Podsumowanie ALMMA 187 Lublin

Klasyfikacja generalna

1. Gladio
2. Fabryka Sportu Chełm Pankration Włodawa
3. Sportowe Puławy
4. Klub Walki Grappler
5. MKS Lubartów
6. Shark Łódź

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 93 kg

1. Nowak Łukasz (Sportowe Puławy)
2. Niemiec Kacper (Gladio)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Stasiewicz Karol (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki)
2. Wocial Wojtek (Klub Walki Grappler)
3. Krogulec Adrian (Stalker Team Kozienice)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Możdżeń Adrian (Gladio)
2. Semeniuk Patryk (Sportowe Puławy)
3. Akhmadov Baysangur (Fabryka Sportu Chełm Pankration Włodawa)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Grzeszczak Paweł (Gladio)
2. Pervushyn Denys (Fabryka Sportu Chełm Pankration Włodawa)

Turniej Junior do 84 kg

1. Wocial Dominik (Klub Walki Grappler)
2. Miękina Maciej (MKS Lubartów)
3. Redner Olaf (Shark Łódź)

Turniej Junior do 77 kg

1. Olszta Krystian (MKS Lubartów)
2. Mikulski Błażej (Klub Walki Grappler)
3. Zubrzycki Kacper (Sportowe Puławy)

Turniej Junior do 70 kg

1. Staszewski Szymon (K1 Fighting Center)
2. Cholewa Kacper (Sportowe Puławy)
3. Grąz Hubert (Kaito Stalowa Wola)

Turniej Junior do 66 kg

1. Nowosad Jakub (Fabryka Sportu Chełm Pankration Włodawa)
2. Krupa Damian (Gladio)
3. Jochemczyk Kacper (Stalker Team Kozienice)

Turniej Junior do 61 kg

1. Wietrzykowki Dawid (Shark Łódź)
2. Wiącek Korneliusz (Spartakus Rzeszów)
3. Dębrowski Patryk (K1 Fighting Center)

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

1. Grobel Maciej (Sportowe Puławy)
2. Pydyś Paweł (Klub Sportowy Workout)
3. Adamczyk Bartłomiej (Klub Sportowy Workout)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Pisula Tomasz (Aligatores Warszawa)
2. Pietluch Dawid (Spartakus Rzeszów)
3. Hernacki Jakub (Stalker Team Kozienice)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Adamczyk Kuba (Forma-gym Lublin)
2. Buczek Dominik (Forca Dęblin)
3. Orzechowski Dawid (Pankration Team Rzeszów)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Nowosad Dominik (Fabryka Sportu Chełm Pankration Włodawa)
2. Piotrowski Jacek (GKS Górnik Łęczna – MMA)
3. Rzepko Roland (Pankration Team Rzeszów)

Turniej Pierwszy Krok do 61 kg

1. Wojciechowski Jan  (Fight Gym Lublin)
2. Kwietniewski Tomasz (Fabryka Sportu Chełm Pankration Włodawa)
3. Mróz Adrian (Fabryka Sportu Chełm Pankration Włodawa)

Turniej Ograniczona Formuła Senior Kobiety do 66 kg

1. Małyska Angelika (Gladio)
2. Borowiec Julia (Gladio)
3. Wołyniec Paulina (Fabryka Sportu Chełm Pankration Włodawa)

Extra Fight do 61 kg

1. Poźniak Oskar (Spartakus Rzeszów)
2. Papiak Adrian (Forca Dęblin)
3. Dróżdż Mikołaj (Stalker Team Kozienice)