Podsumowanie ALMMA 174 Borzęcin

Klasyfikacja generalna

1. Fightman 2 x złoto – 2 x srebro – 2 x brąz
2. KOTWICA MMA TEAM 2 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
3. Octagon Team 2 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
4. DAAS Berserkers Team Bielsko Biała 1 x złoto – 2 x srebro – 2 x brąz
5. SHARK TOP TEAM 2 x złoto – 0 x srebro – 1 x

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 93 kg

1. Jenek Kamil (Fightman)
2. Pawlak Rafał (Atleta Fight Club)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Cuber Jakub (KOTWICA MMA TEAM)
2. Owsiany Dominik (MMA Krosno)
3. Kawka Michał (Warszawskie Centrum Atletyki)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Mitko Mateusz (Octagon Team)
2. Janikowski Krzysztof (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)
3. Chmiel Marcin (OLIMPUS FIGHT CLUB)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Kiermaszek Sebastian (Octagon Team )
2. Ludwiński Dominik (Szkoła Walki Drwala)
3. Kozik Szczepan (Fightman)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Szkaradek Kamil (Grappling Kraków)
2. Bałasz Eryk (KOTWICA MMA TEAM)
3. Ferro Giuseppe (Grappling Kraków)

Turniej Junior do 84 kg

1. Ziółko Samuel (Fightman)
2. Senkowski Remigiusz (Oświęcimski Klub MMA)
3. Mytnik Igor (SHARK TOP TEAM)

Turniej Junior do 77 kg

1. Więcek Wiktor (KOTWICA MMA TEAM)
2. Plewa Kacper (NKSW)
3. Sobieraj Dominik (Fight Club Bytom)

Turniej Junior do 70 kg

1. Bielaś Wojciech (Olimpus Fight Club)
2. Sitarz Wojciech (Fight Club Bytom)
3. Karadag Deniz (Szkoła Walki Drwala)

Turniej Junior do 66 kg

1. Wieczorek Cyprian (GB Spartan Team Chorzów)
2. Dymiński Dominik (GB Spartan Team Chorzów)
3. Burta Jakub (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

Turniej Junior do 61 kg

1. Balko Mateusz (Fight Club Bytom)
2. Panna Krzysztof (Fightman)
3. Knap Hubert  (Fightman)

Turniej Pierwszy Krok OPEN

1. Szkatulski Kornel (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)
2. Oleszczuk Paweł (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)
3. Shulezhko Iurii (Brak klubu)

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

1. Dymitrów Mariusz (Brak klubu)
2. Szewczyk Dawid  (Fightman)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Michalski Jakub (Klub Sportów Walki Eskulap Otwock)
2. Wielgosz Filip (Oświęcimski Klub MMA)
3. Anielski Nicolas (OLIMPUS FIGHT CLUB)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Kowalski Jakub (SHARK TOP TEAM)
2. Dadas Paweł (Klub Sportów Walki Eskulap Otwock)
3. Białek Szymon (Veto Team Bielsko-Biała )

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Rezler Paweł (Sportowe Zagłębie )
2. Hejdukowski Marcin (Octagon Team )
3. Kubica Kamil (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Sokołowski Marcin (SHARK TOP TEAM)
2. Rajca Damian (Szkoła Walki Drwala)
3. Śmiatek Eryk (Ronin Świętochłowice)

Turniej Ograniczona Formuła Senior Kobiet do 57 kg

1. Zygmunt Danuta (Szkoła Walki Drwala)
2. Szpiczakowska Aleksandra (KOTWICA MMA TEAM)

Turnieje Ju-Jitsu No Gi

Turniej Ju-Jitsu No Gi Senior do 66 kg

1. Młynarczyk Rafał ((Oświęcimski Klub MMA)
2. Błachut Dawid (Kotwica MMA Team)
3. Wojańczyk Daniel (Olimpus Fight Club)

Turniej Ju-Jitsu No Gi Senior do 70 kg

1. Pietryka Maciej (MMA Krosno)
2. Karkoszka Kacper (Octagon Team)
3. Grosicki Andrzej (Olimpus Fight Club)

Turniej Ju-Jitsu No Gi Senior do 77 kg

1. Pudełek Gabriel (Fightman)
2. Szyndlar Kamil (Kotwica MMA Team)
3. Owsiany Krzysztof (MMA Krosno)

Turniej Ju-Jitsu No Gi Senior do 84 kg

1. Rogóż Patryk (Fightman)
2. Salomon Grzegorz (Next Level BJJ Opole)
3. Nikołajczyk Łukasz (Atleta Fight Club)

Turniej Ju-Jitsu No Gi Junior do 66 kg

1.Początko Dominik (Fightman)
2. Pyrdoł Szymon (Fight Club Bytom)