Podsumowanie Mistrzostw Europy Amatorskiego MMA 2019

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2019 za nami

Dziękujemy serdecznie sponsorom, fundatorom nagród oraz wszystkim osobom i instytucjom, bez których wsparcia nie byłoby możliwe zorganizowanie zawodów na takim poziomie. Szczególne podziękowania kierujemy do:

Urzędu Miasta Sochaczew i Pana Burmistrza Piotra Osieckiego

Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 oraz jej zespołu

FAME MMA

Extreme Hobby TM

Storm Cloud

SFD

Atmosfera Pizzeria Sochaczew

Meet&Fit Slow Food Sochaczew

Klasyfikacja generalna

1. Octagon Team 2 x złoto – 3 x srebro – 1 x brąz
2. Fight Team MMA Brodnica 2 x złoto – 2 x srebro – 1 x brąz
3. MMAtaleo Słupsk 3 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
4. Cross Fight Radom 2 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
5. Husaria Pajęczno 0 x złoto – 4 x srebro – 2 x brąz
6. GB Spartan Team Chorzów 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
7. Vale Tudo Białystok 1 x złoto – 1 x srebro – 1 x

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA Full Contact do 93 kg

1. Przemyślak Michał (Rio Grappling Ostrów Wlkp)
2. Jędrzejewski Damian (Różal Team)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA Full Contact do 84 kg

1. Perzanowski Dominik (Czerwony Smok Poznań)
2. Brzezicki Jacek (Arrachion Olsztyn)
3. Makowski Wojtek (Arrachion MMA Iława )

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA Full Contact do 77 kg

1. Sulewski Hubert (Fight Club Łomża)
2. Wiewióra Adam (Silesian Cage Club)
3. Sołogub Paweł (FightLab Wrocław)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA Full Contact do 70 kg

1. Berezovskyi Artur (MKS Kalina Lublin)
2. Keller Marek (Husaria Pajęczno)
3. Nowakowski Jakub (Fight Team MMA Brodnica)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA Full Contact do 66 kg

1. Borchashvili Kemran Gladio (Gladio)
2. Keller Arkadiusz (Husaria Pajęczno)
3. Bartoszewicki Filip (Rio Grappling Ostrów Wlkp)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA Full Contact do 61 kg

1. Armani Izatolla (Fight Team MMA Brodnica)
2. Stępień Daniel (GKS Bełchatów)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA Ograniczona Formuła Senior OPEN

1. Lisowski Tomasz (MMAtaleo Słupsk)
2. Strzelczyk Damian (Husaria Pajęczno)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA Ograniczona Formuła Senior do 93 kg

1. Gajewski Kamil (Różal Team)
2. Olech Mateusz (NEXT LEVEL BJJ Opole)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Rudnik Hubert (Cross Fight Radom)
2. Gorczyca Marek (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle)
3. Greń Damian (Octagon Team )

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Tsiak Serhii (Vale Tudo Białystok)
2. Mitko Mateusz (Octagon Team )
3. Rogacki Dawid (Czerwony Smok Poznań)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Pierwoła Kuba (Octagon Team )
2. Głażewski Krystian (Vale Tudo Białystok)
3. Bogdan Patryk (Puncher Wrocław)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Porada Robert (Cross Fight Radom)
2. Rygiel Dawid (Octagon Team)
3. Zadorożny Jarosław (Combat Sambo Wrocław)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA Ograniczona Formuła Senior do 61 kg

1. Melchert Miłosz (MMAtaleo Słupsk)
2. Tonga Kacper (Underground MMA Elbląg)
3. Winiarczyk Kamil ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA Junior OPEN

1. Malinowski Michał (Fanatycy Sportów Walki)
2. Wołoszyński Jakub (KSW Cross Fight Gym)
3. Bartuś Franciszek (RAPAX MMA Siemianowice)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA Junior do 93 kg

1. Cegła Wktor (Tornado Kalisz MMA)
2. Wręczycki Norbert (Husaria Pajęczno)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA Junior do 84 kg

1. Niespor Tomek (GB Spartan Team Chorzów)
2. Kostrzewa Marek (Fight Team MMA Brodnica)
3. Brylewski Filip (Rio Grappling Ostrów Wlkp)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA Junior do 77 kg

1. Wiśniewski Krystian  (MMAtaleo Słupsk)
2. Karpiński Krystian (Fight Team MMA Brodnica)
3. Ubycha Jakub (Tornado Kalisz MMA)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA Junior do 70 kg

1. Olszta Krystian (MKS Lubartów)
2. Kozicki Kacper (Cross Fight Radom)
3. Gloc Dominik (Husaria Pajęczno)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA Junior do 66 kg

1. Wieczorek Cyprian (GB Spartan Team Chorzów)
2. Kulbay Daniyar (Warszawskie Centrum Atletyki)
3. Jabłoński Paweł (Vale Tudo Białystok)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA Junior do 61 kg

1. Durszlewicz Karol (Fight Team MMA Brodnica)
2. Sławiczek Klaudiusz (Octagon Team )
3. Łączkowski Kacper (MLA – Marcin Łazarz Academy)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA Ograniczona Formuła Senior Kobiet do 66 kg

1. Jóźwiak Sara (Ankos Zapasy Poznań )
2. Kosakowska Paulina (Underground MMA Elbląg)

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA Ograniczona Formuła Senior Kobiet do 57 kg

1. Giemza Paulina (Octagon Team )
2. Demczuk Beata (Dziki Wschód)
3. Więckowska Aleksandra (Husaria Pajęczno)

ALMMA 179

Klasyfikacja generalna

1. KSW Cross Fight Gym 1 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
2. Rio Grappling Ostrów Wlkp 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
3. TNT Wołomin 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
3. MMA Nowe Miasto 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
3. Cross Fight Radom 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
3. Husaria Pajęczno 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz

Turniej Pierwszy Krok OPEN

1. Dziuba Paweł (MMA Nowe Miasto)
2. Marucha Mateusz (Rio Grappling Ostrów Wlkp)
3. Dęga Paweł (Hulk Team Police)

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

1. Tyczyński Dariusz (Rio Grappling Ostrów Wlkp)
2. Zaitsau Raman (KSW Cross Fight Gym)
3. Gulowaty Patryk (SHARK TOP TEAM)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Gabrysiak Adrian (Husaria Pajęczno)
2. Żerdziński Kacper (Shark Top Team Bytom)
3. Szadkowski Kamil (Eagle Gym Łódź)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Mleczko Dawid (TNT Wołomin)
2. Wiaderek Andrzej (Rio Grappling Club Krośnice)
3. Baranowski Szymon (Underground MMA Elbląg)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Rybski Paweł (Cross Fight Radom)
2. Rosa Szymon (FightLab Wrocław)
3. Błachut Kamil (Myślenicka Akademia Karate Byakko )

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Perłowski Kamil (KSW Cross Fight Gym)
2. Rębiś Marcin KSW Cross Fight Gym)