Podsumowanie ALMMA 172 Lublin

Klasyfikacja generalna

1. Szkoła Walki Drwala 5 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
2. MKS Lubartów 2 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
2. Gladio 2 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
4. Gym MMA Lublin 1 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
5. Stal Łańcut Sekcja Sztuk Walki 0 x złoto – 3 x srebro – 0 x brąz

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 93 kg

1. Borowiec Karol (Gladio)
2. Czerniec Daniel (Gym MMA Lublin)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Młynarczyk Rafał (Oświęcimski Klub MMA)
2. Szymański Patryk (Aligatores Warszawa)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Ludwiński Dominik (Szkoła Walki Drwala)
2. Grzeszczak Paweł (Gladio)

Turniej Junior do 77 kg

1. Błaziak Marcin (Gladio)
2. Szczepaniak Mateusz (MKS Lubartów)
3. Gawda Mikołaj (Brak klubu)

Turniej Junior do 70 kg

1. Olszta Krystian (MKS Lubartów)
2. Nowosad Jakub (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm)
3. Stanicki Wojciech (Brak klubu)

Turniej Junior do 66 kg

1. Poprawa Krystian (United Gym)
2. Prządka Maciej (Forca Dęblin)
3. Falkowski Aleksander (Ludus Żuromin)

Turniej Junior do 61 kg

1. Kisielewski Karol (Szkoła Walki Drwala)
2. Bednarczyk Patryk (Gym MMA Lublin)
3. Wojciechowski Jan (Shootfighters Lublin)

Turniej Pierwszy Krok OPEN

1. Gawryjołek Kamil (Sportowe Puławy)
2. Kaniewski Sebastian (Stal Łańcut Sekcja Sztuk Walki)
3. Kuchta Michał (Warszawskie Centrum Atletyki)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Śniadowski Sylwester (Gym MMA Lublin)
2. Szupernak Jakub (Stal Łańcut Sekcja Sztuk Walki)
3. Michalski Jakub (Klub Sportów Walki Eskulap Otwock)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Szyndlar Kamil (Szkoła Walki Drwala)
2. Dadas Paweł (Brak klubu)
3. Mazur Paweł (Brak klubu)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Nowaczkiewicz Jakub (Szkoła Walki Drwala)
2. Kasperek Krystian (Gladio Niemce)
3. Bębacz Jakub (SK Kickboxing Kielce)

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Braszko Krzysztof (MKS Lubartów)
2. Styrnik Rafał (Stal Łańcut Sekcja Sztuk Walki)
3. Olszak Krystian (Forca Dęblin)

Turniej Ograniczona Formuła Senior Kobiet do 57 kg

1. Szpiczakowska Aleksandra (Szkoła Walki Drwala)
2. Zygmunt Danuta (Szkoła Walki Drwala)
3. Krępecka Aleksandra (K1 Fighting Center)

Turniej BJJ No Gi

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 66 kg

1.Lepianka Piotr (Brak klubu)
2. Stawarski Mateusz (Brak klubu)
3. Ksiądz Jakub (MKS Lubartów)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 70 kg

1.Młynarczyk Rafał (Oświęcimski Klub MMA)
2. Brzozowski Daniel (Gladio Niemce)
3. Wnuk Mariusz (Gladio Niemce)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 77 kg

1. Buczkowski Patryk (SK Kickboxing Kielce)
2. Średniowski Szymon (Stal Łańcut Sekcja Sportów Walki)
3. Radwański Bartosz (Marga SFG Radom)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 84 kg

1. Polit Damian (MKS Lubartów)
2. Barczak Mateusz (MKS Lubartów)
3. Krukowski Wiktor (Gladio)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 93 kg

1. Polit Damian (MKS Lubartów)
2. Chorąży Jakub (Eko Różanka Pankration Team)
3. Krukowski Wiktor (Gladio)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy OPEN

1. Sadowski Piotr (Sportowy Białystok Team)
2. Czerniec Daniel (Gym MMA Lublin)