Podsumowanie ALMMA 136 Świętochłowice

Klasyfikacja generalna

1. Octagon Team 5 x złoto – 2 x srebro – 2 x brąz
2. Cross Fight Radom 4 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
3. DAAS Berserkers Team Bielsko Biała 2 x złoto – 4 x srebro – 3 x brąz
4. Silesian Cage Club 1 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
5. RAPAX MMA Siemianowice 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
6. MMATADORES Katowice 1 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
6. Rio Grappling Club Monster-Rybnik 1 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz

Ranking mężczyzn

 

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Jonderko Daniel(Rio Grappling Club Monster-Rybnik ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Pietruszka Sylwester(Berserkers Venganza Racibórz) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Stańczuk Jakub(Jatubaht Szczecin) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Martynik Dawid(Octagon Team ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria OPEN

 

1. Ozga Jakub(Cross Fight Radom) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Oleksy Michał(Bastion Tychy) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Csapek Arno(Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Klapsia Patryk(Fighting X Club) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

 

1. Pach Michał (Cross Fight Radom) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Pezda Michał(Octagon Team ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

 1. Kois Wojciech (Gold Team Polska) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Libuszewski Patryk(MMA Krosno) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Skrzek Marcin(Cross Fight Radom) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

 

1. Szumlas Paweł(DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Sacharuk Łukasz(Pride Złotoria) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Wywioł Kuba(Octagon Team ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Martynik Patryk(Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Maleszewski Marcin(Spartan Knurów ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

 

1. Kuczeński Jakub (Wataha Sosnowiec) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Raba Maciej (Forca Brava Gold Team Polska) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Bałasz Eryk(DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

 

1. Tabor Dominik (Natal Gold Team) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Pach Damian (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Sochański Kasjan (Bebson Gold Team Bielawa) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Zylla Alan (Atleta Fight Club) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Drabek Rafał (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Sewera Michał (Fighting X Club) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Kiermaszek Sebastian (Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Gajda Ignacy (Forca Brava Gold Team Polska) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Ostrowski Patryk (Silesian Cage Club) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

 1. Piłat Dawid (Cross Fight Radom) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Burian Wojciech (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Ślebioda Konrad (Gwardia Tychy ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

 

1. Koszowski Robert (MMATADORES Katowice) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Musiał Michał (Silesian Cage Club) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Anthony Samuel(Octagon Team ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria OPEN

1. Kołodziejczyk Dawid (SPARTAN Myślenice ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Baranowski Piotr(B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Mościński Łukasz (Adrenalina Fight Częstochowa) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Wuwer Szymon (Fighting X Club) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Sowa Damian (Rio Grappling Club Monster-Rybnik ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Dudek Adrian (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kowalski Piotr (SKS Kick-Boxing Viktoria Szydłowiec) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Grzemski Patryk (Kong Sao) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Wiewióra Adam (Silesian Cage Club) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Szargut Krzysztof (Kodokan Gliwice ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kłaptocz Paweł (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Widenka Mateusz (Octagon Team) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Góras Maciej (RAPAX MMA Siemianowice) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Cieśla Szymon (Forca Brava Gold Team Polska) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Więcaszek Kacper (Cross Fight Radom) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Pietryka Maciej(MMA Krosno) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kempczyński Rafał(DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Dąbrowski Kamil (RAPAX MMA Siemianowice) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Gruszka Michał (Cross Fight Radom) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Ranking kobiet

 

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 61 kg

1. Giemza Paulina(Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kuśnierz Karolina(DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Witoszek Agata (MMATADORES Katowice) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Turnieje BJJ No Gi

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 66 kg

1. Pietryka Maciej (MMA Krosno)

2. Chruściel Tomasz (Octagon)

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 70 kg

1. Pietras Łukasz (Silesian Cage Club)

2. Wróbel Tomasz (RAPAX MMA Siemianowice Śląskie)

3. Grzeżółkowski Mateusz (UKS Ronin)

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 77 kg

1. Zylla Alan (Atleta Fight Club)

2. Kłaptocz Paweł (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

3. Dąbrowski Wojciech (RAPAX MMA Siemianowice Śląskie)

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 84 kg

1. Gojdź Dorian (Olimpus Fight Club)

2. Nowak Kamil (Berserkers Venganza Racibórz)

3. Kozak Radosław (Rio Grappling Club Monster Rybnik)

 

Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy do 93 kg

1. Wuwer Szymon (Rio Grappling Club Monster Rybnik)

2. Wojtalik Artur (Fighting X Club)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *