Podsumowanie ALMMA 185 Poznań

Klasyfikacja generalna

1. Kohorta Poznań 2 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
2. Czerwony Smok Luboń 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
3. MMA Witkowo 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
3. MMA Oborniki Wlkp 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
3. Streffa Fight Team Lubin 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz

Turniej Ograniczona Formuła Senior OPEN

1. Kulpa Łukasz (MMAtaleo Słupsk)
2. Dreczkowski Michał (MMA Witkowo)
3. Walent Wojciech (judo Miejska Górka)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Gorzelańczyk Adam (Kohorta Poznań)
2. Dałek Piotr (Murowana Goślina Team)
3. Grodziski Sławomir (Porrada Fight Gym Leszno)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Miś Gracjan (Streffa Fight Team Lubin)
2. Pelc Paweł (Streffa Fight Team Lubin)
3. Stoiński Patryk (Murowana Goślina Team)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Ratajczyk Sebastian (Czerwony Smok Luboń)
2. Oracki Sebastian (ASW Black Panther Bydgoszcz)

Turniej Junior do 93 kg

1. Wawrzyniak Jakub (Czerwony Smok Luboń)
2. Cegła Wktor (Tornado Kalisz MMA)
3. Matuszak Kamil (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski)

Turniej Junior do 77 kg

1. Skowyra Bartłomiej (GŁD Team Piła)
2. Krzyska Mikołaj (MMA Oborniki Wlkp)
3. Nowicki Michał (Team Fighting Zielona Góra)

Turniej Junior do 70 kg

1. Iracki Hubert (MMA Oborniki Wlkp)
2. Tomaszewski Kacper ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)
3. Kowalski Maciej (Team Fighting Zielona Góra)

Turniej Junior do 66 kg

1. Wieczorek Cyprian (UKS Ronin Świętochłowice)
2. Borowik Szymon (Contender Kamienna Góra)
3. Kopiński Nicolas ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)

Turniej Junior do 61 kg

1. Krukowski Mateusz (MMA Witkowo)
2. Knopik Stanisław (ASW Black Panther Bydgoszcz)
3. Kowalczyk Maciej (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski)

Turniej Pierwszy Krok OPEN

1. Kuncewicz Filip (Ankos Zapasy Poznań )
2. Zalewski Adrian (Modern Ju-Jitsu Wrocław)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Grodziski Sławomir (Porrada Fight Gym Leszno)
2. Skwarek Gracjan (Kohorta Poznań)
3. Durczewski Szymon (judo Miejska Górka)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Zinchuk Ramal (Sparta Gym Warszawska Szkoła Walki)
2. Patalas Krystian (Kuzi Sport)
3. Kozłowski Jakub (Czerwony Smok Poznań)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Rupociński Mikołaj (Kohorta Poznań)
2. Strukało Jakub (Team Fighting Zielona Góra)

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Falbiychuk Vladyslav (Czerwony Smok Poznań)
2. Gomułka Michał (Contender Kamienna Góra )
3. Khamrokulov Shakhzod (Warszawskie Centrum Atletyki)