PODSUMOWANIE MISTRZOSTW POLSKI MMA 2017

Mistrzostwa Polski MMA 2017 za nami

Były to najważniejsze zawody amatorskiego MMA tego roku i jednocześnie największe w Polsce –  odnotowaliśmy rekordową liczbę 370 zgłoszonych uczestników. W najliczniej obsadzonej kategorii o tytuł Mistrza Polski MMA rywalizowało aż 23 zawodników. W dwóch octagonach i na macie stoczonych zostało niemal 300 walk.
Dziękujemy wszystkim zawodnikom, trenerom oraz wspierającym ich teamom za przybycie i za świetną atmosferę, w której przebiegały całe zawody.
Serdecznie dziękujemy również naszym sponsorom, fundatorom nagród oraz wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu, jakim bez wątpienia były Mistrzostwa Polski MMA 2017.

Sponsorzy i fundatorzy nagród

Klasyfikacja generalna

1. S4 Fight&CrossGym
2. Octagon Team
3. MMA Team Ełk
4. Bambero Team Wyszków
5. Rio Grappling Ostrów Wlkp
6. Cross Fight Radom
7. Black Horse MMA Łomża
8. Fight Club Łomża
8. Golden Dragon Bydgoszcz
8. SHARK TOP TEAM

Ranking mężczyzn

Mistrzostwa Polski Full Contact OPEN

1. Zaczeniuk Bartosz (Vale Tudo Białystok)
2. Toe Filip (S4 Fight&CrossGym)
3. Domachowski Łukasz (Golden Dragon Bydgoszcz )
3. Stępień Krzysztof (Bastion Tychy)

Mistrzostwa Polski Full Contact do 93 kg

1. Jeziorski Michał (Okniński MMA Grudziądz )
2. Filipczak Marcin (CRS Pabianice)
3. Konieczny Damian (Ankos Zapasy Poznań )
3. Leszczyński Mikołaj (Uniq Fight Club Warszawa)

Mistrzostwa Polski Full Contact do 84 kg

1. Kraska Kamil (Rio Grappling Ostrów Wlkp)
2. Bąk Gerard BK (Brawler Końskie)
3. Sitnik Bartek (Forca Dęblin)w
3. Mazur Dawid (Spartakus Rzeszów)

Mistrzostwa Polski Full Contact do 77 kg

1. Jonderko Daniel (rio Grappling Club Monster-Rybnik )
2. Kozikowski Krystian (MMA Team Ełk)

Mistrzostwa Polski Full Contact do 70 kg

1. Żurowski Karol Cross FC (Cross Fight Radom)
2. Błażejewski Adrian (GRACIE BARRA RZESZÓW)

Mistrzostwa Polski Full Contact do 66 kg

1. Wysocki Krzysztof (Black Horse MMA Łomża )
2. Tkaczyk Dominik (Radomski Klub Taekwon-do )

Mistrzostwa Polski Full Contact do 61 kg

1. Martynik Dawid (Octagon Team )
2. Morgiel Bartosz (Rio Grappling Ostrów Wlkp)

Mistrzostwa Polski Ograniczona Formuła Senior OPEN

1. Rozwarski Radosław (ASW Black Panther Bydgoszcz)
2. Bednarski Michał (GLKS Nadarzyn)

Mistrzostwa Polski Ograniczona Formuła Senior do 93 kg

1. Izydorski Łukasz (S4 Fight&CrossGym)
2. Pułanecki Damian (Gracie Barra Łódź)
3. Gałczyński Karol (Nastula Club)
3. Sęk Kamil (Fight Academy Ostrołęka)

Mistrzostwa Polski Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Floriańczyk Damian (S4 Fight&CrossGym)
2. Kosowski Krystian (S4 Fight&CrossGym)
3. Sosnowski Mateusz (Copacabana Warszawa)
3. Kuna Konrad (Gladio)

Mistrzostwa Polski Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Kułak Artur (S4 Fight&CrossGym)
2. Żelazek Jan (S4 Fight&CrossGym)
3. Turemka Marcin (Copacabana Warszawa)
3. Insadowski Filip (No Limit Toruń)

Mistrzostwa Polski Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Krawczyk Artur (Brawler Końskie)
2. Gnatkowski Krystian (Fight Academy Ostrołęka)
3. Siemiończyk Ireneusz (Vale Tudo Białystok)
3. Krzewina Kamil (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska)

Mistrzostwa Polski Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Kaczmarczyk Patryk (Radomski Klub Taekwon-do )
2. Porada Robert (Cross Fight Radom)
3. Malinowski Daniel (Octagon Team )
3. Pryjda Kamil (Spartakus Rzeszów)

Mistrzostwa Polski Ograniczona Formuła Senior do 61 kg

1. Martynik Patryk (Octagon Team )
2. Gnatkowski Rafał (Fight Academy Ostrołęka)
3. Madejski Dawid (Berserkers Team Łódź)
3. Kiereś Damian (Gladiators Kick-boxing)

Mistrzostwa Polski Junior OPEN

1. Rudzki Michał (GLKS Yakuza)
2. Goldas Marcel (Fit Centrum)

Mistrzostwa Polski Junior do 93 kg

1. Nowak Bartosz (S4 Fight&CrossGym)
2. Batogowski Norbert (Fight Club Łomża )

Mistrzostwa Polski Junior do 84 kg

1. Dziki Artur (MMA Team Ostróda)
2. Robótka Krystian (Golden Dragon Bydgoszcz )
3. Malinowski Michał (Grappling Szczerbiec Wolbórz)
3. Maciejewski Kacper (Fenix Warszawa )

Mistrzostwa Polski Junior do 77 kg

1. Niewiadomski Natan (Berserkers Team Kołobrzeg)
2.  Sobierski Mateusz (Academia Gorilla)
2. Grochulski Grzegorz (Academia Gorilla)

Mistrzostwa Polski Junior do 70 kg

1. Kozikowski Kacper (MMA Team Ełk)
2. Kuszneruk Kamil (Dziki Wschód)
3. Żochowski Hubert (Fight Club Łomża )
3. Wiśnios Piotr (SKS Kick-Boxing Viktoria Szydłowiec)

Mistrzostwa Polski Junior do 66 kg

1. Sulewski Hubert (Fight Club Łomża )
2. Bartoszewicki Filip (Rio Grappling Ostrów Wlkp)
3. Berkieta Maciej (MMA Czarni Słupsk )
3. Suwezda Adrian (Black Horse MMA Łomża )

Mistrzostwa Polski Junior do 61 kg

1. Decowski Sebastian (Spartakus Rzeszów)
2. Kuchmacz Kacper (Arrachion Olsztyn)
3. Anthony Samuel (Octagon Team )
3. Gromada Robert (UKS Hyosai)

Mistrzostwa Polski Początkujących OPEN

1. Fidala Paweł (Golden Dragon Bydgoszcz )
2. Dzikowski Borys  (MMA Rawicz)
3. Klejdysz Mateusz (Team Fighting Zielona Góra)
3. Gutowski Przemysław (Antigia Team Pisz)

Mistrzostwa Polski Początkujących do 93 kg

1. Całkowski Paweł (Zenith Łódź)
2. Goss Przemysław (Copacabana Łódź )
3. Jędrzejewski Damian  (Impact Płock)
3. Majewski Piotr (Cross Fight Radom)

Mistrzostwa Polski Początkujących do 84 kg

1. Brzezicki Jacek (Niedźwiedzie Stronie Śląskie)
2. Sobieraj Alan (Copacabana Warszawa)
3. Komorowski Adam (Szkoła Walki Drwala)
3. Kubicki Maciej (SK Kickboxing Kielce)

Mistrzostwa Polski Początkujących do 77 kg

1. Dobrzycki Adrian (MMA Team Ełk)
2. Majewski Sebastian  (Impact Płock)
3. Gielezy Marcel (Wrox Gym)
3. Sobolewski Adrian (Cross Fight Radom)

Mistrzostwa Polski Początkujących do 70 kg

1. Widenka Mateusz (Octagon Team )
2. Pieczka Jarosław (Be Fit MMA Skierdy)
3. Jakubowski Mateusz (SK Kickboxing Kielce)
3. Gąsiorkiewicz Arek (rio Grappling Club Monster-Rybnik )

Mistrzostwa Polski Początkujących do 66 kg

1. Streich Tomasz (Legia Fight Club) 
2. Szymański Patryk (S4 Fight&CrossGym)
2.  Słaby Krystian (GLKS Nadarzyn)

Mistrzostwa Polski Początkujących do 61 kg

1. Jabłoński Michał (Berserkers Team Olsztyn)
2. Chojnowski Artur (Black Horse MMA Łomża )
3. Machnacz Dariusz (Black Horse MMA Łomża )
3. Dudkiewicz Szymon (Gracie Barra Łódź)

Ranking kobiet

Mistrzostwa Polski Kobiet Senior +66 kg

1. Pieńkowska Katarzyna (S4 Fight&CrossGym)
2. Tarsińska Anna (Dziki Wschód)
3. Kędzierska Monika (Szkoła Walki Drwala)

Mistrzostwa Polski Kobiet Senior do 66 kg

1. Giemza Paulina (Octagon Team )
2. Syguła Klaudia (SHARK TOP TEAM)
3. Charzewska Joanna (SHARK TOP TEAM)
3. Kurasz Dominika (S4 Fight&CrossGym)

Mistrzostwa Polski Kobiet Senior do 57 kg

1. Bekus Anita (SHARK TOP TEAM)
2. Borowska Katarzyna (S4 Fight&CrossGym)
3. Demczuk Beata (Dziki Wschód)
3. Ilnicka Paulina (Kaiser Sports Olsztyn)

Mistrzostwa Polski Kobiet Junior +57 kg

1. Borkowska Patrycja (Bambero Team Wyszków)
2. Szopa Wiktoria (MMA Czarni Słupsk )
3. Sobek Karolina (Spartakus Rzeszów)
3. Samerdak Katarzyna (RGC Dąbrowa Górnicza)

Mistrzostwa Polski Kobiet Junior do 57 kg

1. Jędrysiak Natalia (Bambero Team Wyszków)
2. Czaban Magdalena (Szkoła Walki Drwala)
3. Pietruszka Weronika (Dziki Wschód)

MISTRZOSTWA POLSKI KADET CHŁOPCY do 55 kg

1. Włodarczyk Igor (Arrachion Olsztyn)

2. Wieczorek Cyprian (Ronin Świętochłowice)

3. Uzarek Kamil (Olimpus Fight Club)

MISTRZOSTWA POLSKI KADET CHŁOPCY do 61 kg

1. Niedźwiedzki Dawid (MMA Team Ełk)

2. Wieryszko Patryk (Black Horse MMA Łomża)

3. Capała Kacper (Forca Dęblin)

3. Obtułowicz Kacper (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

MISTRZOSTWA POLSKI KADET CHŁOPCY do 66 kg

1. Rutkowski Karol (Olimpus Fight Club)

2. Chmiczuk Kacper (S4 Fight & Cross Gym

MISTRZOSTWA POLSKI KADET CHŁOPCY +66 kg

1. Plaskota Maciej (Shark Top Team)

2. Karpiński Krystian (Fight Team MMA Brodnica)

3. Cegła Wiktor (Tornado Kalisz MMA)

3. Dziedzic Adam (Sochaczewskie Centrum Sportów Walki)

MISTRZOSTWA POLSKI KADET DZIEWCZĘTA

   

1. Janicka Kamila (Dragon Fight Club)

1. Kujda Wiktoria (Forca Dęblin)

Mistrzostwa Polski Centralnej BJJ i BJJ No Gi

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 66 kg

1. Mnatsakanyan – Nowak Norbert (Fight Fabric)

2. Shiklniak Andrii (Hunter)

3. Karpiński Norbert (LKSW Tajfun)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 70 kg

1. Gąsior Ariel (Octagon Team)

2. Błędniak Aleksy (LKSW Tajfun)

3. Rębacz Maciej (Szkoła Walki Drwala)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 77 kg

1. Arndt Dominik (Natal Gold Team)

2. Romaniuk Arkadiusz (Vale Tudo Białystok)

3. Demczuk Karol (Dziki Wschód)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 84 kg

1. Nikel Tomasz (Copacabana Łódź)

2. Zabilski Robert (Octopus Łódź)

3. Lesiński Michał (No Limits Toruń)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 93 kg

1. Dąbrowski Kamil (Fight Fabric)

2. Wrzochol Krystian (NKSW Bastion)

3. Batogowski Norbert (Fight Club Łomża)

Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy do 70 kg

1. Niedzielko Piotr (Vale Tudo Białystok)

2. Bobowicz Marcin (Berserkers Team Olsztyn)

Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy do 77 kg

1. Siński Mateusz (Hunter)

2. Leśnikowski Mateusz (Gracie Barra Wąbrzeżno)

3. Stańczyk Bartłomiej

Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy do 84 kg

1. Marjański Wojciech (Copacabana Bydgoszcz)

2. Staśkiewicz Miłosz (Berserkers Team Olsztyn)

3. Lewandowski Mikołaj (Berserkers Team Łódź)

Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy OPEN

1. Juszczyk Cezary (GLKS Nadarzyn)

2. Szklarczyk Jakub (GLKS Nadarzyn)

3. Dąbrowski Kamil (Fight Fabric)

Turniej BJJ No Gi Kobiet Junior + Kadet + 57 kg

1. Sobek Karolina (Spartakus Rzeszów)

2. Burzyńska Natalia (Dragon Fight Club)

3. Szopa Wiktoria (MMA Czarni Słupsk)

Turniej BJJ No Gi Kobiet Senior + 66 kg

1. Tarsińska Anna (Dziki Wschód)

2. Kępa Natalia (Berserkers Team Olsztyn)

3. Wieder Aleksandra (GLKS Nadarzyn)

Turniej BJJ Białe Pasy do 84 kg

1. Zabilski Robert (Octopus Łódź)

2. Baryłko Robert (United Gym)

3. Blacheta Marcin (Niedźwiedzie Stronie Śląskie)

Turniej BJJ Białe Pasy OPEN

1. Wrzochol Krystian (NKSW Bastion)

2. Baryłko Robert (United Gym)

3. Blacheta Marcin (Niedźwiedzie Stronie Śląskie)