Podsumowanie Mistrzostw Europy MMA 2020

Za nami kolejne Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA

Dziękujemy serdecznie sponsorom, fundatorom nagród oraz wszystkim osobom i firmom, bez których wsparcia nie byłoby możliwe zorganizowanie zawodów na takim poziomie, zwłaszcza w tych ciężkich czasach. Szczególne podziękowania kierujemy do:

FAME MMA

EXTREME HOBBY TM

STORM CLOUD

ALASKA FOOD TRUCK

Klasyfikacja generalna

1. Octagon Team 2 x złoto – 2 x srebro – 4 x brąz
2. Fight Club Łomża 1 x złoto – 4 x srebro – 0 x brąz
3. Sportowe Puławy 2 x złoto – 1 x srebro – 2 x brąz
4. KOTWICA MMA TEAM 1 x złoto – 3 x srebro – 1 x brąz
5. Shooters Konin 1 x złoto – 2 x srebro – 2 x brąz
6. Czerwony Smok Poznań 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
6. War Dogs 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
8. Gladio 1 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
9. XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz 1 x złoto – 1 x srebro – 2 x brąz
10. Black Horse MMA Łomża 1 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
10. Cross Fight Radom 1 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
10. Silesian Cage Club 1 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
10. Fight Team MMA Brodnica 1 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2020 Full Contact do 93 kg

1. Christ Szymon (War Dogs)
2. Mruk Arkadiusz (Rio Grappling Ostrów Wlkp)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2020 Full Contact do 84 kg

1. Cwalina Krystian (Black Horse MMA Łomża)
2. Zaniewski Stanisław (Rio Grappling Ostrów Wlkp)
3. Zalasa Kamil (Vera Fight Club)
3. Drzyzga Hubert (Shooters Konin)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2020 Full Contact do 77 kg

1. Pezda Michał (Octagon Team )
2. Wydra Dominik (KOTWICA MMA TEAM)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2020 Full Contact do 70 kg

1. Cieplowski Jan (Zenith Vera Łódź)
2. Nowakowski Jakub (Fight Team MMA Brodnica)
3. Mikołajczyk Mikołaj (Shooters Konin)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2020 Full Contact do 66 kg

1. Matuszek Daniel (Strefa Sportów Walki Artfight Rzeszów)
2. Hadała Kamil (KOTWICA MMA TEAM)
3. Wasilewicz Dorian (Vale Tudo Białystok)
3. Armani Izatolla (Fight Team MMA Brodnica)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2020 Ograniczona Formuła Senior OPEN

1. Gawryjołek Kamil (Sportowe Puławy)
2. Czapla Kacper (ŁKS Łódź boks)
3. Nowakowski Konrad (Academia Gorila)
3. Szewczyk Bartosz (Akademia Sportów Walki Wilanów)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2020 Ograniczona Formuła Senior do 93 kg

1. Bersanukaev Islam (Poland Top Team Grudziądz )
2. Jasiński Jakub (Zenith Vera Łódź)
3. Połosak Kamil (Akademia Sportów Walki Wilanów)
3. Nowak Łukasz (Sportowe Puławy)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2020 Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Sosnowski Mateusz (Copacabana Warszawa)
2. Kułak Artur (Aligatores Warszawa)
3. Pokorski Jakub (Poland Top Team Grudziądz )
3. Wysocki Rafał (Berserker’s Team Suwałki)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2020 Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Błaziak Marcin (Gladio)
2. Mitko Mateusz (Octagon Team )
3. Semeniuk Patryk (Sportowe Puławy )
3. Sieg Paweł ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2020 Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Miś Gracjan (Streffa Fight Team Lubin)
2. Rybski Paweł (Cross Fight Radom)
3. Polański Adam (Rio Grappling Ostrów Wlkp)
3. Gromada Robert (Aligatores Warszawa)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2020 Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Irlik Roger (KOTWICA MMA TEAM)
2. Grzeszczak Paweł (Gladio)
3. Piłat Dawid (Cross Fight Radom)
3. Makowiecki Kamil (Akademia Sportów Walki Wilanów)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2020 Ograniczona Formuła Senior do 61 kg

1. Le Tobiasz (Octagon Team)
2. Krupa Damian (Gladio)
3. Sławiczek Klaudiusz (Octagon Team)
3. Grabowski Joachim (MMA & BOXING „BULDOG” TEAM)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2020 Junior do 93 kg

1. Cegła Wktor (Tornado Kalisz MMA)
2. Woszczyński Szymon (Shooters Konin)
3. Cichocki Jakub (Poland Top Team Grudziądz )

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2020 Junior do 84 kg

1. Karpiński Krystian (Fight Team MMA Brodnica)
2. Piwko Damian (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego )
3. Dynerowicz Mikołaj (Aligatores Warszawa)
3. Domarus Patryk (Mighty Bulls Gdynia)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2020 Junior do 77 kg

1. Malinowski Kamil (War Dogs)
2. Zalewski Szymon (Vale Tudo Białystok)
3. Lenart Oliwier (KOTWICA MMA TEAM)
3. Cruda Petr (Octagon Team )

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2020 Junior do 70 kg

1. Olszta Krystian (MKS Lubartów)
2. Cholewa Kacper (Sportowe Puławy)
3. Mikulski Błażej (Klub Walki Grappler)
3. Wieryszko Patryk (Black Horse MMA Łomża )

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2020 Junior do 66 kg

1. Wieczorek Cyprian (UKS Ronin Świętochłowice)
2. Tomaszewski Kacper ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)
3. Leeske Dominik (GB Spartan Team Chorzów)
3. Walczak Antek (Dragon Fighter)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2020 Junior do 61 kg

1. Dymiński Dominik (GB Spartan Team Chorzów)
2. Bennour Karim (ASW Black Panther Bydgoszcz)
3. Dudzik Patryk  (Klub Sportowy Workout)
3. Borta Kacper (ASW Black Panther Bydgoszcz)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2020 Pierwszy Krok OPEN

1. Piórkowski Krzysztof (Gimnazjon Kuźnia Wyszków)
2. Kuchta Michał (Team X-Fight Piaseczno)
3. Lubański Patryk (Poland Top Team)
3. Marucha Mateusz (Rio Grappling Ostrów Wlkp)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2020 Pierwszy Krok do 93 kg

1. Grobel Maciej (Sportowe Puławy)
2. Witkowski Mateusz (Fight Club Łomża )
3. Nowakowski Jakub (Gracie Barra Wąbrzeźno)
3. Pydyś Paweł (Klub Sportowy Workout)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2020 Pierwszy Krok do 84 kg

1. Malinowski Kamil (Fight Club Łomża)
2. Knut Kamil (KOTWICA MMA TEAM)
3. Zalewski Adrian (Modern Ju-Jitsu Wrocław)
3. Paszkowski Damian (Nastula Club)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2020 Pierwszy Krok do 77 kg

1. Wieczorek Mateusz (Cross Fight Radom)
2. Wiśniewski Kuba (Fight Club Łomża )
3. Kalinowski Marcin (KSW Cross Fight Gym)
3. Grosicki Krzysztof (Akademia Sportów Walki Wilanów)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2020 Pierwszy Krok do 70 kg

1. Zinchuk Ramal (Sparta Gym Warszawska Szkoła Walki)
2. Guziewicz Łukasz (KSW Cross Fight Gym)
3. Czachor Adrian (Akademia Sportów Walki Wilanów)
3. Małyska Kacper (Klub Sportowy Workout)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2020 Pierwszy Krok do 66 kg

1. Dowgiałło Dawid (Czerwony Smok Poznań)
2. Łępicki Bartłomiej (Fight Club Łomża )
3. Kubiak Szymon (Eagle Gym Łódź)
3. Karaszewski Filip ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2020 Pierwszy Krok do 61 kg

1. Falbiychuk Vladyslav (Czerwony Smok Poznań)
2. Rajca Damian (OLIMPUS FIGHT CLUB)tów
3. Lizakowski Piotr (Akademia Sportów Walki Wilanów)
3. Miler Kamil (Octagon Team )

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2020 Master do 99 kg

1. Witkowski Mariusz (Dragon Fighter)
2. Sienkiewicz Kamil (Shooters Konin)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2020 Master do 88 kg

1. Sienkiewicz Kamil (Shooters Konin)
2. Kosiński Rafał (Arrachion Olsztyn)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2020 Master do 77 kg

1. Majkut Marek (Hunter MMA)
2. Brzozowski Krzysztof (ASW Black Panther Bydgoszcz)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2020 Master do 70 kg

1. Bilski Łukasz (Marga SFG Radom)
2. Domińczak Maciej (LEGION Głogów)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2020 Ograniczona Formuła Senior Kobiet +66 kg

1. Kaczmarczyk Natalia (NEXT LEVEL BJJ Opole)
2. Gojko Aneta (Black Horse MMA Łomża)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2020 Ograniczona Formuła Senior Kobiet do 66 kg

1. Kontna Paulina ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)
2. Celejewska Karolina (Silesian Cage Club)
3. Pilawka Agata (NEXT LEVEL BJJ Opole)
3. Szczekutowicz Agnieszka (Gym-Fight Wrocław)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2020 Ograniczona Formuła Senior Kobiet do 57 kg

1. Giec Magdalena (Silesian Cage Club)
2. Grabowska Maria (Grappling Kraków)
3. Giemza Paulina (Octagon Team )
3. Michno Sandra (Silesian Cage Club)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2020 Junior Kobiet +57 kg

1. Czyżewska Wiktoria (Brawler Końskie)
2. Steczkowska Dominika (Fight Club Łomża )

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2020 Junior Kobiet do 57 kg

1. Kierczyńska Martyna (LEGION Głogów)
2. Stępień Blanka (Octagon Team )
3. Papaj Karina (OBAMMA Fight Team)
3. Pasikowska Aleksandra (K.O. Fight Team)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2020 Kadet do 55 kg

1.  Dobrzyniecki Marcel (Streffa Fight Team Lubin)
2. Żyrek Nicolas (Octagon Team)
3. Piwowarek Miłosz (Klub Walki Grappler)
3. Jastalski Antek (Dragon Fighter)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2020 Kadet do 61 kg

1. Macura Piotr (Octagon Team)
2. Walczak Patryk (Berserker’s Team Łódź)
3. Małyszka Dawid (Czerwony Smok Poznań)
3. Tykałowski Alan (Dragon Fighter)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2020 Kadet do 66 kg

1. Sztejnert Jan (Warszawskie Centrum Atletyki)
2. Kozik Mateusz (ASW Black Panther Bydgoszcz)
3. Domżalski Sylwester (Poland Top Team Grudziądz)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2020 Kadet do 70 kg

1. Skobel Piotr (Streffa Fight Team Lubin)
2. Brynkiewicz Oskar (Streffa Fight Team Lubin)
3. Tworek Pascal (UKS Ronin)
3. Małyska Oliwier (Klub Sportowy Workout)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2020 Kadet do 77 kg

1. Tomasiak Wiktor (Klub Sportowy Workout)
2. Andrasz Michał (Legion Głogów)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2020 Kadet Kobiet do 57 kg

1. Brzozowska Daria (ASW Black Panther Bydgoszcz)
2. Jabłońska Zuzanna (Fight Club Łomża)
3. Błońska Amelia (Dragon Fighter)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2020 Kadet Kobiet +57 kg

1. Mołodecka Maja (Legion Głogów)
2. Gruchalska Izabela (Bambero Team Wyszków)