ALMMA 113 Kraków

Puchar Polski Południowej

 

Termin i miejsce zawodów

18 czerwca 2016, Ośrodek Olimpijski, ul. Kolna 2, 30-381 Kraków

 

 

 

Klasyfikacja generalna

1. Spartakus Rzeszów 6 x złoto – 3 x srebro – 1 x brąz
2. Grappling Kraków 5 x złoto – 1 x srebro – 5 x brąz
3. Szkoła Walki Drwala 1 x złoto – 4 x srebro – 0 x brąz
4. DAAS Berserkers Team Bielsko Biała  1 x złoto – 3 x srebro – 0 x brąz
5. Spartan Knurów 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
5. Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego  x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz

 

Ranking mężczyzn

Turniej Full Contact – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Bednarczyk Marcin (Spartakus Rzeszów)

2. Bolanowski Paweł (Fight Junkies Kielce)

Turniej Full Contact – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Baran Łukasz (Szkoła Walki Drwala)

2. Szpotowski Paweł (Legnicki Klub Oyama Karate)

Turniej Full Contact – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Czajkowski Alan (Cross Fight Radom)

2. Sobiech Michał (Szkoła Walki Drwala)

3. Szecówka Łukasz (KSW Ofensywa)

Turniej Full Contact – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Sasiński Marcin (Grappling Kraków)

2. Podubnyj Oleksander (Spartakus Rzeszów)

Turniej Full Contact – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Bedrii Nazarii (Spartakus Rzeszów)

2. Tkaczyk Dominik (Radomski Klub Takwon-do)

Turniej OFS – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1.Wilk Kamil (Akademia Sztuk Walki Pawła Krążewskiego)

2. Mazur Kamil (Szkoła Walki Drwala)

Turniej OFS – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Piechota Tomasz (Spartakus Rzeszów)

2. Greń Damian (Octagon Team)

3. Wrona Krzysztof (KEMPO Bushido – KTJMMA Team R. Śląska)

Turniej OFS- kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Wardak Piotr (Grappling Kraków)

2. Warso Michał (Radomski Klub Taekwon-do) –

3. Kozyra Mateusz (Grappling Kraków)

Turniej OFS – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Świder Sebastian (Grappling Kraków)

2. Zawora Krzysztof (Grappling Kraków)

3. Oprządek Michał (Fight Club Niepokorni Orzesze)

Turniej OFS – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Witkowski Adam (Spartan Knurów)

2. Biłas Szymon (Spartakus Rzeszów)

3. Jaśkaniec Jakub (Grappling Kraków)

Turniej OFS – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Pryjda Kamil (Spartakus Rzeszów)

2. Binek Andrzej (Szkoła Walki Drwala)

3. Kuczeński Jakub (Wataha Sosnowiec)

Turniej Junior – kategoria Mężczyźni do 120 kg

1. Biernat Paweł (Spartakus Rzeszów)

2. Waindzoch Dariusz (Valhalla Kluczbork)

Turniej Junior – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Rzemieniewski Remigiusz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

2. Siczek Radosław (Academia Gorilla)

3. Tkaczuk Vitalii (Spartakus Rzeszów)

Turniej Junior – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Cichoń Michał (MOSiR Łaziska Górne)

2. Drabek Rafał (Oświęcimski Klub MMA)

3. Kwapisz Kamil (MMA Wariors Zabrze )

Turniej Junior – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Walecki Eryk (Berserkers Venganza Racibórz)

2. Mach Maciej (Dexters Team)

3. Tomala Michał (Brak klubu)

Turniej Junior – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Kaczmarczyk Patryk (Radomski Klub Taekwon-do )

2. Klęsk Karol (Szkoła Walki Drwala)

3. Rakowicz Szymon (Octagon ŻORY)

Turniej Junior – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Frycz Marcin (Grappling Kraków)

2. Kaczmarek Kacper (Octagon Team )

3. Koszowski Robert (Emers Shidokan )

Turniej Pierwszy Krok – kategoria Mężczyźni do 120 kg

1. Martancik Martin (KASprof Security bul team Orava)

2. Krrsak Jozef (KASprof Security bul team Orava)

3. Wojtas Robert (Grappling Kraków)

Turniej Pierwszy Krok – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Rabiej Michał (Brak klubu)

2. Lorek Kamil (Gladiatores Krapkowice)

3. Fryziel Łukasz (Gladiatores Krapkowice )

Turniej Pierwszy Krok – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Szklarz Mateusz (Octagon ŻORY)

2. Pach Michał (Cross Fight Radom)

3. Harmanza Sylwester (Atleta Fight Club)

Turniej Pierwszy Krok – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Kotula Michał (Grappling Kraków)

2. Pietras Łukasz (Silesian Cage Club)

3. Pasieczny Piotr (Silesian Cage Club)

Turniej Pierwszy Krok – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Firek Mateusz (Alliance)

2. Mędrala Adrian (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

3. Kocur Bartłomiej (Kodokan Gliwice )

Turniej Pierwszy Krok – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Pająk Wojciech (Pretorian Gorzów Wlkp)

2. Zimnal Szymon (Oświęcimski Klub MMA)

3. Jaszczurowski Dawid (Grappling Kraków)

Turniej Pierwszy Krok – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Maleszewski Marcin (Spartan Knurów )

2. Bokowy Adrian (Spartakus Rzeszów)

3. Glinka Przemysław (Klub Sportowy Sparta Jaworzno)

Turniej OFS – kategoria kobiety do 61 kg

1. Baczyńska Natalia (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego )

2. Dobija Natalia (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

3. Wawrzyniak Jarosława (Gracie Barra Łódź)

Turniej OFS – kategoria kobiety do 57 kg

1. Jędrzejczyk Edyta (Veto Team Bielsko-Biała )

2. Kuśnierz Karolina (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

3. Lemiesz Karolina (Grappling Kraków)