Podsumowanie ALMMA 173 Bydgoszcz i Akademickich Mistrzostw Polski MMA

Klasyfikacja generalna

1. Golden Dragon Bydgoszcz 3 x złoto – 4 x srebro – 0 x brąz
2. GŁD Team Piła 2 x złoto – 2 x srebro – 2 x brąz
3. No Limit Toruń 2 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
4. XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz 0 x złoto – 4 x srebro – 3 x brąz
5. Berserker Szczecin 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Wróbel Kacper (SHARK TOP TEAM)
2. Arent Kacper (Golden Dragon Bydgoszcz )

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Szuman Dawid (No Limit Toruń)
2. Winiarczyk Kamil ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)
3. Walczak Bartosz (Fit&Fun MMA Team)

Turniej Junior do 84 kg

1. Hec Adam (MMA Czarni Słupsk )
2. Dutkowski Kacper (GŁD Team Piła)

Turniej Junior do 77 kg

1. Wieczorek Szymon (Walka Gniezno)
2. Oleksy Jakub (Golden Dragon Bydgoszcz )

Turniej Junior do 66 kg

1. Rogalski Tymoteusz (Fit&Fun MMA Team)
2. Trepiński Oskar (Golden Dragon Bydgoszcz )
3. Hudzik Kacper (GŁD Team Piła)

Turniej Junior do 61 kg

1. Borta Kacper (ASW Black Panther Bydgoszcz)
2. Strzelczyk Oskar (MMA Czarni Słupsk )
3. Strzałka Szymon (SHARK TOP TEAM)

Turniej Pierwszy Krok OPEN

1. Makucki Michał (GŁD Team Piła)
2. Niemienionek Krzysztof (Brak klubu)
3. Ivanchenko Roman (Brak klubu)

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

1. Matuszak Dawid (GŁD Team Piła)
2. Badocha Łukasz (Berserkers Team Stargard )
3. Czarnecki Paweł (Brak klubu)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Witkowski Damian (No Limit Toruń)
2. Kaczmarek Piotr (Academia Gorila Żyrardów)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Maćkała Hubert (Berserkers Team Kołobrzeg)
2. Pawłowski Bartosz ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)
3. Kędzierski Patryk ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Alot Daniel (Brak klubu)
2. Łączkowski Sylwester (No Limit Toruń)
3. Strzałka Adrian (SHARK TOP TEAM)

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Winiarski Radosław (Golden Dragon Bydgoszcz )
2. Karaszewski Filip ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)
3. Łukasik Szymon (GŁD Team Piła)

Turniej Ograniczona Formuła Senior +66 kg

1. Wojdat Marta (Golden Dragon Bydgoszcz)
2. Fornal Lara (Academia Gorila Żyrardów)

Akademickie Mistrzostwa Polski do 84 kg

1. Szalast Kacper (Academia Gorilla)
2. Lewandowski Bartosz (Octopus Łódź)
3. Sparzak Piotr (Aligatores Warszawa)

Akademickie Mistrzostwa Polski do 77 kg

1. Szczepaniak Oskar (Berserker Szczecin )
2. Wyroślak Gracjan (GŁD Team Piła)
3. Siegert Oskar ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)

Akademickie Mistrzostwa Polski do 70 kg

1. Stępkowski Mikołaj (Berserker Szczecin)
2. Sieg Paweł (XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)
3. Pilarski Michał (XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)

Akademickie Mistrzostwa Polski do 66 kg

1. Nalewajko Adrian (Golden Dragon Bydgoszcz)
2. Zadorozhny Alik (Golden Dragon Bydgoszcz)

Turnieje BJJ No Gi Białe Pasy

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 66 kg

1. Winiarczyk Kamil (XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)
2. Karaszewski Filip (XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 77 kg

1. Zabówka Piotr (MMA Czarni Słupsk)
2. Szatkowski Dominik (XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)
3. Wieczorek Szymon (Walka Gniezno)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 84 kg

1. Zabówka Krzysztof (MMA Czarni Słupsk)
2.  Drążek Mikołaj (XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)
3. Miąskowski Jarosław (No Limits Toruń)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy OPEN

1. Gorący Adrian (GŁD Team Piła)
2. Baranowski Mateusz
3. Ryciak Eryk (Unique Fight Club)