Podsumowanie ALMMA 134 VIP w Jurkowie

Dziękujemy Wam za tak liczne przybycie na „wakacyjną” odsłonę naszych zawodów.  Rekordzistami  byli reprezentanci klubu Jatubaht Szczecin, którzy przejechali 760 km, aby powalczyć o medale – szacunek ! Dziękujemy Wam również za fantastyczną atmosferę, w której przebiegały całe zawody.
Do zobaczenia w Jurkowie za rok !

 

Klasyfikacja generalna

1. Octagon Team 4 x złoto – 5 x srebro – 2 x brąz
2. Spartakus Rzeszów 1 x złoto – 4 x srebro – 1 x brąz
3. Cross Fight Radom 3 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
4. Przemyski Klub Walki Ju Jitsu 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
5. Halny Nowy Sącz/Sekcja 1 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
5. Veto Team Bielsko-Biała 1 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz

 

 

 

Wyniki

Turniej Full Contact do 84 kg

 

 

 

 

 

 

 

1. Mazur Dawid (Przemyski Klub Walki Wręcz)

2. Bolanowski Paweł (Fight Junkies Kielce)

 

 

Turniej Ograniczona Formuła Senior OPEN

 

 

 

 

 

 

 

1. Ozga Jakub (Cross Fight Radom)

2. Chmielewski Adam (S4Fight&Cross Gym)

 

 

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 93 kg

 

 

 

 

 

 

 

1. Fąfara Tomasz (Brak klubu)

2. Wodecki Przemysław (BOA Wodzisław Śląski)

3. Nowak Wojciech (Berserkers Team Venganza Racibórz)

 

 

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

 

 

 

 

 

 

 

1. Pach Michał (Cross Fight Radom)

2. Lassota Sławomir (Spartakus Rzeszów)

3. Cieślar Jakub (Octagon Team)

 

 

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

 

 

 

 

 

 

 

1. Tokarz Przemysław (Octagon Team)

2. Mitko Mateusz (Octagon Team)

3. Krawczyk Michał (Legion Team Tarnów)

 

 

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

 

 

 

 

 

 

 

1. Jackiewicz Jakub (Przemyski Klub Walki Wręcz)

2. Biłas Szymon (Spartakus Rzeszów)

3. Klęczar Robert (Oświęcimski Klub MMA)

 

 

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

 

 

 

 

 

 

 

1. Martynik Patryk (Octagon Team)

2. Martynik Dawid (Octagon Team)

3. Dziopak Bogusław (Brak klubu)

 

 

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 61 kg

1. Filip Witold (Spartakus Rzeszów)

2. Stańczuk Jakub (Jatubaht Szczecin)

3. Suchecki Dawid (Spartakus Zakopane)

 

Turniej Kobiet Ograniczona Formuła Senior do 57 kg

 

 

 

 

 

 

 

1. Giemza Paulina (Octagon Team)

2. Kuśnierz Karolina (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

3. Frączek Alicja (Halny Nowy Sącz)

 

 

Turniej Junior do 77 kg

 

 

 

 

 

 

 

1. Niewiadomski Natan (Berserkers Team Kołobrzeg)

2. Wydra Dominik (Szkoła Walki Drwala)

3. Kopacz Łukasz (Fightman)

 

 

Turniej Junior do 70 kg

 

 

 

 

 

 

 

1. Szczepaniak Oskar (Berserkers Team Szczecin)

2. Kiermaszek Sebastian (Octagon Team)

3. Gajda Ignacy (Forca Brava Gold Team)

 

 

Turniej Junior do 66 kg

 

 

 

 

 

 

 

1. Lelito Krzysztof (Halny Nowy Sącz)

2. Chrobak Patryk (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

3. Janiczak Paweł (Veto Team Bielsko Biała)

 

 

Turniej Junior do 61 kg

 

 

 

 

 

 

 

1. Rutkowski Kevin (Shooters Konin)

2. Wincenciak Aleksander (Bastion Tychy)

3. Chodakowski Mateusz (SK Kickboxing Kielce)

 

 

Turniej Pierwszy Krok OPEN

1. Bąk Paweł (Góral Żywiec Boks)

2. Oleksy Michał (Bastion Tychy)

 

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

 

 

 

 

 

 

 

1. Lubas Arkadiusz (Pankration Team Rzeszów)

2. Szostak Patryk (Spartakus Rzeszów)

3. Wypych Dominik (War Dogs)

 

 

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

 

 

 

 

 

 

 

1. Świczerewski Adrian (Strefa Sportów Walki Artfight Rzeszów)

2. Zając Sergiusz (Spartakus Mielec)

3. Wysmoliński Krzysztof (Octagon Team)

 

 

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

 

 

 

 

 

 

 

1. Doński Sebastian (Veto Team Bielsko Biała)

2. Wiewióra Adrian (SK Kickboxing Kielce)

3. Szteliga Miłosz (Spartakus Rzeszów)

 

 

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

 

 

 

 

 

 

 

1. Widenka Mateusz (Octagon Team)

2. Pawera Adam (Octagon Team)

3. Jarmoliński Michał (Jatubaht Szczecin)

 

 

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

 

 

 

 

 

 

 

1. Piwoński Dawid (Cross Fight Radom)

2. Le Tobiasz (Octagon Team)

3. Korzeniowski Kamil (MMA Krosno)

 

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy OPEN

 

 

 

 

 

 

 

1. Nowak Wojciech (Berserkers Team Venganza Racibórz)

2. Mozdyniewicz Tomasz (Halny Nowy Sącz)

3. Wuwer Bartosz (Octagon Team)

 

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 84 kg

 

 

 

 

 

 

 

1. Labus Michał (Veto Team Bielsko Biała)

2. Maciejowski Robert (DAAS Berskerkers Team Bielsko Biała)

3. Hamdan Rami (Spartakus Rzeszów)

 

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 77 kg

 

 

 

 

 

 

 

1. Abduladirov

2. Hamdan Kamil (Spartakus Rzeszów)

3. Walecki Eryk (Berserkers Team Venganza Racibórz)

 

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 70 kg

 

 

 

 

 

 

 

1. Firek Mateusz (SK Kickboxing Kielce)

2. Curzytek Kacper (Pankration Rzeszów)

3. Selwa Kamil (Spartakus Rzeszów)

 

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 66 kg

 

 

 

 

 

 

 

1. Faron Damian (Halny Nowy Sącz)

2. Chodakowski Mateusz (SK Kickboxing Kielce)

3. Wychowaniec Łukasz (Brak klubu)

 

 

Turniej BJJ No Gi Kobiet OPEN

 

 

 

 

 

 

 

1. Żuchowska Magdalena (S4Fight&Cross Gym)

2. Lelito Anna (Halny Nowy Sącz)

3. Czaderska Weronika (Szkoła Walki Drwala)