Podsumowanie ALMMA 139 Lublin

Klasyfikacja generalna

1. Spartakus Rzeszów
2. Cross Fight Radom
3. Gladio
4. MKS Kalina Lublin
5. Dziki Wschód

Ranking mężczyzn

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Borowiec Karol(Gladio)
2. Kuna Konrad(Gladio)
3. Czerniec Daniel (MKS Kalina Lublin )

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

 1. Kułak Artur(S4 Fight&CrossGym)
2. Pień Tymoteusz (Gladio)
3. Masierak Adrian (Gladio)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Tykhonchuk Oleh (Gladio)
2. Porada Robert (Cross Fight Radom)
3. Lewandowski Oktawian (MMA Siedlce)

Turniej Junior do 84 kg

1. Perzanowski Kamil(SPARTANS)
2. Nestorowicz Mateusz(MKS SAMBO CHEŁM )

Turniej Junior do 77 kg

1. Jedziniak Krzysztof(Spartakus Rzeszów)
2. Dziubecki Aleksander (Copacabana Piotrków Trybunalski)
3. Karpiej Adrian(MKS SAMBO CHEŁM )

Turniej Junior do 70 kg

1. Esiava Giorgi(MKS Kalina Lublin )
2. Jędryszczak Brajan(Cross Fight Radom)
3. Bieniasz Mateusz (Spartakus Rzeszów)

Turniej Junior do 66 kg

 1. Burz Krzysztof (Spartakus Rzeszów)
2. Bieniasz Mateusz (Spartakus Rzeszów)
3. Kypjatkov Wołodym (MKS SAMBO CHEŁM )

Turniej Junior do 61 kg

1. Szymański Marcel (Dziki Wschód)
2. Nowaczenko Daniel (Dziki Wschód)
3. Jaroszyński Robert (MKS Kalina Lublin )

Turniej Pierwszy krok do 93 kg

1. Majewski Piotr (Cross Fight Radom)
2. Małek Piotr (Factory Gym Fight)
3. Drozd Paweł (Lublinianka MMA)

Turniej Pierwszy krok do 84 kg

1. Defiński Daniel (Cross Fight Radom)
2. Jarocki Marcin (MKS Kalina Lublin )
3. Szwajkowski Patryk (Dziki Wschód)

Turniej Pierwszy krok do 77 kg

1. Akhmadov Baysangur(MKS SAMBO CHEŁM )
2. Sobolewski Adrian (Cross Fight Radom)
3. Pawłowski Bartłomiej (Gladio)

Turniej Pierwszy krok do 70 kg

1. Abdurzakov Mansur(MKS Kalina Lublin )
2. Berezovskyi Artur (MKS Kalina Lublin )
3. Gorchynskyi Iaroslav (Brak klubu)

Turniej Pierwszy krok do 66 kg

1. Grzeszczak Paweł (Gladio)
2. Porębny Jakub (Spartakus Rzeszów)
3. Czarnecki Bartłomiej (Legiony Mniów)

Turniej Pierwszy krok do 61 kg

1. Rewera Bartosz (Spartakus Rzeszów)
2. Kisiel Karol (Cross Fight Radom)

Mistrzostwa Polski MMA Młodzieżowiec do 84 kg

1. Krztoń Maciej (Spartakus Rzeszów)
2. Szwajkowski Patryk (Dziki Wschód)

Mistrzostwa Polski MMA Młodzieżowiec do 66 kg

 1. Więcaszek Kacper (Cross Fight Radom)
2. Pryjda Kamil(Spartakus Rzeszów)
3. Śliwiński Robert(Gladio)

Mistrzostwa Polski MMA Młodzieżowiec do 61 kg

1. Filip Witold (Spartakus Rzeszów)
2. Gruszka Michał (Cross Fight Radom)
3. Chudzik Patryk (GKS Górnik Łęczna – MMA)

Ranking kobiet

Turniej Kobiet OFS +66 kg

1. Demczuk Beata(Dziki Wschód)
2. Sobek Karolina(Spartakus Rzeszów)