Podsumowanie ALMMA 191 Sochaczew

Klasyfikacja generalna MMA

1. Arrachion Olsztyn
2. Poland Top Team Grudziądz
2. KOTWICA MMA TEAM
4. Rio Grappling Club Wrocław
5. Pepe MMA Zielona Góra
6. Fight Club Bytom

Turniej Full Contact OPEN

1. Bujkowski Damian (Berserker’s Team Suwałki)
2. Lęcznar Jakub (Top Team Rzeszów)

Turniej Full Contact do 84 kg

1. Świder Arkadiusz (Arrachion Olsztyn)
2. Żak Adrian (GKS Górnik Łęczna – MMA)
3. Cwalina Krystian (Black Horse MMA Łomża )

Turniej Full Contact do 77 kg

1. Kozłowski Dawid (Pepe MMA Zielona Góra)
2. Kuczmarski Dawid (Arrachion Olsztyn)
3. Arnista Piotr (Black Horse MMA Łomża )

Turniej Full Contact do 70 kg

1. Irlik Roger (KOTWICA MMA TEAM)
2. Kazieczko Wojciech (Pepe MMA Zielona Góra)
3. Bulecki Bogdan (Akademia Sportów Walki Wilanów)

Turniej Full Contact do 66 kg

1. Pokorski Piotr (Arrachion Olsztyn)
2. Hadała Kamil (KOTWICA MMA TEAM)

Turniej Ograniczona Formuła Senior OPEN

1. Czubak Jacek (Aligatores Warszawa)
2. Malinowski Michał (Fanatycy Sportów Walki)
3. Petka Szymon (KOTWICA MMA TEAM)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 93 kg

1. Szalast Kacper (Aligatores Warszawa)
2. Rudnik Hubert (Cross Fight Radom)
3. Kupczyk Jarosław (Rio Grappling Club Wrocław)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Dragański Bartłomiej (Dragon Fight Club Sochaczew)
2. Stasiewicz Karol (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki)
3. Kosiński Rafał (Arrachion Olsztyn)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Błaziak Marcin (Gladio)
2. Wojciechowski Filip (Gold Team Polska)
3. Dziubecki Aleksander (Copacabana Piotrków Trybunalski)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Flasz Mateusz (Fight Club Bytom)
2. Kowalski Adam (Arrachion Olsztyn)
3. Wieliczko Adrian (Ronin Gold Team Koszalin)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Grzeszczak Paweł (Gladio)
2. Oracki Sebastian (ASW Black Panther Bydgoszcz)
3. Hajmowicz Artur (Mighty Bulls Gdynia)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 61 kg

1. Ściegliński Jakub (Cross Fight Radom)
2. Kowalczyk Krystian (Fight Club Łomża )
3. Lizakowski Piotr (Akademia Sportów Walki Wilanów)

Turniej Junior do 93 kg

1. Woszczyński Szymon (Shooters Konin)
2. Cichocki Jakub (Poland Top Team Grudziądz )

Turniej Junior do 84 kg

1. Gręda Dominik (Victoria Ostrołęka
2. Grys Oliwier (Top Team Rzeszów)
3. Piwko Damian (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego )

Turniej Junior do 77 kg

1. Lenart Oliwier (KOTWICA MMA TEAM)
2. Walczykiewicz Jakub (Zenith Vera Łódź)
3. Makowski Łukasz (Arrachion MMA Iława)

Turniej Junior do 70 kg

1. Kaźmierczak Jakub (Zenith Vera Łódź)
2. Gierczak Filip (Warszawskie Centrum Atletyki)
3. Dąbrowski Wiktor (Ludus Żuromin)

Turniej Junior do 66 kg

1. Balko Mateusz (Fight Club Bytom)
2. Janiak Dawid (Silesian Cage Club)
3. Trzonek Marcel (Academia Gorila Tomaszów Maz.)

Turniej Junior do 61 kg

1. Hulbój Marcel (Klub Sportowy Sparta Jaworzno)
2. Sztejnert Jan (Warszawskie Centrum Atletyki)
3. Didaev Usman (Poland Top Team Grudziądz )

Turniej Pierwszy Krok OPEN

1. Kujtkowski Jacek (Poland Top Team Grudziądz )
2. Dolata Damian (Zenith Vera Łódź)
3. Wilkosz Przemysław (Academia Gorila)

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

1. Kasprzyński Szymon (Shark Top Team Bytom)
2. Gulewaty Patryk (Shark Top Team Bytom)
3. Tronci Karol (Grappler Ełk)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Ambroziak Daniel –(Academia Gorila Ostrów Maz.)
2. Witkowski Mateusz (Fight Club Łomża )
3. Grund Adam (Shark Top Team Bytom)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Wilk Alexander (Rio Grappling Club Wrocław)
2. Korbecki Damian (Top Team Rzeszów)
3. Pecyna Daniel (Akademia Walki)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Bywalec Tomasz (BJJ Academy Zgorzelec)
2. Michalski Michał (Rio Grappling Club Wrocław)
3. Manikowski Łukasz (Poland Top Team Grudziądz )

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Prus Vadym (Sparta Gym Warszawska Szkoła Walki)
2. Pająk Kacper (Academia Gorila Tomaszów Maz.)
3. Banaszak Mariusz (Akademia Sportów Walki Wilanów)

Turniej Pierwszy Krok do 61 kg

1. Didaev Ilman (Poland Top Team Grudziądz )
2. Bereznevych Ruslan (Personal Fight Training Zduńska Wola)
3. Tomasik Miłosz (KOTWICA MMA TEAM)

Turniej Ograniczona Formuła Senior Kobiety +66 kg

1. Filocha Milena (Rio Grappling Club Wrocław)
2. Pilawka Agata (Forca Brava)
3. Gojko Aneta (Black Horse MMA Łomża )

Turniej Ograniczona Formuła Senior Kobiety do 66 kg

1. Czerwińska Emilia (Pepe MMA Zielona Góra)
2. Steczkowska Dominika (Fight Club Łomża )
3. Pilawka Agata (NEXT LEVEL BJJ Opole)

Turniej Ograniczona Formuła Senior Kobiety do 57 kg

1. Zykowa Vira (Ankos Zapasy Poznań )
2. Marczak Klaudia (MMA & BOXING „BULDOG” TEAM)
3. Orędowicz Marta (Różal Team)

Turnieje BJJ No Gi Białe Pasy

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 70 kg

1. Kowalewski Łukasz (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki)
2. Wysocki Krystian (Vale Tudo Białystok)
3. Walczak Antek (Dragon Fighter)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 77 kg

1. Arseni Tsimafeyeu (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki)
2. Adamczuk Kamil (BJJ Academy Zgorzelec)
3. Wyszyński Tomasz (Lidzbarski Klub Sportów Walki Olympia)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 84 kg

1. Kowalski Bartłomiej (Akademia Walki)
2. Wrzochol Krystian (Be Fit MMA Skierdy)
3. Błocki Bartłomiej (Akademia Walki)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 93 kg

1. Kryński Paweł (Copacabana Warszawa)
2. Grela Jacek (Shark Łódź)
3. Zabielski Maciej (Grappler Ełk)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy OPEN

1. Bury Damian (Top Team Rzeszów)
2. Witkowski Mariusz (Dragon Fighter)
3. Brach Hubert (Arrachion MMA Iława)