Podsumowanie ALMMA 189 Bochnia

Klasyfikacja generalna

1. Octagon Team 3 x złoto – 2 x srebro – 3 x brąz
2. Grappling Kraków 3 x złoto – 1 x srebro – 3 x brąz
3. Fight Club Bytom . 2 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
4. Sportowe Puławy 2 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
5. Kodokan Gliwice 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
5. Monster Akademia Rybnik 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
5. Legion Team Tarnów 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
5. Street Autonomy Rzeszów 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
 
 
 

 

Turniej Ograniczona Formuła Senior OPEN

1. Gawryjołek Kamil (Sportowe Puławy)
2. Oleszczuk Paweł (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) punktów
3. Dymitrów Mariusz (Grizzly Martial Arts Ruda Śl.)
3. Urbaś Mateusz (NKSW)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 93 kg

1. Nowak Łukasz (Sportowe Puławy)
2. Greń Damian (Octagon Team )
3. Jaskólski Adam (Grizzly Martial Arts Ruda Śl.)
3. Kornasiewicz Miłosz (MMA Krosno)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Kampa Przemysław (Grizzly Martial Arts Ruda Śl.)
2. Ożga Wojciech (Spartakus Rzeszów)
3. Tlałka Konrad (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)
3. Maj Szymon (Tornado Team Świętochłowice)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Pierwoła Kuba (Octagon Team )
2. Semeniuk Patryk (Sportowe Puławy)
3. Lelito Krzysztof (Halny Nowy Sącz/Sekcja )
3. Mitko Mateusz (Octagon Team )

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Piwowar Marcin (SK Kickboxing Kielce)
2. Muzyka Adam (Spartakus Team Zakopane)
3. Knap Hubert (Fightman)
3. Olszowy Sebastian (Grappling Kraków)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Szkaradek Kamil (Grappling Kraków)
2. Petryka Mateusz (Tornado Team Świętochłowice)
3. Le Tobiasz (Octagon Team )
3. Ferro Giuseppe (Grappling Kraków)

Turniej Junior do 84 kg

1. Musialski Kacper (Klub Sportów Walki „Start” Częstochowa)
2. Tomaszewski Kacper (Fightman)
3. Lucka Gracjan (Sportowe Zagłębie )
3. Kruk Adrian (Sportowe Zagłębie )

Turniej Junior do 77 kg

1. Zwoliński Tomasz (Kodokan Gliwice )
2. Sobieraj Dominik (Fight Club Bytom .)
3. Danel Przemysław (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)
3. Lenart Oliwier (KOTWICA MMA TEAM)

Turniej Junior

Turniej Junior do 70 kg

1. Basta Krystian (Halny Nowy Sącz/Sekcja )
2. Jaworek Mateusz (Grappling Kraków)
3. Pyrdoł Szymon (Fight Club Bytom .)
3. Dzwonek Bartosz (Academia Gorila Rybnik)

Turniej Junior do 66 kg

1. Balko Mateusz (Fight Club Bytom .)
2. Wieczorek Cyprian (UKS Ronin Świętochłowice)
3. Świeży Jakub (Grappling Kraków)
3. Krupa Damian (Gladio)

Turniej Junior do 61 kg

1. Dziasek Paweł (Fight Club Bytom .)
2. Ochenkowski Karol (Monster Akademia Rybnik )
3. Wiśniewski Igor (Tornado Team Świętochłowice)
3. Koczur Daniel (Formma GYM Wadowice)

Turniej Pierwszy Krok OPEN

1. Makosz Mariusz (Monster Akademia Rybnik)
2. Wrzosek Paweł (Street Autonomy Rzeszów)
3. Pietrzak Paweł (RAPAX MMA Siemianowice)
3. Urbaś Mateusz (NKSW)

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

1. Fishara Szymon (Octagon Team)
2. Waluś Tomasz (NKSW)
3. Jordan Patryk (Formma GYM Wadowice)
3. Wojnar Damian (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Jakubiec Michał (Street Autonomy Rzeszów)
2. Zdankowski Aleksander (Tornado Team Świętochłowice)
3. Habasiński Patryk (Sportowe Zagłębie )
3. Franczuk Paweł (Octagon Team )

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Makowski Konrad (Legion Team Tarnów)
2. Tomczyk Michał (Kodokan Gliwice )
3. Burda Jonasz (Oświęcimski Klub MMA)
3. Zwaliński Krzysztof (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Markowicz Wiktor (Grappling Kraków)
2. Tłuściak Patryk (MMA Krosno)
3. Marcinkowski Dawid (Spartakus Team Zakopane)
3. Pelczar Konrad (Podkarpackie Stowarzyszenie Sportów Obronnych Defender)

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Klocek Michał (Octagon Team)
2. Miler Kamil (Octagon Team)
3. Owczarzak Marcin (Sportowe Zagłębie)
3. Data Dawid (Fightman)

Turniej Pierwszy Krok do 61 kg

1. Kucypera Adrian (OLIMPUS FIGHT CLUB)
2. Burzawa Konrad (Legion Team Tarnów)
3. Dadak Adrian (Rybnicki Ośrodek Walk)

Turniej Ograniczona Formuła Senior Kobiety +66 kg

1. Niziołek Kinga (Iron Dragon Mielec)
2. Sząbara Marlena (MMA Krosno)
3. Czaderska Weronika (KOTWICA MMA TEAM)

Turniej Ograniczona Formuła Senior Kobiety do 57 kg

1. Grabowska Maria (Grappling Kraków)
2. Skupień Barbara (Spartakus Team Zakopane)
3. Cebula Aneta (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)
3. Wolanin Sara (MMA Krosno)
 

Turnieje BJJ

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 70 kg

1.Pietryka Maciej (MMA Krosno)
2. Bębacz Jakub (SK Kickboxing Kielce)
 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 77 kg

1. Janikowski Krzysztof (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)
2. Pudełek Gabriel (Fightman)
3. Rygiel Piotr (Pankration Team Rzeszów)
 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 84 kg

1. Heczko Łukasz (Kotwica MMA Team)
2. Senkowski Remigiusz (Oświęcimski Klub MMA)
3. Kononowicz Michał (MMA Krosno)
 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 93 kg

1.  Czeleń Radosław (MMA Krosno)
2. Rejman Jakub (Strefa Sportów Walki Artfight Rzeszów)
 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy OPEN

1.Tomasik Adam (MMA Krosno)
2. Dziadzio Patryk (Fightman)
3. Rajchel Bogdan (MMA „Sokół” Rymanów)
3. Nadolny Robert (Spartan)
 

Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy do 66 kg

1. Kuczeński Jakub (Tornado Team Świętochłowice)
2. Krzewina Kamil (Tornado Team Świętochłowice)
3. Rutkowski Bartłomiej (Hunter MMA)