Podsumowanie ALMMA 184 Bydgoszcz

Klasyfikacja generalna

1. Poland Top Team 2 x złoto – 3 x srebro – 1 x brąz
2. Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki 3 x złoto – 0 x srebro – 2 x brąz
3. GŁD Team Piła 1 x złoto – 4 x srebro – 0 x brąz
4. XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
5. Cross Fight Radom 0 x złoto – 4 x srebro – 0 x brąz
6. Golden Dragon Bydgoszcz 1 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
 

 

 
 
 

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Depta Rafał (GŁD Team Piła)
2. Wojciechowski Filip (Gold Team Polska)
 

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Krzyżaniak Kamil (Espadon Bydgoszcz)
2. Piłat Dawid (Cross Fight Radom)
 

Turniej Junior do 93 kg

1. Woszczyński Szymon (Shooters Konin)
2. Cichocki Jakub (Poland Top Team)
3. Grzybek Jakub (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki)
 

Turniej Junior do 84 kg

1. Karolczyk Bartłomiej (MMA Witkowo)
2. Franco Michele (Cross Fight Radom)
 

Turniej Junior do 77 kg

1. Nowak Oscar (Golden Dragon Bydgoszcz)
2. Grzywacz Paweł (Cross Fight Radom)
 

Turniej Junior do 70 kg

1. Maślewski Kamil (MLKS Wisła Świecie)
2. Bogdan Michał (GŁD Team Piła)
3. Blaszyński Nikodem (MMA Witkowo )
 

Turniej Junior do 66 kg

1. Kopiński Nicolas (XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)
2. Nowicki Jakub (Poland Top Team)
 

Turniej Junior do 61 kg

1. Didaev Ilman (Poland Top Team)
2. Didaev Usman (Poland Top Team)
3. Głażewski Mateusz (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki)
 

Turniej Pierwszy Krok OPEN

1. Kujtkowski Jacek (Poland Top Team)
2. Matuszak Dawid (GŁD Team Piła)
3. Kucharski Dawid (Kaliskie Centrum Sportowe KRUK GYM)
 

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Stasiewicz Karol (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki)
2. Kopcza Marcin (GŁD Team Piła)
3. Krąż Sebastian (No Limits Inowrocław)
 

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Davidov Shakhaban (Vale Tudo Białystok)
2. Kowalski Hubert (ASW Black Panther Bydgoszcz)
3. Zieliński Maciej (Vale Tudo Białystok)
 

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Kuschel Arkadiusz (No Limits Inowrocław)
2. Cięciara Piotr (Cross Fight Radom)
3. Dybowski Tomasz (Golden Dragon Bydgoszcz )
 

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Topal Dmytro (Strefa Sztuk Walki Mogilno)
2. Grzelak Oskar (Golden Dragon Bydgoszcz )
3. Osiewicz Krzysztof (Poland Top Team)
 
 

Akademickie Mistrzostwa Polski MMA do 93 kg

1. Volkau Ivan (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki)
2. Czech Kamil (GŁD Team Piła)

Akademickie Mistrzostwa Polski MMA do 70 kg

1. Pilarski Michał (XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)
2. Krzyżaniak Kamil (Espadon Bydgoszcz )
3. Ibrahim Michał (NEXT LEVEL BJJ Opole)
 

Akademickie Mistrzostwa Polski MMA do 66 kg

1. Kovalchuk Yaroslav (Aligatores Warszawa)
2. Oracki Sebastian (ASW Black Panther Bydgoszcz)
 
 

Turniej BJJ No Gi do 70 kg

1.Barczewski Dawid (Espandon Bydgoszcz)
2.Wyrzykowski Szymon (XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)
 
 

Turniej BJJ No Gi do 77 kg

1. Trepiński Paweł (XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)
2. Wojciechowski Filip (Gold Team Polska)
3. Sobkowiak Patryk (K.O. Fight Team)
 

Turniej BJJ No Gi do 84 kg

1. Janikowski Dominik (Centrum Sztuk Walki Chojnice)
2. Janikowski Damian(Centrum Sztuk Walki Chojnice)
3. Kolczyński Mateusz (No Limit Inowrocław)

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *