Podsumowanie ALMMA 137 Borzęcin

Klasyfikacja generalna

1. SK Kickboxing Kielce
2. Legion Team Tarnów
3. Fightman
4. Spartakus Team Zakopane

Ranking mężczyzn

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Czernik Igor (Dexters Team)
2. Pudło Mateusz (Strefa Sportów Walki Artfight Rzeszów)
3. Mach Maciej (Dexters Team)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Nalepka Daniel (Legion Team Tarnów)
2. Dziewięcki Jacek (SK Kickboxing Kielce)
3. Kociołek Krystian (Dexters Team)

Turniej Junior do 84 kg

1. Szarpak Szymon (MMA Krosno)
2. Wilk Mateusz (Centrum Sportów Walki Kraków Nowa Huta)

Turniej Junior do 77 kg

1. Ziółko Samuel (Fightman)
2. Nawrot Mateusz (SK Kickboxing Kielce)
3. Kopacz Łukasz (Fightman)

Turniej Junior do 70 kg

1. Mucha Dominik (Legion Team Tarnów)
2. Michalik Łukasz (Halny Nowy Sącz/Sekcja )
3. Garwol Wiktor (Halny Nowy Sącz/Sekcja )

Turniej Junior do 66 kg

1. Lelito Krzysztof (Halny Nowy Sącz/Sekcja )
2. Domałaczny Sebastian (Spartakus Team Zakopane)

Turniej Junior do 61 kg

1. Knap Hubert (Fightman)
2. Musioł Aleksander (SK Kickboxing Kielce)
3. Chodakowski Mateusz (SK Kickboxing Kielce)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Kubicki Maciej (SK Kickboxing Kielce)
2. Suwara Mateusz (Grappling Kraków)
3. Charmuszko Mariusz (Rio Grappling Wrocław)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Lekki Mikołaj (Pankration Team Rzeszów)
2. Lachcik Paweł (Pankration Team Rzeszów)
3. Gąsienica Darek (Spartakus Team Zakopane)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Wszołek Aleksander (Spartakus Team Zakopane)
2. Ludwiński Dominik (Legion Team Tarnów)
3. Lachcik Dominik (Pankration Team Rzeszów)

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Ruchała Robert (Grappling Kraków)
2. Korzeniowski Kamil (MMA Krosno)
3. Moshynets Andrii (Spartakus Team Zakopane)

Turniej BJJ No Gi

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 66 kg

1. Faron Damian (Halny Nowy Sącz)

2. Musioł Aleksander (SK Kickboxing Kielce)

3. Chodakowski Mateusz (SK Kickboxing Kielce)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 70 kg

1. Nalepka Daniel (Legion Team Tarnów)

2. Bryndal Maciej (Centrum Sportów Walki Kraków Nowa Huta)

3. Czarnecki Bartek (Legiony Mniów)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 84 kg

1. Wołczyk Łukasz (Legiony Mniów)

2. Szarpak Szymon (MMA Krosno)

3. Kubicki Maciej (SK Kickboxing Kielce)

Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy do 84 kg

1. Jędryczka Sebastian

2. Paliga Adrian (Rio Grappling Dąbrowa Górnicza)

3. Pudło Mateusz (Strefa Sportów Walki Artfight Rzeszów)