś (UKS Mały Wojownik)

2. Kabat Oliwier (Szkoła Sztuk Walki Kabat Academy)

U10 No Gi Chłopcy do 38 kg

1. Mosing Antoni (UKS Mały Wojownik)

2. Ruszczyński Paweł (UKS Mały Wojownik)

3. Marczak Aleks (Fight Club Łomża)

U10 No Gi Chłopcy +42 kg

1. Twardowski Bartłomiej (UKS Orły Zakręt)

2. Palica Mateusz (UKS Mały Wojownik)

3. Porada Michał (Marga SFG Radom)

U10 No Gi Dziewczynki do 40 kg

1. Sacheva Julia (Shark Łódź)

2. Niekraszewicz Lidia (Dragon Fight Club Sochaczew)

U10 No Gi Dziewczynki do 48 kg

1. Kowalska Wiktoria (Unia Ju-Jitsu)

2. Nasylan Emilia (Kaito Team)

3. Rachuba Blanka (UKS Mały Wojownik)

U12 No Gi Chłopcy do 30 kg

1. Parda Oskar (Fight Club Łomża)

2. Worobiec Julian (Rio Grappling Club Ostrów Wlkp.)

3. Taraszewski Rafał (HacHo Wołomin)

U12 No Gi Chłopcy do 38 kg

1. Mosing Ksawery (UKS Mały Wojownik)

2. Sołowiej Szymon (Kaito Team)

3. Bawiec Adrian (Kaito Team)

U12 No Gi Chłopcy do 42 kg

1. Danylczenko Olek (UKS Mały Wojownik)

2. Siedler Oliwier (Fight Club Łomża)

U12 No Gi Chłopcy +42 kg

1. Yeremyan Aleksander (Dragon Fight Club Sochaczew)

2. Nowicki Cezary (HacHo Wołomin)

U12 No Gi Dziewczynki +48 kg

1. Ochal Nicole (Katio Team)

2. Babańczyk Julia (HacHo Wołomin)

U15 No Gi Chłopcy do 34 kg

1. Kaczmarek Adrian (Kaito Team)

2. Balcerzak Bartosz (UKS Mały Wojownik)

U15 No Gi Chłopcy do 45 kg

1. Opłatek Maciej (HacHo Wołomin)

2. Żurawski Sebastian (Kaito Team)

3. Majszczyk Kacper (UKS Orły Zakręt)

U15 No Gi Chłopcy do 50 kg

1. Sawa Wiktor (UKS Orły Zakręt)

2. Krasnowski Wiktor (Kaito Team)

3. Jakimiec Gabriel (UKS Mały Wojownik)

U15 No Gi Chłopcy do 55 kg

1. Sołowiej Michał (Kaito Team)

2. Brzeziński Michał (Academia Gorila Skierniewice)

3. Walczak Patryk (Dojo United)

U15 No Gi Chłopcy do 60 kg

1. Czernik Radek (Kaito Team)

2. Okniński Aleksander (Akademia Sportów Walki Wilanów)

3. Dembski Maksymilian (Rio Grappling Club Ostrów Wlkp.)

U15 No Gi Chłopcy do 66 kg

1. Łokaj Paweł (Kaito Team)

2. Mróz Kacper (Grappler Grudziądz)

U15 No Gi Chłopcy +66 kg

1. Iwasieczko Alex (Kaito Team)

2. Józefiak Bartek (Kaito Team)

3. Woźniak Krystian (Dragon Fight Club Sochaczew)

U18 No Gi Dziewczęta do 70 kg

1. Steczkowska Dominika (Fight Club Łomża)

2. Kołodziejczyk Maja (Dojo United)

U18 No Gi Chłopcy do 60 kg

1. Nasylan Arsen (Kaito Team)

2. Magamurziev Ishadzhi (HacHo Wołomin)

3. Nowakowski Mateusz (Academia Gorila Żyrardów)

U18 No Gi Chłopcy do 66 kg

1. Kowalczyk Krystian (Fight Club Łomża)

2. Kozłowski Bartłomiej (Academia Gorila Żyrardów)

3. Pruszkowski Maciej (Control Naczaj Team)

U18 No Gi Chłopcy do 81 kg

1. Grąz Hubert (Kaito Team)

2. Paluchowski Krystian (Dragon Fight Club Sochaczew)

3. Nawrotkiewicz Maciej (United Gym)

U18 No Gi Chłopcy +81 kg

1. Kowalczyk Szymon (Dragon Fight Club Sochaczew)

2. Magamurziev Vishadzhi (HacHo Wołomin)