Podsumowanie ALMMA 190 Puławy

Klasyfikacja generalna

1. MMA Krosno 2 x złoto – 4 x srebro – 0 x brąz
2. Gladio 1 x złoto – 2 x srebro – 2 x brąz
3. Academia Gorila 2 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
4. MKS Lubartów 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
4. FABRYKA SPORTU CHEŁM 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
6. Aligatores Warszawa 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
6. Oleksiejczuk Team Barki 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz

Turniej Ograniczona Formuła Senior OPEN

1. Litwiniuk Rafał (Oleksiejczuk Team Barki)
2. Baraniewski Iwo (Aligatores Warszawa)
3. Czapla Kacper (Zenith Vera Łódź)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 93 kg

1. Szalast Kacper (Aligatores Warszawa)
2. Zając Sergiusz (Spartakus Rzeszów)
3. Nowak Łukasz (Sportowe Puławy)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Dragański Bartłomiej (Dragon Fight Club Sochaczew)
2. Dorosz Ernest (Oleksiejczuk Team Barki)
3. Stasiewicz Karol (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Davidov Shakhban (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki)
2. Semeniuk Patryk (Sportowe Puławy)
3. Błaziak Marcin (Gladio)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Grzeszczak Paweł (Gladio)
2. Kasperek Krystian (Gladio)
3. Ivashchuk Vadym (Spartakus Rzeszów)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 61 kg

1. Pervushyn Denys (FABRYKA SPORTU CHEŁM)
2. Krupa Damian (Gladio)

Turniej Junior do 84 kg

1. Wocial Dominik (Klub Walki Grappler)
2. Penar Piotr (MMA Krosno)
3. Dubiel Oliwier (Shootfighters Lublin)

Turniej Junior do 77 kg

1. Nowaczenko Daniel (Dziki Wschód)
2. Aplas Kacper (Klincz Kielce)
3. Zubrzycki Kacper (Sportowe Puławy)

Turniej Junior do 70 kg

1. Wiąk Alan (Marga SFG Radom )
2. Dziubiński Ernest (Fight Gym Lublin)
3. Pietrzela Szymon (Fight Gym Lublin)

Turniej Junior do 66 kg

1. Barczak Paweł (MKS Lubartów)
2. Półchłopek Kordia (MMA Krosno)
3. Staszewski Kacper (K1 Fighting Center)

Turniej Junior do 61 kg

1. Janari Raul (Dragon Fight Club Radom)
2. Zapora Dawid (Akademia Sportów Walki MMA Fighter Radom)
3. Podkański Paweł (Kaito Stalowa Wola)

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

1. Kubiak Patryk (Academia Gorila Tomaszów Maz.)
2. Kołacz Michał (Cross Box Tarnobrzeg)
3. Grobel Maciej (Sportowe Puławy)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Szmyd Denis (MMA Krosno)
2. Błocki Bartłomiej (Akademia Walki )
3. Zieliński Karol (Iron Dragon Mielec)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Visangiriev Dzabrail (Academia Gorila)
2. Frontczak Kamil (GKS Górnik Łęczna – MMA)
3. Skubiś Konrad (GB Spartan Team Chorzów)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Bywalec Tomasz (BJJ Academy Zgorzelec)
2. Tłuściak Patryk (MMA Krosno)
3. Ross Jerzy (Academia Gorila)

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Jastrzębski Mateusz (Gladiator Siedlce)
2. Khamrokulov Shakhzod (Warszawskie Centrum Atletyki)
3. Szeremeta Janusz (Spartakus Rzeszów)

Turniej Pierwszy Krok do 61 kg

1. Jurko Eryk (Academia Gorila)
2. Polit Bartosz (Spartakus Rzeszów)
3. Osieł Cezary (Janowski Klub Karate Tradycyjnego)

Turniej Ograniczona Formuła Senior Kobiet +66 kg

1. Sobczuk Angelika (Fabryka Sportu Chełm)
2. Sząbara Marlena (MMA Krosno)

Turniej Ograniczona Formuła Senior Kobiet do 66 kg

1. Rodzik Marta (MKS Lubartów)
2. Niziołek Kinga (Iron Dragon Mielec)
3. Borowiec Julia (Gladio)

Turniej Ograniczona Formuła Senior Kobiet do 57 kg

1. Wolanin Sara (MMA Krosno)
2. Zykowa Vira (Ankos Zapasy Poznań )

Turnieje BJJ No Gi

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 66 kg

1. Matyszczak Sebastian (Dragon Fight Club Radom)
2. Dudzik Patryk (Klub Sportowy Workout)
3. Półchłopek Kordian (MMA Krosno)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 70 kg

1. Kasperek Krystian (Gladio)
2. Ksiądz Jakub (MKS Lubartów)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 77 kg

1. Cholewa Kacper (Sportowe Puławy)
2. Król Rafał (Fabryka Sportu Chełm)
3. Tsimafeyeu Arseni (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 84 kg

1. Kryński Paweł (Copacabana Warszawa)
2. Żak Adrian (GKS Górnik Łęczna MMA)
3. Wrzochol Krystian (Be Fit MMA Skierdy)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 93 kg

1. Nowak Łukasz (Sportowe Puławy)
2. Czeleń Radosław (MMA Krosno)
3. Grobel Maciej (Sportowe Puławy)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *