Podsumowanie ALMMA 178 Lublin

Klasyfikacja generalna

1. Gladio 2 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
2. Stal Łańcut Sekcja Sztuk Walki 2 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
3. Spartakus Rzeszów 1 x złoto – 2 x srebro – 1 x brąz
4. Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm 1 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
5. Hells Team Koło 0 x złoto – 3 x srebro – 1 x

 

 

 

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 93 kg

1. Szewczyk Bartosz (Akademia Sportów Walki Wilanów)
2. Szalast Kacper (Academia Gorilla)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Borowiec Karol (Gladio)
2. Kułak Artur (Warszawskie Centrum Atletyki)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Wąsik Miłosz (MMA Krosno)
2. Gapski Krzysztof (Aligatores Warszawa)
3. Szymański Patryk (Aligatores Warszawa)

Turniej Junior do 93 kg

1. Dudek Marcin (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm)
2. Parulski Kacper (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm)

Turniej Junior do 84 kg

1. Niedbała Jakub (Brak klubu)
2. Szczepaniak Oskar (Berserker Szczecin )
3. Chorąży Jakub (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm)

Turniej Junior do 77 kg

1. Krukowski Wiktor (Gladio)
2. Błaziak Marcin (Gladio)
3. Leszczewski Jakub (MMA Krosno)

Turniej Junior do 70 kg

1. Olszta Krystian (MKS Lubartów)
2. Mroczek Wiktor (Hells Team Koło)
3. Grobelski Igor (Gym MMA Lublin)

Turniej Junior do 66 kg

1. Cieślachowski Kacper (Stal Łańcut Sekcja Sztuk Walki)
2. Biały Bartłomiej (MMA „Sokół” Rymanów)
3. Szczygieł Mateusz (Spartakus Rzeszów)

Turniej Junior do 61 kg

1. Tkaczyk Jakub (Brak klubu)
2. Winczowski Kacper (MMA „Sokół” Rymanów)
3. Wojciechowski Jan (Shootfighters Lublin)

Turniej Pierwszy Krok OPEN

1. Guzik Łukasz (Dragon Fight Club Radom)
2. Kaniewski Sebastian (Stal Łańcut Sekcja Sztuk Walki)

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

1. Gąsiewicz Jakub (Marga Garwolin )
2. Mirosz Marcin (Hells Team Koło)
3. Pawłowski Patryk (Hells Team Koło)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Szupernak Jakub (Stal Łańcut Sekcja Sztuk Walki)
2. Musiał Krystian (Hells Team Koło)
3. Tomczuk Fabian (Dragon Fight Club Radom)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Możdżeń Adrian (Gym MMA Lublin)
2. Borowiec Tomasz (Spartakus Rzeszów)
3. Praczyk Daniel (MKS Lubartów)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Faiaz Mohammad (Brak klubu)
2. Ivashchuk Vadym (Spartakus Rzeszów)
3. Grzesiak Jakub (Gladio)

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Biruk Aleksiej (Spartakus Rzeszów)
2. Rochecki Szymon (Grappling Kraków)
3. Anisiewicz Kacper (Marga Garwolin )

Turnieje BJJ No Gi Białe Pasy

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 66 kg

1. Grzeszczak Paweł (Gladio)
2. Ksiądz Jakub (MKS Lubartów)
3. Pożarowszczyk Maciej (MKS Lubartów)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 70 kg

1. Pawlak Przemysław (Marga SFG Radom)
2. Steć Jakub (Gladio)
3. Wnuk Mariusz (Gladio Niemce)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 77 kg

1. Wójcik Damian (MKS Lubartów)
2. Kitka Tomasz (Brak klubu)
3. Kuntski Michał (Team Oleksiejczuk)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 84 kg

1. Wolanin Jakub (Spartakus Rzeszów)
2. Parol Adrian (MKS Lubartów)
3. Wójcik Paweł (Madness Marga Puławy)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy OPEN

1.  Gawryjołek Kamil (Brak klubu)
2. Strzelecki Maciej (Hercules Łęczna)
3. Wójcik Paweł (Madness Marga Puławy)