Podsumowanie Mistrzostw Polski MMA 2020

X Mistrzostwa Polski MMA 2020 przeszły już do historii:

Klasyfikacja generalna

1. Octagon Team 4 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
2. Fight Team MMA Brodnica 2 x złoto – 0 x srebro – 2 x brąz
3. XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz 1 x złoto – 2 x srebro – 2 x brąz
4. Przemol Boxing Team 2 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
5. MMA Team Ostróda 1 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
5. Gladio 1 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
7. Black Horse MMA Łomża 1 x złoto – 0 x srebro – 5 x brąz
8. Aligatores Warszawa 1 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
8. NEXT LEVEL BJJ Opole 1 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
8. Arrachion Olsztyn 1 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
11. Akademia Sportów Walki Wilanów 0 x złoto – 3 x srebro – 1 x brąz

Mistrzostwa Polski MMA Full Contact do 93 kg

1. Dzinowagis Konrad (Przemol Boxing Team)
2. Zaniewski Stanisław (Rio Grappling Ostrów Wlkp)

Mistrzostwa Polski MMA Full Contact do 84 kg

1. Sroka Sebastian (MMA Team Ostróda)
2. Szymański Alan (MMA Team Ostróda)
3. Cwalina Krystian (Black Horse MMA Łomża )
3. Mochocki Piotr (Cross Fight Radom)

Mistrzostwa Polski MMA Full Contact do 77 kg

1. Pezda Michał (Octagon Team )
2. Rzepecki Damian (Copacabana Piotrków Trybunalski)
3. Skiermański Sebastian (Warriors Gym Aleksandrów Kujawski)
3. Arnista Piotr (Black Horse MMA Łomża)

Mistrzostwa Polski MMA Full Contact do 70 kg

1. Czyżewski Kamil (Vale Tudo Białystok)
2. Matuszek Daniel (Strefa Sportów Walki Artfight Rzeszów)
3. Gajda Mateusz (Lutadores Nysa)
3. Bulecki Bogdan (Akademia Sportów Walki Wilanów)

Mistrzostwa Polski MMA Full Contact do 66 kg

1. Kareta Dawid (Octagon Team )
2. Bartoszewicki Filip (Rio Grappling Ostrów Wlkp)
3. Kazieczko Wojciech (Pepe MMA Zielona Góra)
3. Piechocki Mateusz  (Fire Gym Muay Thai)

Mistrzostwa Polski MMA Full Contact do 61 kg

1. Durszlewicz Karol (Fight Team MMA Brodnica)
2. Piechocki Mateusz (Fire Gym Muay Thai)

Mistrzostwa Polski MMA Ograniczona Formuła Senior Mężczyzn OPEN

1. Baraniewski Iwo (Aligatores Warszawa)
2. Nowakowski Konrad (Academia Gorila)
3. Bednarski Michał (GLKS Nadarzyn)
3. Świątkowski Mateusz (GLKS Nadarzyn)

Mistrzostwa Polski MMA Ograniczona Formuła Senior Mężczyzn do 93 kg

1. Wasiela Kamil (Strzelec Gold Team Ostrów Wlkp.)
2. Kurowski Piotr (Aligatores Warszawa)
3. Dymitrów Mariusz (Grizzly Martial Arts Ruda Śl.)
3. Patra Grzegorz (Przemol Boxing Team)

Mistrzostwa Polski MMA Ograniczona Formuła Senior Mężczyzn do 84 kg

1. Gorczyca Marek – BZKK (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle)
2. Borowiec Karol – G (Gladio)
3. Kisielewski Mateusz – ZVŁ (Zenith Vera Łódź)
3. Kułak Artur (Aligatores Warszawa)

Mistrzostwa Polski MMA Ograniczona Formuła Senior Mężczyzn do 77 kg

1. Błaziak Marcin  (Gladio)
2. Zalewski Wiktor (Impact Płock)
3. Janikowski Krzysztof  (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)
3. Klasa Kacper (Baltic Fighters Gdańsk )

Mistrzostwa Polski MMA Ograniczona Formuła Senior Mężczyzn do 70 kg

1. Pierwoła Kuba (Octagon Team )
2. Makowiecki Kamil (Akademia Sportów Walki Wilanów)
3. Kowalski Adam (Arrachion Olsztyn)
3. Bogdan Patryk (Puncher Wrocław)

Mistrzostwa Polski MMA Ograniczona Formuła Senior Mężczyzn do 66 kg

1. Przybył Tomasz (Muay-thai Jarocin )
2. Grzeszczak Paweł (Gladio)
3. Pilarski Michał ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)
3. Piłat Dawid (Cross Fight Radom)

Mistrzostwa Polski MMA Ograniczona Formuła Senior Mężczyzn do 61 kg

1. Le Tobiasz (Octagon Team )
2. Gogłoza Krystian (Forca Dęblin)
3. Grochalski Wiktor (Fight Team MMA Brodnica)
3. Skwarek Przemysław (Rio Grappling Club Wrocław)

Mistrzostwa Polski MMA Junior Mężczyzn OPEN

1. Skierkowski Patryk (Bambero Team Wyszków)
2. Piotrowski Paweł (Dragon Fight Club Sochaczew)
3. Drabek Szymon (MMA Orzeł Namysłów)
3. Jehne Kacper (Shooters Konin)

Mistrzostwa Polski MMA Junior Mężczyzn do 93 kg

1. Kortus Kacper  (Alliance BJJ)
2. Woszczyński Szymon (Shooters Konin)
3. Zabielski Maciej (MMA Team Ełk)
3. Dziadzio Patryk (Fightman)

Mistrzostwa Polski MMA Junior Mężczyzn do 84 kg

1. Karpiński Krystian (Fight Team MMA Brodnica)
2. Piwko Damian (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego)
3. Franco Michele (Cross Fight Radom)
3. Błocki Bartłomiej (Akademia Walki )

Mistrzostwa Polski MMA Junior Mężczyzn do 77 kg

1. Harasimczuk Kacper (NEXT LEVEL BJJ Opole)
2. Włodarczyk Igor (Arrachion Olsztyn)
3. Noworyta Krzysztof (Kaito Stalowa Wola)
3. Wnętrzak Michał –(Octopus Łódź)

Mistrzostwa Polski MMA Junior Mężczyzn do 70 kg

1. Nowaczenko Daniel (Dziki Wschód)
2. Początko Dominik (Fightman)
3. Iracki Hubert (Murowana Goślina Team)
3. Wieryszko Patryk (Black Horse MMA Łomża)

Mistrzostwa Polski MMA Junior Mężczyzn do 66 kg

1. Wieczorek Cyprian (UKS Ronin Świętochłowice)
2. Tomaszewski Kacper ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)
3. Balko Mateusz (Fight Club Bytom .)
3. Stypułkowski Kevin (Vale Tudo Białystok)

Mistrzostwa Polski MMA Junior Mężczyzn do 61 kg

1. Dymiński Dominik (GB Spartan Team Chorzów)
2. Burta Jakub (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)
3. Knopik Stanisław (ASW Black Panther Bydgoszcz)
3. Sawera Kacper (Akademia Sportów Walki MMA Fighter Radom)

Mistrzostwa Polski MMA Pierwszy Krok OPEN

1. Dreczkowski Michał (MMA Witkowo )
2. Garncarek Daniel (Rio Grappling Club Wrocław)
3. Dziekoński Dawid (Black Horse MMA Łomża )
3. Gutowski Przemysław (Black Horse MMA Łomża )

Mistrzostwa Polski MMA Pierwszy Krok do 93 kg

1. Piórkowski Krzysztof (Gimnazjon Kuźnia Wyszków)
2. Wojnar Damian (DAR No Excuse)
3. Markowski Paweł (Sekcja Sportów Walki Nowomieszczanie)
3. Piwowarek Cezary (DAR No Excuse)

Mistrzostwa Polski MMA Pierwszy Krok do 84 kg

1. Kryński Paweł (Warszawskie Centrum Atletyki)
2. Drążek Mikołaj ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)
3. Gnypek Tomasz (Uniq Fight Club Warszawa)
3. Łusiak Adrian (Fire Gym Muay Thai)

Mistrzostwa Polski MMA Pierwszy Krok do 77 kg

1. Żmuda Piotr (Forca Brava)
2. Grosicki Krzysztof (Akademia Sportów Walki Wilanów)
3. Drabik Łukasz (Fabryka Zdrowia Stalowa Wola)
3. Pruszewicz Kacper (Fight Team MMA Brodnica)

Mistrzostwa Polski MMA Pierwszy Krok do 70 kg

1. Muzyka Adam (Spartakus Team Zakopane)
2. Danel Przemysław (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)
3. Beczyński Piotr (Ludus Żuromin)
3. Marcinkowski Dawid (Spartakus Team Zakopane)

Mistrzostwa Polski MMA Pierwszy Krok do 66 kg

1. Rzepko Roland (Spartakus Rzeszów)
2. Rochecki Szymon (Grappling Kraków)
3. Krawczun Mirek ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)
3. Znojek Ernest (SK Kickboxing Kielce)

Mistrzostwa Polski MMA Pierwszy Krok do 61 kg

1. Jakowicz Krystian (Streffa Fight Team Lubin)
2. Lizakowski Piotr (Akademia Sportów Walki Wilanów)
3. Włosiński Adam (Grappling Kraków)
3. Caban Sebastian (Academia Gorila Tomaszów Maz.)

Mistrzostwa Polski MMA Masters do 88 kg

1. Kosiński Rafał (Arrachion Olsztyn)
2. Małecki Marcin (Tornado Kalisz MMA)

Mistrzostwa Polski MMA Ograniczona Formuła Senior Kobiet +66 kg

1. Gojko Aneta (Black Horse MMA Łomża )
2. Sząbara Marlena (MMA Krosno)
3. Kaczmarczyk Natalia (NEXT LEVEL BJJ Opole)
3. Filocha Milena (Rio Grappling Club Wrocław)

Mistrzostwa Polski MMA Ograniczona Formuła Senior Kobiet do 66 kg

1. Kontna Paulina ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)
2. Pilawka Agata (NEXT LEVEL BJJ Opole)
3. Niziołek Kinga (Iron Dragon Mielec)

Mistrzostwa Polski MMA Ograniczona Formuła Senior Kobiet do 57 kg

1. Czerwińska Emilia (Pepe MMA Zielona Góra)
2. Wiśniewska Paulina (MMA Team Ostróda)
3. Cicha Klaudia (Rio Grappling Club Wrocław)
3. Kawecka Aleksandra (UKS Fight Club Łódź Galvarino)

Mistrzostwa Polski MMA Junior Kobiet +57 kg

1. Steczkowska Dominika (Fight Club Łomża )
2. Bąk Aleksandra (Cross Fight Radom)
3. Mamzer Marta (Alfa Fight Kluczbork)
3. Pawlak Oliwia (UKS Fight Club Łódź Galvarino)

Mistrzostwa Polski MMA Junior Kobiet do 57 kg

1. Jałocha Anna (Przemol Boxing Team)
2. Papaj Karina (OBAMMA Fight Team)
3. Pasikowska Aleksandra (K.O. Fight Team)
3. Zaworska Olga (Streffa Fight Team Lubin)

Mistrzostwa Polski MMA Kadet Chłopcy do 55 kg

1. Kaczmarek Kamil (Przemol Boxing Team)
2. Sołowiej Michał (Kaito Stalowa Wola)
3. Urbański Oskar (Fight Club Bytom)
3. Rosik Emil (Fight Club Bytom)

Mistrzostwa Polski MMA Kadet Chłopcy do 61 kg

1. Sztejnert Jan (Warszawskie Centrum Atletyki)
2. Dobrowolski Maksymilian (Warszawskie Centrum Atletyki)
3. Wiśniewski Kacper (MMATaleo Słupsk)
3. Smurzyński Krystian (Akademia Sportów Walki MMA Fighter Radom)

Mistrzostwa Polski MMA Kadet Chłopcy do 70 kg

1. Skobel Piotr (Streffa Fight Team Lubin)
2. Godłoza Łukasz (Wallhalla Fight Club Mińsk )
3. Małyska Oliwier (Klub Sportowy Workout)
3. Ofianewski Kacper (Akademia Sportów Walki MMA Fighter Radom)

Mistrzostwa Polski MMA Kadet Chłopcy do 77 kg

1. Stachelek Bartosz (MMA Zapasy Grajewo)
2. Tomasiak Wiktor (Klub Sportowy Workout)
3. Makowski Igor (Mighty Bulls Gdynia)
3. Kozikowski Kacper (Black Horse MMA Łomża)

Mistrzostwa Polski MMA Kadet Dziewczęta +57 kg

1. Brzozowska Daria (ASW Black Panther Bydgoszcz)
2. Chwedczuk Aleksandra (Dziki Wschód)
3. Gruchalska Izabela (Bambero Team Wyszków)
3. Cypel Natalia (Dragon Fight Cub Sochaczew)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *