Podsumowanie ALMMA 175 Poznań

Klasyfikacja generalna

1. Przemol Boxing Team 2 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
2. Berserker Szczecin 1 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
3. Kohorta Poznań 0 x złoto – 3 x srebro – 1 x brąz
4. Czerwony Smok Poznań 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
4. Sihasapa Gold Team 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
4. ELITARNI MMA TEAM 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Sznigir Mikołaj (Kliasen Team)
2. Rybak Kacper (Żarski Klub Sportów Walki)
3. Mrozowski Kamil (Team Fighting Zielona Góra)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Nowacki Marcel (Ankos Zapasy Poznań)
2. Rychły Adrian (Gold Team Polska)
3. Pelc Paweł (Streffa Fight Team Lubin)

Turniej Junior do 84 kg

1. Brylewski Filip (Rio Grappling Ostrów Wlkp)
2. Kaczmarek Maciej (Kohorta Poznań)

Turniej Junior do 77 kg

1. Szczepaniak Mateusz (MKS Lubartów)
2. Hornicki Miłosz (Murowana Goślina Team)
3. Radosz Rafał (Kohorta Poznań)

Turniej Junior do 70 kg

1. Borowski Michał (ELITARNI MMA TEAM)
2. Iracki Hubert (Murowana Goślina Team)
3. Olszta Krystian (MKS Lubartów)

Turniej Junior do 66 kg

1. Monarcha Wojciech (MMA Witkowo)
2. Chorążyczewski Eryk (ELITARNI MMA TEAM)
3. Grześkowiak Kacper (MMA Witkowo)

Turniej Junior do 61 kg

1. Falbiychuk Vladyslav (Czerwony Smok Poznań)
2. Borta Kacper (ASW Black Panther Bydgoszcz)
3. Olenkiewicz Krzysztof (Porrada Fight Gym Leszno)

Turniej Pierwszy Krok OPEN

1. Doliński Tomasz (Team Fighting Zielona Góra)
2. Brauze Dawid (Przemol Boxing Team)

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

1. Patra Grzegorz (Przemol Boxing Team)
2. Dymowłok Karol (Sihasapa Gold Team)
3. Walent Wojciech (judo Miejska Górka )

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Judt Michał (Sihasapa Gold Team)
2. Sommerfeld Sebastian (Murowana Goślina Team )
3. Jobell Denis (Berserker Szczecin )

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Wiaderek Andrzej (Rio Grappling Club Krośnice)
2. Wojciechowski Maciej (Czerwony Smok Poznań)
3. Szczepaniak Dawid (Brak klubu)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Sygnat Kamil (Streffa Fight Team Lubin)
2. Ciechanowicz Wiktor (Kohorta Poznań)
3. Łączny Michał (Invictus BJJ Leszno)

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Rakowski Michał (MMA Czarni Słupsk)
2. Hilibrand Dawid (Linke Gold Team)
3. Winiarski Radosław (Golden Dragon Bydgoszcz)

Turniej Pierwszy Krok do 61 kg

1. Kujawski Kacper (Berserker Szczecin)
2. Ficner Zenon (Kohorta Poznań)
3. Pilarczyk Bartosz (Brak klubu)

Turniej Ograniczona Formuła Senior Kobiet do 66 kg

1. Wojdat Marta (Golden Dragon Bydgoszcz)
2. Rzemyszkiewicz Kinga (Shooters Konin)
3. Grzegorzewska Małgorzata (Kliasen Team)

Turniej Ograniczona Formuła Senior Kobiet do 57 kg

1. Jałocha Anna (Przemol Boxing Team)
2. Wróblewska Katarzyna (Berserker Szczecin)

Turnieje BJJ No Gi Białe Pasy

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 66 kg

1. Butryn Miłosz (Kliasen Team)
2. Ksiądz Jakub (MKS Lubartów)
3.  Kantek Mikołaj (Shotboxer)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 77 kg

1. Miś Gracjan (Streffa Fight Team Lubin)
2. Chmielewski Mikołaj (Shotboxer)
3. Okulicz Paweł (Ankos MMA)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 84 kg

1. Polit Damian (MKS Lubartów)
2. Grześkowiak Szymon (Gold Team Polska)
3. Barczak Mateusz (MKS Lubartów)