Mistrzostwa Polski MMA 2016

Organizatorzy:
Stowarzyszenie Amatorska Liga MMA i Dragon Fight Club Sochaczew

Termin i miejsce zawodów:
18 grudnia 2016 r. (niedziela)
Hala MOSiR ul. Olimpijska 3, 96 – 500 Sochaczew

Kolejne Mistrzostwa Polski MMA przeszły do historii. Blisko 280 zawodników i zawodniczek w drodze po mistrzowski tytuł stoczyło niemal 270 walk, które rozgrywały się jednocześnie w dwóch octagonach i na macie. Sportowa postawa wszystkich uczestników i emocje, jakich dostarczali licznej publiczności swoimi walkami na bardzo wysokim poziomie sprawiła, że całe zawody przebiegały we wspaniałej atmosferze. Było to niewątpliwie znakomite podsumowanie i zakończenie minionego roku w Amatorskiej Lidze MMA.

Dziękuję wszystkim zawodnikom i zawodniczkom, ich trenerom oraz wszystkim przybyłym za wspaniałe sportowe widowisko. Dziękuję również wszystkim zaangażowanym w organizację zawodów, którzy przyczynili się do sukcesu, jakim niewątpliwie były Mistrzostwa Polski MMA 2016.

Sławomir Cypel

Serdeczne podziękowania dla sponsorów i fundatorów nagród

 

Klasyfikacja generalna

1. MMA Team Ełk 
2. Fight Club Łomża 
3. Cross Fight Radom
4. Radomski Klub Taekwon-do
5. Eko Różanka Pankration Team 2
6. Spartakus Rzeszów
7. Arrachion Olsztyn
8. Octagon Team 
8. GKS Górnik Łęczna MMA 
10. Pretorian Gorzów Wlkp.
10. S4 Fight&CrossGym
10. Gracie Barra Rzeszów 

Turniej Full Contact OPEN

1. Szaflarski Kevin (K1 Nowy Targ)

2. Lęcznar Jakub (GRACIE BARRA RZESZÓW)

3. Kozłowski Łukasz (Dragon Fight Club Sochaczew)

Turniej Full Contact do 93 kg

1. Łopaczyk Tymoteusz (GOLD TEAM BIELAWA)

2. Zaczeniuk Bartosz (Valetudo Białystok)

Turniej Full Contact do 84 kg

1. Strojek Mateusz (GRACIE BARRA RZESZÓW)

2. Przepiórka Piotr (Cross Fight Radom)

3. Rybak Mateusz (K.O.zak Gorzów Wielkopolski)

Turniej Full Contact do 77 kg

1. Jusis Dominik (MMA Team Ostróda)

2. Czyżewski Kamil (Vale Tudo Białystok)

3. Cieśla Piotr (K.O.zak Gorzów Wielkopolski)

Turniej Full Contact do 70 kg

1. Rutkowski Daniel (Cross Fight Radom)

2. Ziółkowski Łukasz (Underground MMA Elbląg)

3. Żurowski Karol  (Cross Fight Radom)

Turniej Full Contact do 66 kg

1. Matuszek Daniel (Ryoku Dojo)

2. Joniak Mariusz  (Bebson Gold Team Bielawa)

3. Kareta Dawid (Octagon Team )

Turniej Ograniczona Formuła Senior OPEN

1. Szczygieł Paweł (Fight Team MMA Brodnica)

2. Ozga Jakub (RKSW Puncher Radom)

3. Rozwarski Radosław (Viet Vo Dao Bydgoszcz)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 93 kg

1. Izydorski Łukasz (S4 Fight&CrossGym)

2. Konieczny Damian (Pretorian Gorzów Wlkp)

3. Grażewicz Piotr (Arrachion Olsztyn)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Bąk Gerard (Brawler Końskie)

2. Kuna Konrad (Gladio)

3. Mazur Dawid (Przemyski Klub Walki Ju Jitsu)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Skrzek Marcin (Cross Fight Radom)
2. Marczak Przemysław (Bebson Gold Team Bielawa)
3. Pudło Mateusz (Grappling Dynamit Rzesżów)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Mroczkowski Piotr (Fight Club Łomża )

2. Cwalina Krystian (Black Horse MMA Łomża)

3. Wolański Michał (Checkmat Stargard)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Kołtunowicz Sławomir (Radomski Klub Taekwon-do)

2. Śpiewak Dawid (Radomski Klub Taekwon-do)

3. Smyk Tomasz  (Nastula Club)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 61 kg

1. Klonowski Dawid (MMA Team Ełk)

2. Maliński Adrian Pretorian Gorzów Wlkp. (KS Pretorian Gorzów Wlkp.)

3. Myszczyński Michał (MMA Team Ełk)

Turniej Junior OPEN

1. Domitrz Paweł (MMA Team Ełk)

2. Biernat Paweł (Spartakus Rzeszów)

3. Kwaśnik Grzegorz (Eko Różanka Pankration Team)

Turniej Junior do 93 kg

1. Batogowski Norbert (Fight Club Łomża )

2. Kupka Wiktor (Fight Club Bytom)

3. Parafiński Damian (Sportowy Białystok Team)

Turniej Junior do 84 kg

 1. Kraska Kamil (Rio Grappling Ostrów Wlkp)

2. Bujnowski Adam  (MMA Team Ełk)

3. Szałkowski Marcin (Arrachion Olsztyn)

Turniej Junior do 77 kg

 1. Porębski Sebastian (Fightman)

2. Bujnowski Arkadiusz (MMA Team Ełk)

3. Cichoń Michał (MOSiR Łaziska Górne)

Turniej Junior do 70 kg

 1. Herman Piotr (Arrachion Olsztyn)

2. Tokarski Piotr (Arrachion Olsztyn)

3. Jędryszczak Brajan (Cross Fight Radom)

Turniej Junior do 66 kg

 1. Kaczmarczyk Patryk (Radomski Klub Taekwon-do )

2. Kacprzak Piotr (Dragons Den)

3. Żochowski Hubert (Fight Club Łomża )

Turniej Junior do 61 kg

 1. Sulewski Hubert (Fight Club Łomża)

2. Winiarczyk Kamil – FAB (Fight Academy Bydgoszcz)

3. Filip Witold (Spartakus Rzeszów)

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

 1. Trzciński Marcin  (Nastula Club)

2. Wrotek Łukasz  (S4 Fight&CrossGym)

3. Gałczyński Karol  (Cross Fight Radom)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

 1. Pach Michał – CrossFR (Cross Fight Radom)

2. Kowalski Bartłomiej – H (Hunter MMA)

3. Cichosz Artur – GŁ (GKS Górnik Łęczna – MMA)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

 1. Rusiński Konrad (Eko Różanka Pankration Team)

2. Gołuński Damian (Underground MMA Elbląg)

3. Cegiełka Wojciech (Arrachion Olsztyn)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

 1. Gnatkowski Krystian (Fight Academy Ostrołęka)

2. Wywioł Kuba (Octagon Team)

3. Siedlecki Rafał (K.O. Fight Team)

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

 1. Pająk Wojciech (Pretorian Gorzów Wlkp)

2. Dederko Mateusz (Sportowy Białystok Team)

3. Grzeszczak Paweł (MKS Lubartów)

Turniej Pierwszy Krok do 61 kg

 1. B A (Spartakus Rzeszów)

2. Czapliński Marcin (Octagon& Fenix Kraków)

3. Maleszewski Marcin (Spartan Knurów)

Turniej Ograniczona Formuła Senior Kobiet do 66 kg

 1. Giemza Paulina (Octagon Team )

2. Włodarczyk Kornelia – BT (Boi Team)

3. Socha Joanna (K.O.zak Gorzów Wielkopolski)

Turniej Ograniczona Formuła Senior Kobiet do 57 kg

 1. Rola Aleksandra (GKS Górnik Łęczna – MMA)

2. Walczak Izabela (GKS Górnik Łęczna – MMA)

3. Wiśniewska Monika (Brak klubu)

Turniej Junior Kobiet OPEN

 1. Syguła Klaudia (United Gym)

2. Jaskuła Monika (Spartakus Rzeszów)

3. Sokołowska Nikolina (MMA Team Ełk)