Podsumowanie ALMMA 177 Oborniki Śląskie

Klasyfikacja generalna

1. Rio Grappling Club Wrocław 4 x złoto – 3 x srebro – 0 x brąz
2. GB Spartan Team Chorzów 3 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
3. NEXT LEVEL BJJ Opole 2 x złoto – 2 x srebro – 1 x brąz
4. Rio Grappling Ostrów Wlkp 0 x złoto – 5 x srebro – 0 x brąz
5. FightLab Wrocław 2 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
6. Rio Grappling Club Oława 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x

Turniej Full Contact do 70 kg

1. Januszkiewicz Sebastian (Rio Grappling Club Oława)
2. Wdowiak Bartłomiej (MMA Solo Team Namysłów)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 93 kg

1. Olech Mateusz (NEXT LEVEL BJJ Opole)
2. Walent Wojciech (judo Miejska Górka )

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Fida Jarosław (Tyberian Team)
2. Arndt Dominik (Brak klubu)
3. Grzelczak Bartosz (Golden Dragon Bydgoszcz )

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Wojciechowski Filip (Gold Team Polska)
2. Jurewicz Marcin (Team Fighting Zielona Góra)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Alot Daniel (Brak klubu)
2. Zadorożny Jarosław (Combat Sambo Wrocław)

Turniej Junior do 84 kg

1. Niespor Tomek (GB Spartan Team Chorzów)
2. Brylewski Filip (Rio Grappling Ostrów Wlkp)
3. Verbenchuk Oleksandr (Brak klubu)
3. Piwko Damian (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego)

Turniej Junior do 77 kg

1. Wróbel Michał (FightLab Wrocław)
2. Kociński Karol (Rio Grappling Ostrów Wlkp)
3. Panachida Kuba (Team Fighting Zielona Góra)
3. Siepak Hubert (MMA Solo Team Namysłów)

Turniej Junior do 70 kg

1. Walaszczyński Szymon (Uczniowski Klub Sportowy Sztuk Walk Kempo)
2. Bednarski Dawid (Rio Grappling Club Wrocław)
3. Trepiński Oskar (Golden Dragon Bydgoszcz )
3. Sitarz Wojciech (Fight Club Bytom )

Turniej Junior do 66 kg

1. Wieczorek Cyprian (GB Spartan Team Chorzów)
2. Pyrdoł Szymon (Fight Club Bytom)
3. Kułtoniak Igor (Golden Dragon Bydgoszcz )
3. Mańdok Dorian (Brak klubu)

Turniej Junior do 61 kg

1. Dymiński Dominik (GB Spartan Team Chorzów)
2. Palasik Kuba (Niedźwiedzie Stronie Śląskie)
3. Owczarzak Patryk (GB Spartan Team Chorzów)
3. Illich Karol (MMA Solo Team Namysłów)

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

1. Jamroży Artur (Shark Top Team Bytom)
2. Tyczyński Dariusz (Rio Grappling Ostrów Wlkp)
3. Bielawny Patryk (Rio Grappling Club Krotoszyn)
3. Koźmiński Juliusz (Brak klubu)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Kłosowski Krzysztof (Rio Grappling Club Wrocław)
2. Kułaga Kacper (Rio Grappling Club Krotoszyn)
3. Jurek Dawid (Streffa Fight Team Lubin)
3. Rymarczyk Daniel (Brak klubu)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Kuś Filip (KONTRA CTP NYSA)
2. Kowalski Jakub (SHARK TOP TEAM)
3. Szwejkowski Kamil (Team Fighting Zielona Góra)
3. Mazur Mariusz (Spartakus Team Zakopane)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Rosa Szymon (FightLab Wrocław)
2. Chwałkowski Oskar (Rio Grappling Ostrów Wlkp)
3. Gąsecki Łukasz (Brak klubu)
3. Łechtański Kamil (Team Fighting Zielona Góra)

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Walenczykiewicz Piotr (Berserkers Team Jelenia Góra)
2. Świderski Jan (Porrada Fight Gym Leszno)
3. Boniarczyk Michał (FightLab Wrocław)

Turniej Pierwszy Krok do 61 kg

1. Kubiak Leonardo (Rio Grappling Club Oława )
2. Yengoyan Boris (Rio Grappling Club Wrocław)
3. Kozajda Krystian (Contender Kamienna Góra )

Mistrzostwa Polski MMA 2019 Młodzieżowiec do 93 kg

1. Olech Łukasz (NEXT LEVEL BJJ Opole)
2. Bednakiewicz Łukasz (FIT.MASTER ZELÓW)

Mistrzostwa Polski MMA 2019 Młodzieżowiec do 84 kg

1. Michalski Jakub (Klub Sportów Walki Eskulap Otwock)
2. Grodziski Sławomir (Porrada Fight Gym Leszno)
3. Świerczek Patryk (NEXT LEVEL BJJ Opole)
3. Jędzierowski Jan (MMA Solo Team Namysłów)

Mistrzostwa Polski MMA 2019 Młodzieżowiec do 77 kg

1. Szczepaniak Oskar (Berserker Szczecin)
2. Robakowski Mikołaj (Rio Grappling Ostrów Wlkp)
3. Szulc Szymon (Brak klubu)
3. Mrozowski Kamil (Team Fighting Zielona Góra)

Mistrzostwa Polski MMA 2019 Młodzieżowiec do 70 kg

1. Zarówny Denis (Rio Grappling Club Wrocław)
2. Ganczarek Szymon (Rio Grappling Club Wrocław)
3. Ogónski Nikodem (Adrenalina Fight Częstochowa)
3. Łączkowski Sylwester (No Limit Toruń)

Turniej Ograniczona Formuła Senior Kobiet do 66 kg

1. Cicha Klaudia (Rio Grappling Club Wrocław)
2. Szczekutowicz Agnieszka (Gym-Fight Wrocław)
2. Pilawka Agata (NEXT LEVEL BJJ Opole)

Turnieje BJJ i BJJ No Gi

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 66 kg

1. Pielaszkiewicz Patryk (Niedźwiedzie Stronie Śląskie)
2. Feduniewicz Szymon (Brak klubu)
3. Treliński Michał (Invictus BJJ Oborniki Śl.)
3. Burchardt Bartosz (Invictus BJJ Oborniki Śl.)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 77 kg

1. Wieczorkiewicz Mariusz (Invictus BJJ Oborniki Śl.)
2. Sibora Bartosz (Wrox Gym)
3. Hyla Arkadiusz (Brak klubu)
3. Fonal Krzysztof (Wrox Gym)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 84 kg

1. Żelachowski Artur (Wrox Gym)
2. Musiałowski Michał (FightLab Wrocław)
3. Arndt Dominik (Silesia Boxing)
3. Maciejewski Artur (Invictus BJJ)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 93 kg

1. Kulej Michał (Wrox Gym)
2. Korbel Marcin (Wrox Gym)
3. Kujawski Kacper (Wrox Gym)
3. Szewczyk Mateusz (Brak klubu)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy OPEN

1.  Kurek Mateusz (Berserkers Team Jelenia Góra)
2. Nadolny Robert (GB Spartan Chorzów)

Turniej BJJ No Gi Niebieskie Pasy do 70 kg

1. Miś Gracjan (Streffa Fight Team Lubin)
2. Joachimiak Wojciech (Invictus BJJ)

Turniej BJJ No Gi Niebieskie Pasy do 84 kg

1. Szewczyk Kamil (Academia Gorila)
2. Pernej Kamil (Horda MMA Wałbrzych)

Turniej BJJ No Gi Purpurowe Pasy do 70 kg

1. Kilian Hubert (Academia Gorila)
2. Wdowiak Bartłomiej (MMA Solo Team Namysłów)

Turniej BJJ No Gi Purpurowe Pasy do 77 kg

1. Fidkowski Adam (Next Level BJJ Opole)
2. Skołuda Grzegorz (Wrox Gym)

Turniej BJJ Białe Pasy do 66 kg

1.  Treliński Michał (Invictus BJJ Oborniki Śl.)
2. Burchardt Bartosz (Invictus BJJ Oborniki Śl.)
3. Feduniewicz Szymon (Brak klubu)

Turniej BJJ Białe Pasy do 77 kg

1. Hyla Arkadiusz (Brak klubu)
2. Sibora Bartosz (Wrox Gym)
3. Fonal Krzysztof (Wrox Gym)
3. Wieczorkiewicz Mariusz (Invictus BJJ Oborniki Śl.)

Turniej BJJ Białe Pasy do 84 kg

1. Kowal Kacper (Rio Grappling Club Oława)
2. Żelachowski Artur (Wrox Gym)
3. Maciejewski Artur (Invictus BJJ)
 

Turniej BJJ Białe Pasy do 93 kg

1. Kulej Michał (Wrox Gym)
2. Kujawski Kacper (Wrox Gym)
3. Korbel Marcin (Wrox Gym)
 

Turniej BJJ OPEN

1. Chmiel Oskar (Invictus BJJ)
2. Kuczkowski Piotr (Invictus BJJ Oborniki Śl.)
3. Hyla Arkadiusz (Brak klubu)
3. Joachimiak Wojtek (Invictus BJJ)