Podsumowanie ALMMA 135 Krynica Morska

Klasyfikacja generalna

1. S4 Fight&CrossGym 2 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
2. Kaiser Sports Olsztyn 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
2. MMA Czarni Słupsk 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
4. TNT Kobyłka 1 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz

 

 

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Bartoszewicki Maksymilian (Rio Grappling Ostrów Wlkp) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Zakan Krystian (Fighting Division Bydgoszcz) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Pepliński Filip (Baltic Fighters Gdańsk ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Szmajda Jakub (Brak klubu) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Dussa Damian (Mighty Bulls Gdynia) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Kosowski Krystian (S4 Fight&CrossGym) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Piątkowski Łukasz (MMA & BOXING „BULDOG” TEAM) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Drzewiecki Krystian (Bone Breakers Kutno) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Ligenza Kamil (Brak klubu) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Walkusz Jakub – AZP (Ankos Zapasy Poznań ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Piegat Kamil (Dragon Fight Club Sochaczew) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Pawlik Maciej (S4 Fight&CrossGym) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Gliszczyński Michał (Panteon Mistrzów MMA Poznań) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Popławski Szymon (TNT Kobyłka) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Karaś Dawid (Fight Club Aleksandrów- Kujawski ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Maciejewski Kacper (Fenix Warszawa ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Młot Krystian (Berserkers Team Łódź) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Pograniczny Igor (MMA Czarni Słupsk ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Worowski Krzysztof (TNT Kobyłka) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Knap Hubert (Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Grygiel Filip (S4 Fight&CrossGym) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria OPEN

1. Gutowski Przemysław (Brak klubu) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Organezov Ashot (Brak klubu) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Słowik Karol (MMA Czarni Słupsk ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Ciesiun Damian (Klub Sportowy KSM Team Toruń) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Rażyński Arkadiusz (Mighty Bulls Gdynia) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Menacho Vargas Albert (Kaiser Sports Olsztyn) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Jędraczka Sebastian (Rio Grappling Dąbrowa Górnicza ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 57 kg

1. Borowska Katarzyna (S4 Fight&CrossGym) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Ilnicka Paulina (Kaiser Sports Olsztyn) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów