Podsumowanie ALMMA 141 Słupsk

Klasyfikacja drużynowa

 
1. MMAtaleo Słupsk
2. MLA – Marcin Łazarz Academy
3. Ronin Gold Team Koszalin
4. Golden Dragon Bydgoszcz
5. Gorillas Koszalin
6. MMA Czarni Słupsk
 
 

 

Ranking mężczyzn

Turniej Full Contact do 84 kg

1. Szymański Marcin (Brak klubu)
2. Trela Emil (Brak klubu)
3. Sowa Krzysztof (Berserkers Team Białogard)

Turniej Full Contact do 77 kg

1. Romański Dawid (AKS Grappling Białogard)
2. Krych Filip (Brak klubu)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 93 kg

1. Szymański Marcin (Brak klubu)
2. Bednarek Tomasz (Ronin Gold Team Koszalin)
3. Gołąbek Michał (Baltic Fighters Gdańsk )

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Noczyński Tomasz  (Budokan Gdańsk)
2. Ferber Patryk (MMAtaleo Słupsk)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Pasternak Maciej (Gorillas Koszalin)
2. Herczyk Oskar (Baltic Fighters Gdańsk )
3. Meyer Piotr (MMA Czarni Słupsk )

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Salwowski Krzysztof (MMAtaleo Słupsk)
2. Tyburczy Damian (MMAtaleo Słupsk)
3. Reczek Mateusz (Brak klubu)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Kowalski Aleksander (Golden Dragon Bydgoszcz )
2. Piwowarczyk Grzegorz (MMAtaleo Słupsk)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 61 kg

1. Nalewajko Adrian (Golden Dragon Bydgoszcz )
2. Lynko Vladyslav  (MMAtaleo Słupsk)

Turniej Junior do 77 kg

1. Niewiadomski Natan (Berserkers Team Kołobrzeg)
2. Kobylecki Damian (Przemol Boxing Team)

Turniej Junior do 70 kg

1. Ciemny Kacper (MLA – Marcin Łazarz Academy)
2. Ciemny Jakub (MLA – Marcin Łazarz Academy)
3. Wiewiórski Michał (MMAtaleo Słupsk)

Turniej Junior do 66 kg

1. Spychalski Dominik (MLA – Marcin Łazarz Academy)
2. Mucha Michał (MMAtaleo Słupsk)
3. Szuman Dawid (Brak klubu)

Turniej Junior do 61 kg

1. Stabach Grzegorz (MLA – Marcin Łazarz Academy)
2. Goździński Aleksander (MMA Czarni Słupsk )

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

1. Scharbak Viktor (MMAtaleo Słupsk)
2. Szadowiak Jakub (Energy Gold Team Police)
3. Gibowski Łukasz (Ronin Gold Team Koszalin)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Pilarczyk Mirosław (MLA – Marcin Łazarz Academ)
2. Radziwiłłowicz Kuba (MMA Czarni Słupsk )
3. Besarab Adam(MMA Czarni Słupsk )

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Janus Grzegorz (Gold Team Polska)
2. Adkonis Filip (Baltic Fighters Gdańsk )
3. Dudzik Dominik (MMAtaleo Słupsk)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Wieliczko Adrian (Ronin Gold Team Koszalin)
2. Dzięgiel Aleksander (Sparta Fight Team)
3. Czarnowski Mariusz (MMA Czarni Słupsk )

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Rusin Mateusz (Ronin Gold Team Koszalin)
2. Nowiński Sebastian (Gorillas Koszalin)
3. Szczerek Sebastian (Przemol Boxing Team)
 
 

Turnieje BJJ No Gi

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 66 kg

1. Soboń Eryk (Berserkers Team Kołobrzeg)

2. Raba Jakub (Przemol Boxing Team)

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 70 kg

1. Berkieta Maciej (MMA Czarni Słupsk)

2. Kościołek Wiktor (Berserkers Team Kołobrzeg)

3. Katowicz Adrian (Przemol Boxing Team)

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 77 kg

1. Trzciński Zbigniew (Berserkers Team Kołobrzeg)

2. Niewiadomski Natan (Berserkers Team Kołobrzeg)

3. Tęcza Hieronim (Przemol Boxing Team)

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 84 kg

1. Andruszko Jacek (MMA Czarni Słupsk)

2. Noczyński Tomasz (MMA Czarni Słupsk)

3. Baranowski Mateusz (No Limits Inowrocław)

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 93 kg

1. Bednarek Tomasz

2. Szadowiak Jakub (Energy Gold Team)

3. Krzysztofiak Dawid

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy OPEN

1. Bednarczyk Wojciech (Berserkers Team Kołobrzeg)

2. Kuliński Mateusz (MMA Czarni Słupsk)

3. Chmura Sławomir (Przemol Boxing Team)

 

Turniej BJJ No Gi Niebieskie Pasy do 77 kg

1. Włodarski Maciej (Berserkers Team Kołobrzeg)

2. Wójcik Krzysztof

 

Turniej BJJ No Gi Niebieskie Pasy do 84 kg

1. Trela Emil

2. Radyński Patryk

 

Turniej BJJ No Gi Niebieskie Pasy OPEN

1. Włodarski Maciej (Berserkers Team Kołobrzeg)

2. Krawczyk Oskar

 

Turniej BJJ No Gi Elita do 77 kg

1. Janus Grzegorz (Gold Team Polska)

2. Stachnik Szymon (Ronin Gold Team Koszalin)

 

Turniej BJJ No Gi Elita do 93 kg

1. Werema Kacper (Ronin Gold Team Koszalin)

2. Sowa Krzysztof (AKS Grappling Białogard)

 

 

 

Nagrody specjalne:

 

Edytuj wpis

about:blankZmień rodzaj lub styl blokuDodaj tytułPodsumowanie ALMMA 141 Słupsk

Klasyfikacja drużynowa

1. MMAtaleo Słupsk2. MLA – Marcin Łazarz Academy3. Ronin Gold Team Koszalin
4. Golden Dragon Bydgoszcz
5. Gorillas Koszalin6. MMA Czarni Słupsk

Ranking mężczyzn

Turniej Full Contact do 84 kg

1. Szymański Marcin (Brak klubu)
2. Trela Emil (Brak klubu)
3. Sowa Krzysztof (Berserkers Team Białogard)

Turniej Full Contact do 77 kg

1. Romański Dawid (AKS Grappling Białogard)
2. Krych Filip (Brak klubu)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 93 kg

1. Szymański Marcin (Brak klubu)
2. Bednarek Tomasz (Ronin Gold Team Koszalin)
3. Gołąbek Michał (Baltic Fighters Gdańsk )

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Noczyński Tomasz  (Budokan Gdańsk)2. Ferber Patryk (MMAtaleo Słupsk)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Pasternak Maciej (Gorillas Koszalin)
2. Herczyk Oskar (Baltic Fighters Gdańsk )
3. Meyer Piotr (MMA Czarni Słupsk )

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Salwowski Krzysztof (MMAtaleo Słupsk)2. Tyburczy Damian (MMAtaleo Słupsk)
3. Reczek Mateusz (Brak klubu)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Kowalski Aleksander (Golden Dragon Bydgoszcz )
2. Piwowarczyk Grzegorz (MMAtaleo Słupsk)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 61 kg

1. Nalewajko Adrian (Golden Dragon Bydgoszcz )
2. Lynko Vladyslav  (MMAtaleo Słupsk)

Turniej Junior do 77 kg

1. Niewiadomski Natan (Berserkers Team Kołobrzeg)2. Kobylecki Damian (Przemol Boxing Team)

Turniej Junior do 70 kg

1. Ciemny Kacper (MLA – Marcin Łazarz Academy)2. Ciemny Jakub (MLA – Marcin Łazarz Academy)
3. Wiewiórski Michał (MMAtaleo Słupsk)

Turniej Junior do 66 kg

1. Spychalski Dominik (MLA – Marcin Łazarz Academy)2. Mucha Michał (MMAtaleo Słupsk)
3. Szuman Dawid (Brak klubu)

Turniej Junior do 61 kg

1. Stabach Grzegorz (MLA – Marcin Łazarz Academy)
2. Goździński Aleksander (MMA Czarni Słupsk )

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

1. Scharbak Viktor (MMAtaleo Słupsk)2. Szadowiak Jakub (Energy Gold Team Police)
3. Gibowski Łukasz (Ronin Gold Team Koszalin)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Pilarczyk Mirosław (MLA – Marcin Łazarz Academ)
2. Radziwiłłowicz Kuba (MMA Czarni Słupsk )3. Besarab Adam(MMA Czarni Słupsk )

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Janus Grzegorz (Gold Team Polska)
2. Adkonis Filip (Baltic Fighters Gdańsk )
3. Dudzik Dominik (MMAtaleo Słupsk)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Wieliczko Adrian (Ronin Gold Team Koszalin)
2. Dzięgiel Aleksander (Sparta Fight Team)3. Czarnowski Mariusz (MMA Czarni Słupsk )

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Rusin Mateusz (Ronin Gold Team Koszalin)2. Nowiński Sebastian (Gorillas Koszalin)
3. Szczerek Sebastian (Przemol Boxing Team)

Turnieje BJJ No Gi

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 66 kg

1. Soboń Eryk (Berserkers Team Kołobrzeg)

2. Raba Jakub (Przemol Boxing Team)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 70 kg

1. Berkieta Maciej (MMA Czarni Słupsk)

2. Kościołek Wiktor (Berserkers Team Kołobrzeg)

3. Katowicz Adrian (Przemol Boxing Team)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 77 kg

1. Trzciński Zbigniew (Berserkers Team Kołobrzeg)

2. Niewiadomski Natan (Berserkers Team Kołobrzeg)

3. Tęcza Hieronim (Przemol Boxing Team)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 84 kg

1. Andruszko Jacek (MMA Czarni Słupsk)

2. Noczyński Tomasz (MMA Czarni Słupsk)

3. Baranowski Mateusz (No Limits Inowrocław)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 93 kg

1. Bednarek Tomasz

2. Szadowiak Jakub (Energy Gold Team)

3. Krzysztofiak Dawid

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy OPEN

1. Bednarczyk Wojciech (Berserkers Team Kołobrzeg)

2. Kuliński Mateusz (MMA Czarni Słupsk)

3. Chmura Sławomir (Przemol Boxing Team)

Turniej BJJ No Gi Niebieskie Pasy do 77 kg

1. Włodarski Maciej (Berserkers Team Kołobrzeg)

2. Wójcik Krzysztof

Turniej BJJ No Gi Niebieskie Pasy do 84 kg

1. Trela Emil

2. Radyński Patryk

Turniej BJJ No Gi Niebieskie Pasy OPEN

1. Włodarski Maciej (Berserkers Team Kołobrzeg)

2. Krawczyk Oskar

Turniej BJJ No Gi Elita do 77 kg

1. Janus Grzegorz (Gold Team Polska)

2. Stachnik Szymon (Ronin Gold Team Koszalin)

Turniej BJJ No Gi Elita do 93 kg

1. Werema Kacper (Ronin Gold Team Koszalin)

2. Sowa Krzysztof (AKS Grappling Białogard)

Nagrody specjalne: