Podsumowanie ALMMA 138 Poznań

Klasyfikacja generalna:

1. Golden Dragon Bydgoszcz
2. Gold Team Polska
3. Ankos Zapasy Poznań
4. Rio Grappling Ostrów Wlkp
5. MMA Devil Poznań

Ranking mężczyzn

Turniej Full Contact do 93 kg

1. Wiwatowski Kewin(Grappler Grudziądz)
2. Konieczny Damian (Brak klubu)

Turniej Full Contact do 84 kg

1. Kraska Kamil(Rio Grappling Ostrów Wlkp)
2. Perzanowski Piotr(Brak klubu)

Turniej Full Contact do 70 kg

1. Roźniakowski Patryk(Vera Fight Club)
2. Przybylski Dawid (MMA Devil Poznań)

Turniej Full Contact do 61 kg

1. Stańczuk Jakub (Jatubaht Szczecin)
2. Lewandowski Mateusz (MMA Devil Świebodzin)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 93 kg

1. Domaniecki Mikołaj (judo Miejska Górka )
2. Kucharski Seweryn(Przemol Boxing Team)
3. Ferber Patryk(MMAtaleo Słupsk)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Rabiec Kamil (Ronin Gold Team Koszalin)
2. Palacz Adam (Ankos Zapasy Poznań )
3. Laskowski Patryk (Grappler Grudziądz)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Brzostowski Karol(Gold Team Polska)
2. Zacholski Maciej (Ronin Gold Team Koszalin)
3. Hałota Robert(Czerwony Smok Poznań)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Maizenhilder Kamil (Zenith Głuponie)
2. Trębacz Wojciech (Zenith Głuponie)
3. Jarmoliński Michał (Jatubaht Szczecin)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Kucharczyk Tomasz (Gold Team Polska)
2. Pracz Jan (MMA Devil Poznań)
3. Gomułka Mariusz (Contender Kamienna Góra )

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 61 kg

1. Morgiel Patryk (Rio Grappling Ostrów Wlkp)
2. Nalewajko Adrian (Golden Dragon Bydgoszcz )

Turniej Junior do 84 kg

1. Robótka Krystian (Golden Dragon Bydgoszcz )
2. Meldner Adam (MMA Czarni Słupsk )
3. Durczewski Szymon (judo Miejska Górka )

Turniej Junior do 77 kg

1. Niewiadomski Natan (Berserkers Team Kołobrzeg)
2. Judt Michał (Sihasapa Gold Team)
3. Kłosowski Jakub (GŁD Team Piła)

Turniej Junior do 70 kg

1. Szczepaniak Oskar(Berserker Szczecin )
2. Kaczmarski Kuba (OBAMMA Fight Team)
3. Kozłowski Krystian (Walka Gniezno)

Turniej Junior do 66 kg

1. Miś Gracjan (Streffa Fight Team Lubin) 
2. Karolczyk Szymon (Walka Gniezno)
3. Berkieta Maciej (MMA Czarni Słupsk )

Turniej Junior do 61 kg

1. Lewandowski Mateusz (MMA Devil Świebodzin)
2. Ratajczyk Sebastian (Czerwony Smok Luboń)
3. Paruszewski Mikołaj (MMA Witkowo )

Turniej Pierwszy Krok OPEN

1. Całkowski Paweł (Zenith Łódź)
2. Fidala Paweł (Golden Dragon Bydgoszcz )
3. Dzikowski Borys (MMA Rawicz)

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

1. Krukowski Mikołaj (Krav Maga Nowy Tomyśl)
2. Cholewiński Mateusz (Ankos Zapasy Poznań )
3. Witczak Paweł (Gracie Barra Łódź)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Szydłowski Krzysztof (Sihasapa Gold Team)
2. Walent Wojciech (judo Miejska Górka )
3. Stukus Adrian (Rclub Old School Fighters)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Wyroślak Gracjan (GŁD Team Piła)
2. Andrzejewski Krystian (Gold Team Polska)
3. Fryśny Oskar (Sihasapa Gold Team)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Góralski Adam (Berserkers Team Stargard )
2. Koczorowski Mariusz (MMA Extreme Poznań )
3. Chabucki Angelo (Grappler Grudziądz)

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Oleksy Michał (Contender Kamienna Góra )
2. Nowacki Marcel (Ankos Zapasy Poznań )
3. Trytek Oskar (Berserkers Team Stargard )

Turniej Pierwszy Krok do 61 kg

1. Iaroshenko Ihor (Golden Dragon Bydgoszcz )
2. Bartkowiak Hubert (Ankos Zapasy Poznań )
3. Skonieczny Bartłomiej (Golden Dragon Bydgoszcz )

Akademickie Mistrzostwa Polski kategoria do 84 kg

1. Palacz Adam (Ankos Zapasy Poznań )
2. Roicki Szymon(Brak klubu)

Akademickie Mistrzostwa Polski kategoria do 77 kg

1. Perzanowski Dominik(MMA Devil Poznań)
2. Ślugaj Remigiusz (AZS Politechnika Rzeszowska)

Akademickie Mistrzostwa Polski kategoria do 70 kg

1. Rychły Adrian (Gold Team Polska)
2. Koriat Jędrzej (Copacabana Łódź )

Akademickie Mistrzostwa Polski kategoria do 66 kg

1. Kowalski Aleksander (Golden Dragon Bydgoszcz )
2. Tyborowski Dorian (ASW Black Panther Bydgoszcz)

Turnieje BJJ i BJJ No Gi

Turniej BJJ No Gi Kadet do 67 kg

1. Drozdowski Jakub (ASW Black Panther Bydgoszcz)

2. Nowicki Kevin

3. Raba Jakub (Przemol Boxing Team)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 66 kg

1. Pawlicki Filip (Zenith BJJ)

2. Lewandowski Mateusz (MMA Devil Świebodzin)

3. Katowicz Adrian (Przemol Boxing Team)

Turniej BJJ Białe Pasy do 70 kg

1. Pawlicki Filip (Zenith BJJ)

2. Skorzybót Kajetan (Przemol Boxing Team)

3. Katowicz Adrian (Przemol Boxing Team)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 77 kg

1. Lisiecki Jurand

2. Szyba Adrian (Contender Kamienna Góra)

3. Dałek Piotr

Turniej BJJ No Gi Kobiety do 57 kg

1. Wojdat Marta

2. Jałocha Anna

3. Ziętak – Czeszak Angelika

Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy do 84 kg

1. Jabłoniewski Robert

2. Brdys Mateusz

3. Nałkiewicz Adrian

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 80 kg

1. Maciąg Patryk

2. Konieczny Tomasz

3. Andruszko Jacek

Turniej BJJ Białe Pasy do 84 kg

1. Sztuba Fryderyk

2. Brdys Mateusz

3. Jabłonowski Robert

Turniej BJJ Kolorowe Pasy do 77 kg

1. Wójcik Krzysztof

2. Zawisła Albin

Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy do 77 kg

1. Rosiak Przemysław

2. Wójcik Krzysztof

3. Schedruk Shirwi

Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy OPEN

1. Sztuba Fryderyk

2. Piwowarczyk Tymoteusz

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy OPEN

1. Budzewicz Łukasz

2. Borkiewicz Marcin

3. Frelich Dariusz

Turniej BJJ Białe Pasy do 84 kg

1. Andruszko Jacek

2. Tews Tomasz

3. Konieczny Tomasz

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 80 kg

1. Skorzybót Kajetan

2. Szymankiewicz Robert